Suknia panny młodej robi wrażenie!

Olga Figaszewska 19 lipca 2018 13:55

Córka Anny Wintour wzięła ślub! Bee Shaffer wyszła za Francesco Carrozzini. Jak wyglądała kreacja panny młodej? Gdzie i kiedy odbyła się uroczystość?

Ślub córki Anny Wintour

Bee Shaffer i Francesco Carrozzini w końcu stanęli na ślubnym kobiercu! Para pobrała się 7 lipca na Long Island w posiadłości Anny Wintour, naczelnej amerykańskiego Vogue'a. Stamtąd zakochani wyruszyli do Włoch, gdzie po raz drugi przysięgali sobie miłość w malowniczej miejscowości Portofino. Parze udało się utrzymać wszystko w tajemnicy. Podczas obu ceremonii towarzyszyła im najbliższa rodzina i przyjaciele. Gości poproszono, by nie publikowali żadnych zdjęć w mediach społecznościowych.

Panna młoda tego dnia zachwyciła wszystkich swoją skromną kreacją. Bee Shaffer wystąpiła w beżowej sukni, zdobionej haftami. Całość dopełniał koronkowy welon, delikatna biżuteria i złote sandałki na niewielkim obcasie. Wprost nie dało się od niej oderwać wzroku!

Hitoria miłości Bee Shagger i Francesco Carrozzini

Bee i Francesco poznali się kilka lat temu. Od początku wiedzieli, że są dla siebie stworzeni. Sozzanni jest synem zmarłej dwa lata temu naczelnej włoskiego Vogue’a, Franci Sozzanni.

Zobacz, jak zakochani wyglądali w dniu swojego ślubu!  

1/4
Bee Shaffer, Francesco Carrozzini
Copyright @FORUM
1/4

2/4
Bee Shaffer, Francesco Carrozzini
Copyright @FORUM
2/4

3/4
Bee Shaffer, Francesco Carrozzini
Copyright @FORUM
3/4

4/4
Bee Shaffer, Francesco Carrozzini
Copyright @FORUM
4/4

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.