O NIEJ JEST GŁOŚNO!

Burza pod postem Anny Lewandowskiej na Instagramie!

Poszło o… literówkę!

Olga Figaszewska 4 grudnia 2018 12:01
Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Dla wielu Polek jest wzorem do naśladowania. Kobieta sukcesu wypełniająca perfekcyjnie każde wyzwanie. Z milionem planów na przyszłość! A w dodatku jest szczęśliwą mamą i żoną. Internautki podziwiają jej dokonania, ale uważnie śledzą najmniejsze potknięcia. Anna Lewandowska znów znalazła się w ogniu krytyki. Tym razem poszło o drobną literówkę!

Fanki skrytykowały Annę Lewandowską. Dlaczego?

Anna Lewandowska publikuje posty na Instagramie w większości w języku polskim, dodając potem angielskie tłumaczenie, by dotrzeć do jak największej liczy swoich fanów. Tak było też i tym razem. Jednak w treści zamieszczonego wpisu wkradła się mały błąd gramatyczny. Literówka nie umknęła uwadze internautek.

Chodzi o ostatnią ujmującą fotografię z mężem, Anna Lewandowska opatrzyła podpisem: „Who like Mondays? It's soooo cold outside! Have a great day! Greetings from Warsaw”. Poprawna wersja brzmi natomiast: „Who likes Mondays”.

Fanki w komentarzach zaczęły wytykać trenerce brak znajomości angielskiego. „To tak proste zdanie i rażący błąd, że aż bolą oczy! Powinno się przed wrzuceniem postu sprawdzić ewentualne błędy, bo aż nasuwa się pytanie przy takich bykach, po co pisać po ang. skoro się go nie zna”, brzmiała jedna z ocen.

Jednak należy zauważyć, że każdemu zdarza się popełniać błędy. Ale czy to od razu powód do uszczypliwości? „Omg kolejny temat do hejtu, bo ktoś zrobił błąd?? założę się, że sporo tych komentarzy pochodzi od ludzi, którzy są z angielskim na bakier i najwyraźniej zazdroszczą!!”, napisała w obronie jedna z fanek gwiazdy.

Na burzę w komentarzach zareagowała w końcu sama Anna Lewandowska, która podeszła do sytuacji z dystansem i uśmiechem. A następnie skorygowała swój literówkę w poście. „Ale zobaczcie ile emocji literówka i przy niej niektórzy poczuli się lepiej, a niech będzie i tak się cieszę”. I trudno się z nią nie zgodzić.

Anna Lewandowska
Fot. Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska ma nową fryzurę. Postawiła na grzywkę
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Wideo

Odkryj kulisy sesji zdjęciowej "Zostań twarzą Kinder Bueno"!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.