Bradley Cooper i Irina Shayk z córeczką Leą. Rodzinne zdjęcia pary
Fot. Robert O'neil / SplashNews.com/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Bradley Cooper i Irina Shayk walczą o dziecko?

Jak podzielą się opieką nad dwuletnią Leą?

Weronika Kostyra 21 lipca 2019 19:51
Bradley Cooper i Irina Shayk z córeczką Leą. Rodzinne zdjęcia pary
Fot. Robert O'neil / SplashNews.com/East News

Rozstanie Iriny Shayk i Bradleya był wstrząsem. Mimo że od miesięcy mówiono o kryzysie w ich związku, ale wydawało się, że po zakończeniu promocji filmu Narodziny gwiazdy wszystko się między nimi ułoży. Niestety ich drogi nieodwracalnie się rozeszły i Irina Shayk wyprowadziła się z domu. Wydaje się, że rozstanie było przemyślaną i dojrzałą decyzją, ponieważ od razu po nim każde poszło swoją drogą. Irina jest widywana z tajemniczym mężczyzną, a do domu Bradleya Coopera wprowadziła się Lady Gaga. Tylko jednak kwestia pozostała nierozstrzygnięta – podział opieki nad córką pary.

Irina Shayk i Bradley Cooper kłócą się o opiekę nad córką?

Bradley Cooper i Irina Shayk są rodzicami dwuletniej córeczki Lei. Oboje są bardzo zaangażowanymi rodzicami, dlatego kwestia podziału opieki nad córką jest dla nich niezwykle ważna. Lea jest ich oczkiem w głowie. Tuż po rozstaniu postanowili, że będą zajmować się nią na zmianę. Czy uda im się utrzymać sprawiedliwy podział?

Mimo trudnej sytuacji rodzice nie chcą, by ich córka boleśnie odczuła ich rozstanie. Jak ujawnia serwis TMZ, Irina i Bradley zawarli nieformalną umowę, w której określili warunki opieki nad córką. Postanowili, że oboje będą mieszkać w Nowym Jorku, a Leą będą zajmować się po równo. Czasami wspomaga ich w tym także niania. Jedynym wyjątkiem będą zobowiązania zawodowe, o których muszą uprzedzić drugą stronę z wyprzedzeniem.

Jedną z głównych przyczyn rozpadu związku Iriny Shayk i Bradleya Coopera był pracoholizm aktora. Kiedy zajął się pracą nad filmem Narodziny gwiazdy, zupełnie zaniedbał swoją rodzinę i życie osobiste. Irina Shayk nigdy nie ukrywała, że to córka jest dla niej najważniejsza. Para starała się naprawić swoje relacje, ale okazało się to niemożliwe. Dodatkowo długa promocja filmu i plotki przyczyniły się do pogłębienia kłopotów pary. Aktor mówił o tym odbierając statuetkę BAFTA za piosenkę Shallow. Podziękował wtedy Irinie za to, że „została u jego boku i znosiła go przez całe lata twórczego procesu”. Cierpliwość jego ukochanej skończyła się jednak niewiele później. 

Bradley Cooper i Irina Shayk z córeczką Leą. Rodzinne zdjęcia pary
Fot. Jackson Lee / SplashNews.com/East News

Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. FORUM

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.