Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! luty 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z „M jak miłość”?! „Serial będzie skupiał się na...”

Olga Figaszewska 3 września 2017 09:00
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! luty 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

A jednak? Kolejna gwiazda odchodzi z „M jak miłość”?! Czy serialowa Joanna Chodakowska, w którą wciela się Barbara Kurdej-Szatan zniknie z ekranu? Fani będą niepocieszeni...

Zobacz też: Barbara Kurdej-Szatan obchodzi dziś urodziny! Tak gwiazda pozowała w EKSLUZYWNEJ SESJI z mężem

Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z „M jak miłość”?

Niedawno w mediach pojawiły się informacje, z których jasno wynikało, że ulubiona aktorka telewidzów, Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z kultowego serialu! Fani przeżyli cios, kiedy okazało się że z ekipą produkcji pożegnał się Andrzej Młynarczyk wcielający się w rolę Tomka. A teraz wszyscy zastanawiają się, jak ze śmiercią męża poradzi sobie serialowa Joanna. Okazuje się, że scenarzyści mają szczególne plany względem jej postaci. Jak donosi „Super Express”, Joanna przeprowadzi się za granicę! 

„Grana przez Basię Joanna bardzo będzie przeżywała śmierć męża. W serialu byłoby jednak za dużo żałoby po utracie bliskich, wystarczą przecież Mostowiakowie, dlatego Joanna wraz z dziećmi wyjedzie za granicę”, głosi informator tabloidu.

Polecamy też: Barbara Kurdej-Szatan milionerką? „Nie narzekam na zarobki…”

Czy postać aktorki będzie jeszcze pojawiała się na ekranie? Okazuje się, że Barbara Kurdej-Szatan od miesiąca nie była widziana na planie „M jak miłość”. „Teraz serial będzie się skupiał na młodych. Teresy Lipowskiej już prawie nie będzie. Fabuła skupi się głównie na relacjach dwóch par. Pierwsza para składa się z Anny Muchy i Krystiana Wieczorka, a druga - z powracającej do serialu Joanny Sydor i Rafała Mroczka. Skomplikowane relacje odtwarzanych przez nich bohaterów będą wątkiem, który powinien wciągnąć widzów”, dowiedział się tabloid.

Decyzja scenarzystów i produkcji, może być to spowodowane cięciami budżetowymi. Nowe kontrakty przekazane głównym aktorom opiewają na niższe kwoty. Wynagrodzenia obcięto o prawie półtora tysiąca złotych za dzień zdjęciowy. Według informacji „Super Expressu”, producenci twierdzą, że Teresa Lipowska, Katarzyna Cichopek i Marcina Mroczka znudzili się widzom. Dlatego przez najbliższe miesiące będą rzadziej pojawiać się na planie serialu. Jeśli wierzyć doniesieniom, podobny los spotkał Barbarę Kurdej-Sztan. Aktorka do tej pory nie wypowiedziała się na temat krążących plotek. Gwiazda na chwilę obecną żyje w ciągłym biegu. Spędza dużo czasu na planie nowego serialu „W rytmie serca”, a także dwóch programów „The Voice Kids” i „The Voice of Poland”.

Zobacz też: TYLKO U NAS! Barbara Kurdej-Szatan straci pracę w TVP i przejdzie do Polsatu? Mamy wypowiedź aktorki!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.