Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk
Z ŻYCIA GWIAZD

„Dwa razy trafiłam ostatnio do szpitala”. Beata Kozidrak o problemach zdrowotnych

Co dolega piosenkarce?

Ksenia Krasko 30 lipca 2019 09:56
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Beata Kozidrak udzieliła ostatnio obszernego wywiadu tygodnikowi Wprost. Opowiedziała o trudnym doświadczeniu, jakim był dla niej rozwód, zmianach w swoim życiu i dolegliwościach zdrowotnych, związanych z ostatnimi wydarzeniami.

Beata Kozidrak o problemach zdrowotnych

Gwiazda zawsze żyła na pełnych obrotach, ale teraz na pierwszym miejscu stawia swoje zdrowie. W rozmowie z Wprost wyznała, że w dniu premiery płyty B3 trafiła do szpitala.

„Gdy wylądowałam w szpitalu, modliłam się tylko, żebym za dwa dni mogła jechać na koncert, nie zawieść kilkudziesięciu osób, które ze mną pracują i tych, którzy kupili bilety. Jestem nadciśnieniowcem, muszę brać leki, co jakiś czas pojawiać się u lekarza. Dwa razy trafiłam ostatnio do szpitala”, wyznała Kozidrak.

Piosenkarka nie ukrywa, że pomimo wyczerpującego stylu życia, uwielbia to, co robi. „Każdy koncert przeżywam tak, jakbym miała grać po raz pierwszy. Ja to lubię, tę adrenalinę. Niektórzy pracują w biurze, kończą pracę i idą do domu, a ja lubię podróże, być w ruchu, być z ludźmi. Jechać rollercoasterem. Po prostu żyć”, dodała. „I dobrze, bo rutyna w każdej dziedzinie zabija, czy w związku, czy w muzyce”.

Wokalistka mocno przeżyła rozstanie z mężem, ale nie ukrywa, że był to powód, aby mogła poukładać swoje życie na nowo. „Rozwód nie był łatwy. Nie był, bo rozstawaliśmy się na oczach milionów. Myślę, że zrobiliśmy to z klasą, mimo że zainteresowanie mediów naszym rozstaniem przeszło moje najśmielsze oczekiwania”, powiedziała w wywiadzie dla Wprost.

Beata Kozidrak nigdy nie bała się podejmowania nowych wyzwań, a jak sama przyznaje, teraz ma jeszcze więcej energii na realizację swoich celów. Życzymy zdrowia! 

Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?