Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Barbara Kurdej-Szatan skrytykowana przez fankę! „Dzieli Pani ludzi”

Aktorka stanowczo odpowiedziała!

Konrad Szczęsny 26 lipca 2020 13:07
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywała w swoich mediach społecznościowych, że w minionych wyborach prezydenckich głosowała na kandydata Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego. Niestety, nie wszystkim fanom aktorki jej polityczny wybór przypadł do gustu. „Nie lubię Pani za dzielenie ludzi”, napisała z goryczą jedna z fanek. 34-latka postanowiła stanowczo odpowiedzieć!

Fanka do Barbary Kurdej-Szatan: dzielisz Polaków

Mimo że gorączka wyborcza minęła, temat ten wciąż wywołuje duże emocje. Zwolennicy Andrzeja Dudy podkreślają, że z uwagi na wysoką frekwencję otrzymał on pewny mandat od Polaków na drugą kadencję, z kolei Ci, którzy głosowani na Rafała Trzaskowskiego zauważają, że różnica między oboma kandydatami była naprawdę niewielka.

Wśród tych, którzy otwarcie wsparli prezydenta Warszawy, była Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka na swoich profilach w mediach społecznościowych nie ukrywała, że bliższa jej światopoglądowi jest otwartość na drugiego człowieka, inność i równe prawa dla wszystkich obywateli. Mimo że większość fanów w komentarzach zapewniła gwiazdę o swoim wsparciu i gratulowała odwagi w wyznawaniu poglądów, znaleźli się i tacy, którzy ostro skrytykowali 34-latkę.

Pod jednym z nowych wpisów na Instagramie, niezwiązanych z wyborami, internautka zarzuciła aktorce dzielenie Polaków.

„Nie lubię pani za ten wpis przed wyborami i za dzielenie ludzi. Mogła pani go nie zamieszczać”, stwierdziła gorzko jedna z fanek.

Barbara Kurdej-Szatan odpowiada na zarzuty. Fani ją wspierają

Komentarz nie uszedł uwadze Barbary Kurdej-Szatan. Aktorka zaznaczyła, że według niej to obecna władza przyczynia się do pogłębiania podziałów wśród obywateli.

„To nie ja dzielę Polskę. Kilka lat temu Polacy się tak nie zachowywali”, odparła w kontrze.

W obronie aktorki stanęli również inni fani, którzy podzielają jej opinię.

„Pani Basia kiedy ostatnio sprawdzałam jest wolna kobieta i ma prawo do umieszczania co jej się podoba (oczywiście zanim złapiesz mnie za słówka nie mam tu na myśli obrażania osób o innym kolorze skóry lub preferencji seksualnych :)) niestety te czasy kiedy kobiety i dzieci nie miały głosy są dawno za tobą i musisz się z tym pogodzić :( śle uściski”, napisała jedna z fanek.

Zgadzasz się z nią?  

Pod jednym z ostatnich wpisów Barbary Kurdej-Szatan na Instagramie, niezwiązanych z wyborami, rozpętała się burzliwa dyskusja: 

Jedna z fanek zarzuciła jej, że dzieli Polaków, ponieważ w minionych wyborach otwarcie wspierała Rafała Trzaskowskiego:

Rafał Trzaskowski
Fot. Instagram @trzaskowskirafal
 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.