Fot. AKPA
O TYM JEST GŁOŚNO

Borys i Sonia Szyc na premierze filmu „Miało Cię nie być”. Zjawiskowy debiut córki znanego aktora

Borys Szyc nie ukrywa dumy z najstarszej córki

Maria Elas 24 października 2023 07:48
Fot. AKPA

Borys Szyc długo czekał na tę chwilę. W końcu jednak się udało: w filmie u jego boku zagrała jego córka, dziewiętnastoletnia Sonia. Aktor nie kryje dumy, która go rozpiera i pozował na premierze filmu z pociechą, która stawia w aktorstwie swoje pierwsze kroki. 

Borys Szyc rolę w „Miało Cię nie być” zawdzięcza córce Soni

Aktor Borys Szyc wyznał dla „Onet Rano.”, że propozycja, by zagrali razem w filmie, pojawiła się nagle. „Dostałem telefon pewnego dnia z prośbą o kontakt do mojej córki, ponieważ Kuba Michalczuk, który wyreżyserował wcześniej „Teściów”, poszukuje dziewczyny do swojego filmu, 17-latki”. Reżyser miał zainteresować się Sonią Szyc po tym, jak na jednym z portali społecznościowych natknął się na film, na którym dziewczyna śpiewa wraz z ojcem cover piosenki „Shallow”: „Okazało się, że planuje sobie film. Scena castingowa była dla ojca i córki. Kuba pomyślał, że jak zdarzyło mi się coś kiedyś zagrać, to może bym córce pomógł na castingu i tak też zrobiłem. (...) Sonia załatwiła mi tak naprawdę rolę” wyznał aktor. 

Praca młoda aktorki już zdążyła przykuć uwagę krytyków. „Nigdy nie byłem tak dumny z żadnej swojej nagrody jak z tego momentu jak ona w Krakowie na Off Camera dostała „Rising Star” [wschodząca gwiazda — przyp. red.], i to przyznaną przez jury zagraniczne w całości. Także nikt nie wiedział, kim ona jest, nie znał całego kontekstu naszego prywatnego, więc to było niezwykle wzruszające” wspominał dumny z córki Borys Szyc.

Czytaj także: Sonia Szyc debiutuje u boku ojca. Natalia Przybysz dała jej radę, która może zaważyć na jej przyszłości...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sonia Szyc (@soniaaszyc)

Borys Szyc pozował z córką Sonią Szyc na premierze filmu „Miało Cię nie być”

Za nami uroczysta premiera długo wyczekiwanego filmu, na której pojawili się Borys Szyc wraz z córką Sonią, odtwórcy głównych ról w filmie. Debiutująca aktorka zdecydowała się na sukienkę o kroju białej bluzki koszulowej oraz prześwitujący gorset. Jej makijaż również przykuwa uwagę, gdyż usta podkreśliła szminką w kolorze krwistej czerwieni. Całość uzupełniła torebką i złotą biżuterią. Towarzyszący jej ojciec, doświadczony już aktor, zdecydował się na bardziej klasyczny look: na białą koszulę założył ciemnogranatową, sztruksową marynarkę. Całość skompletował pasującymi spodniami z tego samego materiału. Mimo że wybrali różne style, rodzinie Szyców nie można odmówić szyku! 

Borys Szyc, Sonia Szyc,Premiera filmu
Fot. Podlewski/AKPA

Sonia Szyc z Borysem Szycem, Premiera filmu „Miało Cię nie być”, 23 października 2023 r. 

Na premierze filmu pojawiło się wiele gwiazd polskiego kina. Wśród nich znajdują się m.in. Magdalena Cielecka, Anita Sokołowska czy Maciej Zień.  

Czytaj także: Córka Katarzyny Skrzyneckiej wybrała wyjątkowe hobby. Aktorka nie kryje wzruszeni

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.