Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Szpak usiadł z rodziną do świątecznego stołu z tęczową flagą! 

Piosenkarz pokazał babcię i resztę bliskich. Ile miłości!

Rafał Kowalski 27 grudnia 2019 14:26
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia dobiegły końca, ale wiele z gwiazd dopiero wczoraj podzieliła się rodzinnymi zdjęciami wykonanymi podczas kilku ostatnich wolnych dni. Do tej grupy należy Michał Szpak, który odwiedził swoich bliskich w Jaśle, z którego pochodzi. Uwadze jego fanów nie umknęło, że artysta miał na sobie t-shirt z tęczową flagą – symbol środowiska LGBT, które wokalista z całego serca wspiera. Rodzina Michała Szpaka wykazuje się podobną otwartością i empatią, co widać na wspólnym zdjęciu, gdzie na pierwszym planie widać przede wszystkim ogromne uśmiechy.

Babcia Michała Szpaka – zdjęcie

Wśród bliskich piosenkarza, który podzielił się w sieci dwoma rodzinnymi fotografiami, była przede wszystkim babcia, która od razu zaskarbiła sobie sympatię komentujących zdjęcia. Obok piosenkarza pojawili się też między innymi: siostra Ewa, brat Damian i jego niedawno urodzona córka Gaja. „Wiele pokoleń życzy WESOŁYCH ŚWIĄT”, podpisał zdjęcia Michał Szpak.

Artysta ubrany w koszulkę z tęczą wielokrotnie wypowiadał się pozytywnie o społeczności LGBT. „Wspierać trzeba wszystkie środowiska, które wnoszą do naszego życia jakieś barwy. To środowisko jest niezwykle kreatywne, niezwykle artystyczne. Trzeba oddać pokłon w ich stronę, bo to oni zmieniają świat. Wszyscy ludzie, którzy mają wielką wyobraźnię, zmieniają świat”, mówił w rozmowie z Wideoportalem. Z kolei w wywiadzie dla TVN.pl, po Marszu Równości w Białymstoku, gdzie osoby popierające ideę wydarzenia zostały zaatakowane, wokalista mówił o LGBT z jeszcze większym przejęciem. „To jest tak trudny i tak przykry temat, że takie rzeczy się dzieją. [...] Kolory flagi tęczowej są tak bardzo źle zinterpretowane u nas kraju, że dochodzi do jakiejś okropnej psychozy na tym punkcie. Ja absolutnie będę bronił tych kolorów, bo uważam, że Ci kolorowi ludzie są w stanie zmieniać to społeczeństwo - i zmieniać je na dobre”, powiedział Michał Szpak.

Macie podobne zdanie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wiele pokoleń życzy WESOŁYCH ŚWIĄT 🎄 #zBabunią #wesolychswiat

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

Michał Szpak, The Voice of Poland
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.