Borys Szyc, VIVA! listopad 2017
Fot. Zuza Krajewska
DZIECI GWIAZD

Sonia Szyc debiutuje u boku ojca. Natalia Przybysz dała jej radę, która może zaważyć na jej przyszłości...

Czy rada gwiazdy wpłynie na wybór młodej artystki?

Maria Elas 23 października 2023 10:16
Borys Szyc, VIVA! listopad 2017
Fot. Zuza Krajewska

Córka Borysa Szyca, Sonia Szyc, stawia pierwsze kroki w aktorstwie i wystąpiła u boku ojca w filmie „Miało cię nie być”. Film opowiada historię nastoletniej Mańki, która poznaje gorzki smak dorosłego życia. W tym samym czasie dziewczyna postanawia odnowić kontakt z nieobecnym do tej pory ojcem.  Film zaprezentowano podczas festiwalu „Dwa Brzegi”. Do kin trafi 27 października.

Debiut Filmowy Soni Szyc u boku ojca 

Rodzina Szyców wciela się w takie same role na ekranie, jakie grają w prawdziwym życiu: Borys Szyc odgrywa rolę ojca Mańki, a rola jego filmowej córki przypadła Sonii. Naturalność ich relacji zdecydowanie pomogła aktorom wczuć się w postaci. Z okazji premiery filmu główni bohaterowie pojawili się w programie „Dzień Dobry TVN”, gdzie opowiadali o wspólnej pracy na planie filmowym i swoich relacjach.

Czytaj także: Córka Borysa Szyca zagrała w filmie, mierzyła się z hejtem. Mówiono, że to tata załatwił jej rolę

Sonia Szyc próbuje swoich sił także na scenie muzycznej. Dziewiętnastolatka chętnie śpiewa także z ojcem, czego przykładem jest ich wspólny cover piosenki „Shallow” Lady Gagi i Bradleya Coopera. Zapytana przez Ewę Drzyzgę o to, czy ma dylemat, w którym iść kierunku, odpowiedziała krótko: „Myślę, że to można łączyć. To są artystyczne kierunki i nawet fajniej robić nie jedną, a wiele rzeczy”. Świetny przykład takiej postaci przybliżył Borys Szyc, wspominając, że jeden z idoli jego córki, Harry Styles, również łączy karierę muzyczną i grę aktorską.  

Natalia Przybysz dała surową radę córce Borysa Szyca 

Sonia Szyc chce nadal kontynuować naukę, jednakże po skończonej szkole średniej zdecydowała się wziąć rok przerwy. W międzyczasie planuje podszkolić się muzycznie. Jak wyjaśniła, marzy jej się, by dostać się do Akademii Muzycznej. Gdy o tych planach usłyszała piosenkarka Natalia Przybysz, od razu wyraziła swoje zdanie. Według Borysa Szyca miała mówić „Nie idź do szkoły”, „zapomnij o tym”. Wokalistka miała namawiać nastolatkę, by przygotowywała się do kariery poza szkołą. „Zniszczyła nam całe plany, dziękujemy ci bardzo” zażartował ojciec aspirującej artystki. 

Na chwilę obecną nie wiadomo, którą ścieżką podąży Sonia Szyc. Wydaje się jednak, że dziewczyna szybko się nie podda. Jedno jest pewne: cokolwiek czeka ją w przyszłości, nastolatka zawsze może liczyć na wsparcie swojego taty.  

Czytaj także: Borys Szyc i Justyna Szyc-Nagłowska: „W uczuciowej rodzinie jest super, bo wszyscy się kochają, ale bywa też trudno”

Borys Szyc z córką, Sonia Szyc
Fot. Borys Szyc Instagram/@borys.szyc

Borys Szyc z córką, Sonią Szyc

Justyna Szyc-Nagłowska, Borys Szyc, Viva! 3/2022
Fot. Marlena Bielińska

Borys Szyc, sesja dla VIVY!, 2022 r.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.