Antoni Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Antoni Królikowski na zdjęciu z braćmi. Jeden szczegół przykuł uwagę internautów!

Internauci zwrócili uwagę na jedną rzecz!

Olga Figaszewska 26 maja 2021 15:51
Antoni Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Antoni Królikowski zachwycił fanów najnowszym zdjęciem z braćmi – Janem i Ksawerym! Jak wyglądają ich relacje? Co ich łączy? Internauci zwrócili uwagę na jedną rzecz. O co chodzi? 

Rodzina jest dla nich najważniejsza

Dorastali w ciepłym i kochającym domu. Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski doczekali się piątki wspaniałych pociech. Wspólnie wychowywali synów: Antoniego, Jana i Ksawerego i córek: Julii i Marceliny. Zawsze podkreślali, jak dumni są ze swoich dzieci. Byli przy nich zawsze, gdy potrzebowały wsparcia, rozmowy, poświęcali im każdą chwilę i dbali o to, by w dorosłe życie wkraczali z siłą i motywacją do zdobywania kolejnych szczytów.

„To, czego tata nas nauczył, to dystansu do świata. Pokory, że tak naprawdę możemy być na szczycie, ale to wszystko trwa chwilę i nie wolno się przywiązywać do jakiejś sławy czy popularności. I, że nie wszystko robi się dla pieniędzy. A dużo można zrobić, po prostu z pasji. Tego nas nauczał”, wspominał Antonii w programie „Niedziela z…”.

Sprawdź: To była miłość od pierwszego wejrzenia. Małgorzata i Paweł Królikowscy byli razem ponad 30 lat

Po odejściu Pawła Królikowskiego rodzinie trudno było sobie poradzić z jego brakiem. Cały czas dbają o to, aby pamięć po zmarłym aktorze pozostała żywa. Są dla siebie nawzajem największym wsparciem i podporą.

„Trzeba jakoś żyć. Nie mam problemu z organizacją czasu. Nie brakuje nam zajęć domowych. Moje córki chętnie gotują teraz za mnie obiady, grają ze mną w szachy czy planszówki. Z przyjemnością spędzam czas z nimi i synami Mam też ogródek, który potrzebuje opieki i praca w nim uspokaja. Polecam to każdemu, kto lubi. Świat teraz przystopował, więc trzeba skorzystać z okazji, by zająć się rodziną, domem i poddać się refleksji. Najcenniejsze, co mam, to świetne dzieci. Możemy na siebie liczyć. To największa siła i skarb”, mówiła Małgorzata Ostrowska-Królikowska w jednym z wywiadów dla Faktu.

Aktorka dzieli się z fanami fotografiami swoich pociech i wnuka. Niedawno na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie synów gwiazdy: Antoniego, Jana i Ksawerego. Teraz wspólny kadr z braćmi opublikował najstarszy z nich.

Zobacz: Antoni Królikowski o relacji z ojcem: „to, czego tata nas nauczył, to dystansu do świata”

Antonii Królikowski na wspólnym zdjęciu z braćmi. Kim są Jan i Ksawery? 

Post Antoniego Królikowskiego rozczulił fanów. Aktor pozuje na fotografii wraz z młodszymi braćmi. Internauci zwrócili uwagę na fakt, że są bardzo podobni do taty, Pawła Królikowskiego. Widać, że synów Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej łączy wyjątkowa więź. Mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Czym się zajmują młodsi bracia Antoniego Królikowskiego?

29-letni Jan niedawno został tatą. W 2019 roku wraz z partnerką, aktorką Joanną Jarmołowicz doczekał się synka. Na świecie pojawił się mały Józef, który jest oczkiem w głowie dumnych rodziców. Jan Królikowski w przeciwieństwie do rodziców i starszego brata nie związał swojej zawodowej drogi z aktorstwem. 29-latek poświęca się tworzeniu muzyki i tekstów piosenek. Z kolei najmłodszy z braci, Ksawery ma 14 lat i skupia się na nauce. Czy w przyszłości zwiąże się z aktorstwem? Jeśli wybierze tę drogę z pewnością będzie mógł liczyć na wsparcie rodziny. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z dziećmi
Fot. Instagram Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.