Beata Tadla, Jan Kietliński, Viva! 2016
Fot. Krzysztof Opaliński
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Tadla wyszła za mąż! Jej syn pokazał kilka kadrów z uroczystości

Jan podzielił się szczęściem mamy na Instagramie

Aleksandra Andrzejak 17 lutego 2021 09:57
Beata Tadla, Jan Kietliński, Viva! 2016
Fot. Krzysztof Opaliński

Beata Tadla wyszła za mąż. Dziennikarka podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem Instagrama. Dodała kilka fotografii z tego wyjątkowego dnia. Kolejnymi kadrami podzielił się jej syn - Jan.

Beata Tadla wzięła ślub

Dziennikarka na swoim Instagramie zamieściła serię zdjęć, którą opatrzyła wzruszającym podpisem. W sierpniu 2020 roku Beata Tadla zaskoczyła fanów wiadomością o swoich zaręczynach. Tożsamość jej narzeczonego przez pewien czas pozostawała tajemnicą. Pod koniec ubiegłego roku, dziennikarka postanowiła jednak opublikować ich wspólne zdjęcie. Mąż dziennikarki ma na imię Michał.

 Syn Beaty Tadli pokazał zdjęcia ze ślubu mamy

Syn Beaty Tadli - Jan, zamieścił relacje ze ślubu mamy również na swoim profilu na Instagramie. Ojcem Jana jest Radosław Kietliński - drugi mąż dziennikarki. Para rozwiodła się w styczniu 2014 roku. Syn Beaty nie ukrywa że cieszy się szczęściem mamy. Na swoim Instastory zamieścił kilka fotografii, oraz krótkie nagrania. Beata Tadla w białej sukni wyglądała zachwycająco. Nie zabrakło wzruszających momentów. Jan nagrał także uroczy moment, kiedy para młoda, po złożeniu przysięgi została obsypana płatkami czerwonych róż. 

suknia slubna beaty tadli
Fot. Instagram

zdjecia ze slubu beaty tadli
Fot. Instagram

syn beaty tadli na instagramie
Fot. Instagram

beata tadla wziela slub
Fot. Instagram

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.