Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
DZIECI GWIAZD

Córka Katarzyny Skrzyneckiej wybrała wyjątkowe hobby. Aktorka nie kryje wzruszenia

Aktorka i jej mąż są dumni z nastoletniej cóki

Maria Elas 23 października 2023 09:00
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka jest uwielbiana przez telewidzów od lat. W 2014 r. zwyciężyła w „Twoja twarz brzmi znajomo”, a następnie była jurorką programu przez kolejne szesnaście edycji. Wolne chwile lubi spędzać w towarzystwie najbliższej rodziny: męża i córki, co często dokumentuje na zdjęciach. Ostatnio na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazała wyjątkowe zdjęcia pociechy, a w opisie podzieliła się wzruszającą historią! Czy Alika pójdzie w ślady mamy?

Katarzyna Skrzynecka jest dumna z córki 

W 2009 r. Katarzyna Skrzynecka wzięła ślub z Marcinem Łopuckim. Dwa lata później para powitała na świecie swoją jedyną wspólną pociechę, córkę Alikię Ilię. Dziewczynka ma starszą siostrę, Paulę, która jest owocem związku jej taty z poprzednią partnerką. Aktorka chętnie dzieli się momentami z życia rodzinnego ze swoimi fanami na mediach społecznościowych. Na jej profilu możemy podziwiać zdjęcia z najbliższymi, które wspaniale ukazują, jak wielką rolę w życiu Katarzyny Skrzyneckiej odgrywają jej najbliżsi. Aktorka i prezenterka telewizyjna szczególnie dumna jest ze swojej córki, Akilii, która jest już nastolatką. Ostatnio opublikowała wpis, w którym nie kryła swoich emocji.

Czytaj także: Katarzyna Skrzynecka o rozstaniu z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: „Mnie nie było dane poznać powodów decyzji...”

Córka Katarzyny Skrzyneckiej podąża śladami mamy 

Okazuje się, że Akilia odkrywa takie same pasje, jak przed laty jej mama. „Gdy byłam w jej wieku, może nieco starsza, bo jako 13-latka – zaczęłam jeździć konno, wówczas w Klubie Jeździeckim Legia w Warszawie. Miałam zaszczyt uczyć się od samego rotmistrza Ferensteina. Piękne wspomnienia… Tej jesieni nasza niespełna 12-letnia córeczka Alikia sama poprosiła nas o zapisanie do szkoły jeździeckiej. „Wzrusz” serca rodziców wielki…” wyznała Katarzyna Skrzynecka. Czas pokaże, czy w przyszłości dziewczynka także zainteresuje się karierą, którą wybrała jej mama i również zacznie występować przed publicznością. Internautom wydaje się to bardzo prawdopodobne: już teraz zachwycają się jej urodą. „Ależ ona piękna! Ta uroda, wygląda jakby miała na sobie profesjonalny makijaż. Ach, te geny…” przeczytać możemy w komentarzach pod publikacją. Na chwilę obecną dziewczynka skupia się na nauce i odkrywaniu nowych talentów.  

Zobacz także: Razem na dobre i na złe. Oto niezwykła historia miłości Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego

Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka w sesji dla VIVY!,  październik 2019 r.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.