O NICH JEST GŁOŚNO

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski sprzedają willę pod Warszawą!

Ich sytuacja finansowa nie jest najlepsza...

Damian Duda 25 kwietnia 2018 17:00

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski dla tej miłości poświęcili wszystko. Niedawno o parze ponownie zrobiło się głośno za sprawą książki Spowiedź kapitana, której fragmenty zszokowały opinię publiczną. Baranowski opowiedział w niej o namiętnym romansie oraz o tym, jaką kochanką była kultowa prezenterka PRL-u. Jak donoszą media, para zmaga się z poważnymi problemami finansowymi. Dlatego są zmuszeni do sprzedania swojej luksusowej willi. Gdzie zamieszkają?

Wander i Baranowski sprzedają willę

Sława, pieniądze, zachwyt milionów widzów... — to wszystko kiedyś mieli. Jak się okazuje, problemy finansowe, z którymi zmagają się Bogumiła Wander i Krzysztof Barański, sprawiły, że muszą pożegnać się 280-metrową willą. Ich emerytury nie wystarczają na płacenie rachunków. Mąż Bogumiły Wander ma jednak duże wymagania co do nowego lokum.

Powinno być blisko do transportu publicznego, żeby z niego korzystać. Musi być to mniejszy metraż, żeby nie trzeba było tyle ogrzewać. Uzgodniliśmy mniej więcej 80 metrów, a nie 280, jak teraz. No i wreszcie centrum Warszawy, jak najbliżej rodziny’’, wyznał Krzysztof Baranowski w rozmowie z Interią.

To już kolejny raz, kiedy Wander i Baranowski pozbywają się swojego majątku, żeby mieć na podstawowe utrzymanie.

To jest rewolucja w naszym życiu, ale musimy przez to przejść. Im szybciej się to stanie, tym lepiej. Żeby mieć z czego żyć, sprzedaliśmy jeden samochód’’, skwitował żeglarz.

Mamy nadzieję, że Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski znajdą wymarzone lokum.  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.