Blanka Lipińska
Fot. Marlena Bielińska/Move
O TYM JEST GŁOŚNO

Ślub Blanki Lipińskiej to jedynie promocja filmu?! Oszukała wszystkich!

Autorka „365 dni” ujawniła prawdę

Redakcja VIVA! 3 września 2019 08:43
Blanka Lipińska
Fot. Marlena Bielińska/Move

Przez kilka dni media żyły ślubem Blanki Lipińskiej, który odbył się w minioną sobotę, 31 sierpnia 2019 roku. Fani podziwiali autorkę słynnych erotycznych bestsellerów za to, że udało jej się utrzymać szczegóły ceremonii w tajemnicy. Młoda para otrzymała wiele gratulacji, padły też wzruszające słowa Macieja Buzali, partnera Blanki Lipińskiej. Okazuje się jednak, że ślubu... nie było.

Blanka Lipińska nie wzięła ślubu

Blanka Lipińska i Maciej Buzala są parą od roku. W minioną sobotę pisarka opublikowała piękne zdjęcia, sugerujące, że stanęła na ślubnym kobiercu u boku ukochanego. W ten sposób autorka książki 365 dni podzieliła się swoim szczęściem z fanami na Instagramie. „Wyszłam za mąż-zaraz wracam. To tyle co chce Wam pokazać. Brawo my. Udało się utrzymać w tajemnicy. Dziękuje wszystkim, którzy nam pomogli i zechcieli uczestniczyć w tej krótkiej, wyjątkowej chwili razem z nami [...]”, czytamy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

...wyszłam za mąż-zaraz wracam 🤘🏼 To tyle co chce Wam pokazać ☺️ Brawo my 👏🏼 Udało się utrzymać w tajemnicy 😈 Dziękuje wszystkim, którzy nam pomogli i zechcieli uczestniczyć w tej krótkiej, wyjątkowej chwili razem z nami ❤️ Nie sądziłam, że to będzie tyle śmiechu i zabawy 😂 @maciejbuzala dziękuje za wszystko, KOCHAM CIĘ 💋 @kujawa.patrycja_designer dziękuje za suknię i welon, który sprawił, że ten jeden raz, wyglądałam niemal jak grzeczna💋 nawet ksiądz się nie skumał, że stoi przed nim „pomiot szatana” 😂😈 @anna.mackiewicz dziękuje za włosy i za to, że stałaś u mego boku, kiedy czekałam aż się spopiele 💋 👰🏼+🤵🏻=🔥 ...a teraz do roboty, po chwili przerwy jutro wracamy na plan 💪🏼

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Na profilu Macieja Buzali również pojawił się wzruszający wpis, którym poinformował o ceremonii. „Jeszcze do niedawna nie widziałem siebie w roli Pana młodego, ale gdy ponad 15 miesięcy temu poznałem @blanka_lipinska , wiedziałem że znajdziemy się w miejscu w którym aktualnie przyszło Nam być. Inteligencja, mądrość, piękno, niezwykła opiekuńczość, wielki talent kulinarny oraz nieprawdopodobny sex to zalety o których marzy każdy facet. Mam to szczęście, że trafiło na mnie [...]”.

Po kilku dniach Blanka Lipińska zaskoczyła fanów kolejną wiadomością – ślubu tak naprawdę nie było. „Dzięki produkcji filmu 365 dni moglam spełnić już kilka swoich marzeń. Jedno z nich spełniło się także w zeszłym tygodniu. Wyszłam za mąż, co prawdopodobnie w moim realnym życiu nigdy się nie stanie”, wyznaje gwiazda za pośrednictwem InstaStories. „Zawsze bardzo chciałam przeżyć tą chwilę, kiedy stoję cala na biało, all eyes on me, jestem najważniejsza i taka wspaniała. Mam u boku faceta, którego kocham i zasuwam przez kościół w białej sukni”.

„Jak ktoś ma możliwość napisać sobie bajkę, to proponuję to zrobić. Bo ja swoją właśnie napisałam. [...] Bardzo chciałam, żebyście mieli niespodziankę 14 lutego, kiedy pójdziecie do kin, ale niestety tajemnice nie są moją mocną stroną, więc nie mogłam wytrzymać”, ujawnia Blanka Lipińska. „Stwierdzenie wyszłam za mąż, zaraz wracam... Dwa dni później wracam. Jeżeli chcecie przeżyć razem ze mną ten wspaniały dzień, serdecznie was zapraszam na mój ślub. Będziecie mogli uczestniczyć w nim juz 14 lutego, w dzień premiery mojego filmu 365 dni”, dodaje.

„Mam nadzieję, że będziecie tak samo szczęśliwi jak ja. A jeśli mój ślub was zaskoczył, to powiem wam tylko tyle, że to jest najmniej zaskakująca scena z filmu 365 dni. Także prosiliście o fragment filmu, dostaliście go, a teraz bukujcie sobie 14 lutego, bo będzie naprawdę ostro”, zapowiada autorka. Na koniec gwiazda dodała krótkie podsumowanie: „Fajnie było być żoną… nawet przez jedynie dwa dni”.

Nie mamy wątpliwości, że Blanka Lipińska przygotowała dla nas wszystkich znacznie więcej niespodzianek. Jak Wam się podoba taki pomysł na zapowiedź filmu? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzięki produkcji 365 dni spełniam swoje marzenia. Kolejne z nich spełniło się w zeszłym tygodniu...”wyszłam za mąż”. Stałam tam najważniejsza, cała na biało. Mogłam poczuć to, co czuje każda panna młoda, stres, radość, ekscytacje! Kolejny raz dzięki Wam poczułam, że umiem latać. Bo to dzięki Wam i dla Was tworze tę bajkę, w której zagrałam...najpiękniejszą , najbardziej kolorową ale też realną i możliwą do przeżycia. Chciałam byście mieli niespodziankę w kinie, chciałam trzymać to w sekrecie do 14.02, ale niestety tajemnice nie są moją mocną stroną...krajowych mediów także 🤦🏼‍♀️ Zatem wszystkich Was zapraszam 14 lutego na „skromną” uroczystość 👰🏼🤵🏻 zobaczycie jak poradziłam sobie w najtrudniejszej, życiowej roli (lekko kaskaderskiej-dosłownie i w przenośni) 😈 ...a jeśli wieść o moim ślubie zaskoczyła Was, to musicie wiedzieć, że to będzie najmniejsze zaskoczenie w ekranizacji 365 dni 😈

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Blanka Lipińska
Fot. Marlena Bielińska/Move

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?