Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Szpak zaskoczył przyjaciela podczas ślubu. Ta niespodzianka wzrusza do łez

Muzyk perfekcyjnie wykonał wielowiekową pieśń

Rafał Kowalski 18 lipca 2019 18:59
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Do tego, że Michał Szpak umie doskonale śpiewać, nie trzeba nikogo przekonywać. Nie mieliśmy jednak pojęcia, że w zakresie zainteresowań wokalisty jest stara kościelna pieśń Ave Maria. Muzyk wykonał ją perfekcyjnie podczas ślubu swojego przyjaciela. Nagranie staje się hitem sieci.

Ave Maria w interpretacji Michała Szpaka

Kilka dni temu piosenkarz był gościem na ślubie swojego przyjaciela Kamila Czapli. Panowie znają się doskonale, ponieważ przez lata występowali wspólnie w zespole Whiplash. Panu młodemu i jego wybrance tym bardziej musiało być miło, że zapracowany Michał Szpak znalazł czas i chęci, by w wyjątkowym dla nich dniu, zaśpiewać w kościele Ave Maria.

Fragment wykonania został nagrany i opublikowany w sieci. Wielbiciele talentu Michała Szpaka po raz kolejny nie szczędzili mu słów uznania. „Fenomenalne wykonanie. Bardzo emocjonalne, bo dla przyjaciela. Szkoda, że tylko fragment, ale nawet ten mały urywek budzi ogromny podziw dla talentu naszego Szpaczka.”, „Coś pięknego. Gwiazda światowego formatu”, to tylko niektóre opinie, które znaleźliśmy pod filmem.

Wy też jesteście pod wrażeniem skali piosenkarza pochodzącego z Jasła? Posłuchajcie, jak poradził sobie z Ave Maria. Przy okazji, jako drugie wideo, załączamy wykonanie tej samej pieśni przez Michała, które pochodzi sprzed 8 lat. 

NIEPUBLIKOWANE ZDJĘCIA, Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.