Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, 12/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z życia gwiazd

Boże Narodzenie u Joanny Krupy. Modelka zrelacjonowała rodzinne otwieranie prezentów

Mała Asha rozczuliła internautów

Marta Nawacka 26 grudnia 2021 07:53
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, 12/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

W okresie bożonarodzeniowym gwiazdy chętnie dzielą się zdjęciami ze wspólnego świętowania i bardziej ochoczo pokazują rodzinne kadry. Joanna Krupa, która na stałe mieszka w Kalifornii, udostępniła na swoim Instagramie zdjęcia ze swoimi bliskimi oraz relację z otwierania prezentów. Całą uwagę kradnie jej urocza córeczka, Asha.

Joanna Krupa – rodzina

Słynna polska modelka jest szczęśliwą żoną Douglasa Nunesa i mamą małej Ashy. Rodzina na stałe mieszka w Kalifornii wraz z kilkoma psami, których Joanna Krupa jest ogromną miłośniczką. Nie od dziś wiadomo, że jurorka Top Model kocha wszystkie zwierzęta. Odkąd została mamą, ma również nadzieję, że jej córeczka odziedziczy po niej stosunek do czworonogów. Asha jest oczkiem w głowie swoich rodziców. „Ma niesamowitą osobowość. Jest słodka i kochana, ale ma też charakterek. Dokładnie wie, czego chce i robi wszystko by to dostać. Lubi pokazywać jaka jest mądra, sprytna, szybka. Kombinuje, myśli, że może wszystko zrobić, a przecież nie ma jeszcze dwóch lat. Musimy na nią bardzo uważać. I czuję, że nie będziemy się z nią nudzić”, mówiła modelka na temat swojej pociechy w Twoim Imperium.

Czytaj też: Joanna Krupa szczerze o relacji z byłym mężem. Wyznała, co ją łączy z Romainem Zago

Joanna Krupa zrelacjonowała otwieranie prezentów

Joanna Krupa wraz z mężem tworzą zgodny duet i starają się organizować opiekę nad córeczką tak, żeby żadne z nich nie musiało przy tym rezygnować z pracy. Dzięki temu modelka spokojnie możesz podróżować do Polski wtedy, kiedy musi załatwić służbowe sprawy i ma pewność, że Asha jest pod doskonałą opieką. Rodzina jest dla niej najważniejsza i było pewne, że podczas świąt spędzą ten czas razem, mimo że w tym roku trochę inaczej niż dotychczas. „Niestety myślę, że będę sama z mężem. Może nie niestety, ale nie będzie to już takie tradycyjne, jak co roku. Że wyjeżdżaliśmy w góry, był śnieg, cała rodzina przyjeżdżała. W tym roku myślę, że będzie bardziej skromnie. Ja będę z mężem i swoją córeczką, i myślę, że będzie bardziej po amerykańsku. On na pewno będzie gotował swoje dania i zobaczymy. Asia pewnie będzie miała problem z choinką i z bombkami, że wszystko będzie chciała zrywać. Dla niej to będzie wow. Ale bardzo chciałabym wyjechać z nią w góry, do domu ze śniegiem”, mówiła w rozmowie z Jastrząb Post.

Na swoim instagramowym profilu Joanna Krupa często zamieszcza urocze kadry z córeczką, a także z ukochanym mężem oraz ich psiakami. Tym razem modelka pokazała nie tylko piękne, świąteczne zdjęcie rodzinne, ale również zrelacjonowała na swoim InstaStories otwieranie prezentów. Mała Asha była zachwycona swoimi podarkami od św. Mikołaja i bardzo chętnie otwierała paczuszki. Trzeba przyznać, że pociecha modelki niesamowicie wyrosła!  

Zobacz także: Córka Joanny Krupy właśnie skończyła dwa latka! Dumna mama pokazała moment narodzin Ashy

Asha, screen Joanna Krupa Instagram
Fot. Joanna Krupa Instagram/@joannakrupa

Asha, screen Joanna Krupa Instagram
Fot. Joanna Krupa Instagram/@joannakrupa

Asha, screen Joanna Krupa Instagram
Fot. Joanna Krupa Instagram/@joannakrupa

Asha, screen Joanna Krupa Instagram
Fot. Joanna Krupa Instagram/@joannakrupa

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.