Beata Tadla, Jan Kietliński, Viva! 2016
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Tadla wyszła za mąż! Jej syn pokazał kilka kadrów z uroczystości

Jan podzielił się szczęściem mamy na Instagramie

Aleksandra Andrzejak 17 lutego 2021 09:57
Beata Tadla, Jan Kietliński, Viva! 2016
Fot. Iza Grzybowska

Beata Tadla wyszła za mąż. Dziennikarka podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem Instagrama. Dodała kilka fotografii z tego wyjątkowego dnia. Kolejnymi kadrami podzielił się jej syn - Jan.

Beata Tadla wzięła ślub

Dziennikarka na swoim Instagramie zamieściła serię zdjęć, którą opatrzyła wzruszającym podpisem. W sierpniu 2020 roku Beata Tadla zaskoczyła fanów wiadomością o swoich zaręczynach. Tożsamość jej narzeczonego przez pewien czas pozostawała tajemnicą. Pod koniec ubiegłego roku, dziennikarka postanowiła jednak opublikować ich wspólne zdjęcie. Mąż dziennikarki ma na imię Michał.

 Syn Beaty Tadli pokazał zdjęcia ze ślubu mamy

Syn Beaty Tadli - Jan, zamieścił relacje ze ślubu mamy również na swoim profilu na Instagramie. Ojcem Jana jest Radosław Kietliński - drugi mąż dziennikarki. Para rozwiodła się w styczniu 2014 roku. Syn Beaty nie ukrywa że cieszy się szczęściem mamy. Na swoim Instastory zamieścił kilka fotografii, oraz krótkie nagrania. Beata Tadla w białej sukni wyglądała zachwycająco. Nie zabrakło wzruszających momentów. Jan nagrał także uroczy moment, kiedy para młoda, po złożeniu przysięgi została obsypana płatkami czerwonych róż. 

suknia slubna beaty tadli
Fot. Instagram

zdjecia ze slubu beaty tadli
Fot. Instagram

syn beaty tadli na instagramie
Fot. Instagram

beata tadla wziela slub
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?