O NICH JEST GŁOŚNO

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski sprzedają willę pod Warszawą!

Ich sytuacja finansowa nie jest najlepsza...

Damian Duda 25 kwietnia 2018 17:00

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski dla tej miłości poświęcili wszystko. Niedawno o parze ponownie zrobiło się głośno za sprawą książki Spowiedź kapitana, której fragmenty zszokowały opinię publiczną. Baranowski opowiedział w niej o namiętnym romansie oraz o tym, jaką kochanką była kultowa prezenterka PRL-u. Jak donoszą media, para zmaga się z poważnymi problemami finansowymi. Dlatego są zmuszeni do sprzedania swojej luksusowej willi. Gdzie zamieszkają?

Wander i Baranowski sprzedają willę

Sława, pieniądze, zachwyt milionów widzów... — to wszystko kiedyś mieli. Jak się okazuje, problemy finansowe, z którymi zmagają się Bogumiła Wander i Krzysztof Barański, sprawiły, że muszą pożegnać się 280-metrową willą. Ich emerytury nie wystarczają na płacenie rachunków. Mąż Bogumiły Wander ma jednak duże wymagania co do nowego lokum.

Powinno być blisko do transportu publicznego, żeby z niego korzystać. Musi być to mniejszy metraż, żeby nie trzeba było tyle ogrzewać. Uzgodniliśmy mniej więcej 80 metrów, a nie 280, jak teraz. No i wreszcie centrum Warszawy, jak najbliżej rodziny’’, wyznał Krzysztof Baranowski w rozmowie z Interią.

To już kolejny raz, kiedy Wander i Baranowski pozbywają się swojego majątku, żeby mieć na podstawowe utrzymanie.

To jest rewolucja w naszym życiu, ale musimy przez to przejść. Im szybciej się to stanie, tym lepiej. Żeby mieć z czego żyć, sprzedaliśmy jeden samochód’’, skwitował żeglarz.

Mamy nadzieję, że Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski znajdą wymarzone lokum.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.