Antoni Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Antoni Królikowski na zdjęciu z braćmi. Jeden szczegół przykuł uwagę internautów!

Internauci zwrócili uwagę na jedną rzecz!

Olga Figaszewska 26 maja 2021 15:51
Antoni Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Antoni Królikowski zachwycił fanów najnowszym zdjęciem z braćmi – Janem i Ksawerym! Jak wyglądają ich relacje? Co ich łączy? Internauci zwrócili uwagę na jedną rzecz. O co chodzi? 

Rodzina jest dla nich najważniejsza

Dorastali w ciepłym i kochającym domu. Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski doczekali się piątki wspaniałych pociech. Wspólnie wychowywali synów: Antoniego, Jana i Ksawerego i córek: Julii i Marceliny. Zawsze podkreślali, jak dumni są ze swoich dzieci. Byli przy nich zawsze, gdy potrzebowały wsparcia, rozmowy, poświęcali im każdą chwilę i dbali o to, by w dorosłe życie wkraczali z siłą i motywacją do zdobywania kolejnych szczytów.

„To, czego tata nas nauczył, to dystansu do świata. Pokory, że tak naprawdę możemy być na szczycie, ale to wszystko trwa chwilę i nie wolno się przywiązywać do jakiejś sławy czy popularności. I, że nie wszystko robi się dla pieniędzy. A dużo można zrobić, po prostu z pasji. Tego nas nauczał”, wspominał Antonii w programie „Niedziela z…”.

Sprawdź: To była miłość od pierwszego wejrzenia. Małgorzata i Paweł Królikowscy byli razem ponad 30 lat

Po odejściu Pawła Królikowskiego rodzinie trudno było sobie poradzić z jego brakiem. Cały czas dbają o to, aby pamięć po zmarłym aktorze pozostała żywa. Są dla siebie nawzajem największym wsparciem i podporą.

„Trzeba jakoś żyć. Nie mam problemu z organizacją czasu. Nie brakuje nam zajęć domowych. Moje córki chętnie gotują teraz za mnie obiady, grają ze mną w szachy czy planszówki. Z przyjemnością spędzam czas z nimi i synami Mam też ogródek, który potrzebuje opieki i praca w nim uspokaja. Polecam to każdemu, kto lubi. Świat teraz przystopował, więc trzeba skorzystać z okazji, by zająć się rodziną, domem i poddać się refleksji. Najcenniejsze, co mam, to świetne dzieci. Możemy na siebie liczyć. To największa siła i skarb”, mówiła Małgorzata Ostrowska-Królikowska w jednym z wywiadów dla Faktu.

Aktorka dzieli się z fanami fotografiami swoich pociech i wnuka. Niedawno na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie synów gwiazdy: Antoniego, Jana i Ksawerego. Teraz wspólny kadr z braćmi opublikował najstarszy z nich.

Zobacz: Antoni Królikowski o relacji z ojcem: „to, czego tata nas nauczył, to dystansu do świata”

Antonii Królikowski na wspólnym zdjęciu z braćmi. Kim są Jan i Ksawery? 

Post Antoniego Królikowskiego rozczulił fanów. Aktor pozuje na fotografii wraz z młodszymi braćmi. Internauci zwrócili uwagę na fakt, że są bardzo podobni do taty, Pawła Królikowskiego. Widać, że synów Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej łączy wyjątkowa więź. Mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Czym się zajmują młodsi bracia Antoniego Królikowskiego?

29-letni Jan niedawno został tatą. W 2019 roku wraz z partnerką, aktorką Joanną Jarmołowicz doczekał się synka. Na świecie pojawił się mały Józef, który jest oczkiem w głowie dumnych rodziców. Jan Królikowski w przeciwieństwie do rodziców i starszego brata nie związał swojej zawodowej drogi z aktorstwem. 29-latek poświęca się tworzeniu muzyki i tekstów piosenek. Z kolei najmłodszy z braci, Ksawery ma 14 lat i skupia się na nauce. Czy w przyszłości zwiąże się z aktorstwem? Jeśli wybierze tę drogę z pewnością będzie mógł liczyć na wsparcie rodziny. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z dziećmi
Fot. Instagram Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.