Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, okładka, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Barbara Kurdej-Szatan znika z „M jak miłość”?! Wypowiedź gwiazdy nie pozostawia wątpliwości

Olga Figaszewska 11 września 2017 17:15
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, okładka, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

To może być duży cios dla fanów serialu  „M jak miłość”. W mediach od dłuższego czasu mówi się o tym, że Barbara Kurdej-Szatan znika z ekranu. Aktorka wielokrotnie dementowała plotki, jednak w ostatnim wywiadzie dla Party, przyznała, że jej postać na jakiś czas pożegna się z kultowym serialem. Powodem nie jest wcale nowa produkcja, w której zgodziła się wystąpić. O co chodzi?

Zobacz też: TYLKO U NAS! Barbara Kurdej-Szatan straci pracę w TVP i przejdzie do Polsatu? Mamy wypowiedź aktorki!

Barbara Kurdej-Szatan znika z „M jak miłość”

Z produkcyjną ekipą pożegnał się niedawno Andrzej Młynarczyk wcielający się w rolę Tomka. A teraz również serialowa Joanna Chodakowska, w którą wciela się Barbara Kurdej-Szatan na pewien czas zniknie z serialu. Bohaterka będzie przygnębiona śmiercią męża. Dla dzieci będzie musiała być silna chociaż bardzo trudno będzie jej się uporać ze stratą ukochanego. Za namową najbliższych zmieni otoczenie. Wraz z rodziną wyjedzie za granicę. „Asia na jakiś czas zniknie, z całą rodziną wyruszy na długie wakacje”, tłumaczy Barbara Kurdej-Szatan.

Aktorka dołączyła do obsady serialu cztery lata temu. Od tamtej pory, ciepła, serdeczna postać Joanny zyskała ogromną sympatię telewidzów.Ta przerwa w jej wątku wynika też z tego, że kiedy graliśmy scenę śmierci Tomka, to zmarł Witold Pyrkosz i stało się jasne, że grana przez niego postać również umrze. W serialu wszyscy będą ich opłakiwać, więc scenarzyści uznali, że nie należy pokazywać przygnębionej po stracie męża Asi, bo tyle smutki to dla widza za dużo. Poza tym sama poprosiłam o to, by na jakiś czas skrócić mój wątek w „M jak miłość” ze względu na próby do nowego musicalu „Chicago” w Teatrze Variété i zdjęcia do serialu „W rytmie serca”, zdradziła aktorka w rozmowie z „Party” .

Rola w nowym serialu to dla niej ogromna szansa. Gwiazda wciela się w jedną z pierwszoplanowych ról! I przyznaje, że coraz częściej dostaje propozycje konkretnych ról niż zaproszeń na castingi. Do „The Voice Kids” trafiła bo Rinke Rooyens chciał, żeby poprowadziła ten program. „Żeby zagrać w musicalu „Chicago”, do którego zaczynam próby, musiałam wciąć udział w castingu. Moje nazwisko nie otwiera wszystkich drzwi”, dodaje.

Zobacz też: Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z „M jak miłość”?! „Serial będzie skupiał się na...”

Polecamy też: Barbara Kurdej-Szatan milionerką? „Nie narzekam na zarobki…”

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.