Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, okładka, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Barbara Kurdej-Szatan znika z „M jak miłość”?! Wypowiedź gwiazdy nie pozostawia wątpliwości

Olga Figaszewska 11 września 2017 17:15
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, okładka, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

To może być duży cios dla fanów serialu  „M jak miłość”. W mediach od dłuższego czasu mówi się o tym, że Barbara Kurdej-Szatan znika z ekranu. Aktorka wielokrotnie dementowała plotki, jednak w ostatnim wywiadzie dla Party, przyznała, że jej postać na jakiś czas pożegna się z kultowym serialem. Powodem nie jest wcale nowa produkcja, w której zgodziła się wystąpić. O co chodzi?

Zobacz też: TYLKO U NAS! Barbara Kurdej-Szatan straci pracę w TVP i przejdzie do Polsatu? Mamy wypowiedź aktorki!

Barbara Kurdej-Szatan znika z „M jak miłość”

Z produkcyjną ekipą pożegnał się niedawno Andrzej Młynarczyk wcielający się w rolę Tomka. A teraz również serialowa Joanna Chodakowska, w którą wciela się Barbara Kurdej-Szatan na pewien czas zniknie z serialu. Bohaterka będzie przygnębiona śmiercią męża. Dla dzieci będzie musiała być silna chociaż bardzo trudno będzie jej się uporać ze stratą ukochanego. Za namową najbliższych zmieni otoczenie. Wraz z rodziną wyjedzie za granicę. „Asia na jakiś czas zniknie, z całą rodziną wyruszy na długie wakacje”, tłumaczy Barbara Kurdej-Szatan.

Aktorka dołączyła do obsady serialu cztery lata temu. Od tamtej pory, ciepła, serdeczna postać Joanny zyskała ogromną sympatię telewidzów.Ta przerwa w jej wątku wynika też z tego, że kiedy graliśmy scenę śmierci Tomka, to zmarł Witold Pyrkosz i stało się jasne, że grana przez niego postać również umrze. W serialu wszyscy będą ich opłakiwać, więc scenarzyści uznali, że nie należy pokazywać przygnębionej po stracie męża Asi, bo tyle smutki to dla widza za dużo. Poza tym sama poprosiłam o to, by na jakiś czas skrócić mój wątek w „M jak miłość” ze względu na próby do nowego musicalu „Chicago” w Teatrze Variété i zdjęcia do serialu „W rytmie serca”, zdradziła aktorka w rozmowie z „Party” .

Rola w nowym serialu to dla niej ogromna szansa. Gwiazda wciela się w jedną z pierwszoplanowych ról! I przyznaje, że coraz częściej dostaje propozycje konkretnych ról niż zaproszeń na castingi. Do „The Voice Kids” trafiła bo Rinke Rooyens chciał, żeby poprowadziła ten program. „Żeby zagrać w musicalu „Chicago”, do którego zaczynam próby, musiałam wciąć udział w castingu. Moje nazwisko nie otwiera wszystkich drzwi”, dodaje.

Zobacz też: Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z „M jak miłość”?! „Serial będzie skupiał się na...”

Polecamy też: Barbara Kurdej-Szatan milionerką? „Nie narzekam na zarobki…”

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.