Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012
Fot. Marlena Bielińska
Z ŻYCIA GWIAZD

Edyta Górniak wyda autobiografię? Diwa chce ujawnić sekrety z życia osobistego i zawodowego. „W grę wchodzi...”

Konrad Szczęsny 1 sierpnia 2017 10:15
Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012
Fot. Marlena Bielińska

Edyta Górniak pisze autobiografię! Diwa zdecydowała się ujawnić w niej sekrety dotyczące życia prywatnego i zawodowego. Co wiemy o publikacji? Kiedy książka ukaże się na rynku?

Polecamy też: Tylko u nas Edyta Górniak komentuje wyjście Dariusza K. z aresztu

Autobiografia Edyty Górniak

Edyta Górniak już w maju tego roku ujawniła w jednym z wywiadów, że pracuje nad autobiografią.

„Zaczęłam pisać książkę. Biografię. Bez presji czasu, ale zaczęłam spisywać. To będzie lektura!(...) Przymierzałam się do tego już kilka razy. Dwa razy czy trzy nie będę pisała takiej książki. Jeśli ona ma powstać, to niech będzie pisana jednym umysłem i jednym sercem. Kto jest w stanie zrozumieć każdy element naszego życia i naszego stopnia przemyślenia pewnych rzeczy? Mimo że jesteśmy do siebie bardzo podobni, to każdy czuje zupełnie inaczej”, zwierzyła się artystka w wywiadzie dla Nowa TV.

Okazuje się, że prace nad książką weszły już w fazę poszukiwania wydawcy!

Polecamy też: Jak wygląda życie Edyty Górniak w Los Angeles? Za czym tęskni, co najbardziej w nim ceni? 

Autobiografia Edyty Górniak - data premiery

Co prawda nie wiadomo, kiedy autobiografia Edyty Górniak ukaże się na rynku, ale diwa rozpoczęła już poszukiwania wydawnictwa, które opublikuje dzieło.

Obecnie negocjuje warunki finansowe wydania książki. Gra toczy się o naprawdę duże pieniądze, a pozycja mogłaby trafić do księgarń jeszcze przed Gwiazdką i przed zaplanowanym na styczeń początkiem programu "The Voice Kids", w którym piosenkarka będzie jurorką”, wyjawił znajomy artystki w rozmowie z tygodnikiem „Rewia”.

Czego będzie dotyczyła autobiografia Edyty Górniak?

Diwa wyjawiła, że w autobiografii skupi się na różnych aspektach swojego życia.

„To jest historia mojego życia pisana tak, jak ja odbierałam różne bodźce, jak ja na nie reagowałam i co powodowały w moim umyśle, przemianie itd.”, uchyliła rąbka tajemnicy.

Polecamy też: Wiemy, kim jest nowy partner Edyty Górniak. Zobaczcie intymne zdjęcia pary

„Edyta Górniak - bez cenzury” Piotra Krysiaka - kontrowersje, proces

12 lat temu dziennikarz Piotr Krysiak wydał książkę „Edyta Górniak - bez cenzury”, która nie uzyskała autoryzacji diwy. Artystka wniosła więc sprawę do sądu, by zablokować rozpowszechnianie publikacji. Wygrała ją, więc wydawnictwo zobowiązało się do wycofania pozycji ze sprzedaży, zaś oskarżony musiał wypłacić Edycie Górniak zadośćuczynienie. 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.