Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Olga Figaszewska 3 grudnia 2017 12:00
1/6
Ranking Instagrama 2017
Copyright @Instagram
1/6

Instagram ogłosił listę najpopularniejszych zdjęć w 2017 roku. W rankingu zaleźli się Selena Gomez i Cristiano Ronaldo, a także... Beyonce. Które z nich okazało się być bezkonkurencyjne?

 

Zobacz też: Wnuczek Muhammada Alego podbija Instagram i świat modelingu! Poznajcie Biaggio Ali Walsha, który przyprawia fanki o szybsze bicie serca


Najpopularniejsze zdjęcia 2017 roku na Instagramie

 

Tak jak w ubiegłorocznym zestawieniu królowała Selena Gomez i Cristiano Ronaldo. Jednak tym razem oboje musieli ustąpić zaszczytnego pierwszego miejsca innej gwieździe. Zwyciężyła Beyonce! Dwa najpopularniejsze miejsca należą właśnie do niej. Zdjęcie piosenkarki w bliźniaczej ciąży zdobyło najwięcej polubień i było niekwestionowanym zwycięzcą (11,1 mln osób klinęło „lubię to”). Ronaldo uplasował się na drugiej pozycji, a trzecie miejsce należy do Seleny Gomez.

 

Zobacz też: Są tak samo popularne jak ich mężczyźni. Które WAGs mają najwięcej fanów na Instagramie?

 

Najpopularniejsze profile gwiazd Instagrama 2017

Powstał również ranking najpopularniejszych gwiazd Instagrama 2017 roku. Kogo followuje najwięcej osób?

 

Tym razem na czele stanęła Selena Gomez (130 mln obserwatorów). Drugie miejsce przypadło Cristiano Ronaldo (116 mln), trzecie - Arianie Grande (115 mln). Tym razem Beyonce znalazła się na 4 pozycji (108 mln). A Kim Kardashian zajęła 5 miejsce (104 mln).

 

Zobaczcie zdjęcia, które znalazły się w zestawieniu i zdobyły najwięcej polubień!

 

Polecamy też: Selena Gomez ma sto milionów fanów! Poznaj wszystkie królowe Instagrama

3/6
Beyonce, Ranking Instagram 2017
Copyright @Instagram
3/6

4. miejsce należy do Beyonce trzymającej na rękach miesięczne bliźnięta zdobyło ponad 10,2 mln polubień.

 

 

Polecamy też: Selena Gomez ma sto milionów fanów! Poznaj wszystkie królowe Instagrama

 

4/6
Selena Gomez, Ranking Instagram 2017
Copyright @Instagram
4/6

Miejsce 3. Zdjęcie, na którym Selena Gomez wraz z przyjaciółką znajdują się w szpitalu po udanym przeszczepie nerki, polubiło prawie 10 332 642 milionów instagramowiczów.

 

Selena Gomez miała przeszczep nerki

Francia Almendárez, znana też jako Francia Raisa z dnia na dzień została okrzyknięta bohaterką. To właśnie ona została dawczynią nerki dla Seleny Gomez. Przeszczep nerki u piosenkarki to niestety konsekwencja choroby, na którą gwiazda od lat cierpi. Przypomnijmy, że Selena Gomez zmaga się z toczniem, który m.in. doprowadza do stanów zapalnych zapalnych wielu narządów wewnętrznych. Niedawno okazało się, że stan zdrowia Seleny jest tak poważny, że artystka natychmiast musi się poddać zabiegowi przeszczepu nerki. Okazało się, że dawczynią organu dla Gomez została… Francia Almendárez, jej wieloletnia przyjaciółka. Szybko zrobiło się o niej głośno!

 

Polecamy też: To ona uratowała Selenę Gomez, oddając jej nerkę. Fani artystki już okrzyknęli ją bohaterką. Kim jest Francia Almendárez?

5/6
Ronaldo, Ranking Instagram 2017
Copyright @Instagram
5/6

Miejsce 2. zdjęcie Cristiano Ronaldo z rodziną zrobione 12 listopada tuż po tym, jak Georgina Rodriguez urodziła mu czwarte dziecko (11 mln polubień).

 

Polecamy też: Selena Gomez ma sto milionów fanów! Poznaj wszystkie królowe Instagrama

6/6
Beyonce, Ranking Instagram 2017
Copyright @Instagram
6/6

Miejsce 1. Ciążową sesję Beyonce polubiło ponad 11 191 242 instagramowiczów!

 

Zobacz też: Są tak samo popularne jak ich mężczyźni. Które WAGs mają najwięcej fanów na Instagramie?

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.