Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NIEJ JEST GŁOŚNO!

Burza pod postem Anny Lewandowskiej na Instagramie!

Poszło o… literówkę!

Olga Figaszewska 4 grudnia 2018 12:01
Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Dla wielu Polek jest wzorem do naśladowania. Kobieta sukcesu wypełniająca perfekcyjnie każde wyzwanie. Z milionem planów na przyszłość! A w dodatku jest szczęśliwą mamą i żoną. Internautki podziwiają jej dokonania, ale uważnie śledzą najmniejsze potknięcia. Anna Lewandowska znów znalazła się w ogniu krytyki. Tym razem poszło o drobną literówkę!

Fanki skrytykowały Annę Lewandowską. Dlaczego?

Anna Lewandowska publikuje posty na Instagramie w większości w języku polskim, dodając potem angielskie tłumaczenie, by dotrzeć do jak największej liczy swoich fanów. Tak było też i tym razem. Jednak w treści zamieszczonego wpisu wkradła się mały błąd gramatyczny. Literówka nie umknęła uwadze internautek.

Chodzi o ostatnią ujmującą fotografię z mężem, Anna Lewandowska opatrzyła podpisem: „Who like Mondays? It's soooo cold outside! Have a great day! Greetings from Warsaw”. Poprawna wersja brzmi natomiast: „Who likes Mondays”.

Fanki w komentarzach zaczęły wytykać trenerce brak znajomości angielskiego. „To tak proste zdanie i rażący błąd, że aż bolą oczy! Powinno się przed wrzuceniem postu sprawdzić ewentualne błędy, bo aż nasuwa się pytanie przy takich bykach, po co pisać po ang. skoro się go nie zna”, brzmiała jedna z ocen.

Jednak należy zauważyć, że każdemu zdarza się popełniać błędy. Ale czy to od razu powód do uszczypliwości? „Omg kolejny temat do hejtu, bo ktoś zrobił błąd?? założę się, że sporo tych komentarzy pochodzi od ludzi, którzy są z angielskim na bakier i najwyraźniej zazdroszczą!!”, napisała w obronie jedna z fanek gwiazdy.

Na burzę w komentarzach zareagowała w końcu sama Anna Lewandowska, która podeszła do sytuacji z dystansem i uśmiechem. A następnie skorygowała swój literówkę w poście. „Ale zobaczcie ile emocji literówka i przy niej niektórzy poczuli się lepiej, a niech będzie i tak się cieszę”. I trudno się z nią nie zgodzić.

Anna Lewandowska
Fot. Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska ma nową fryzurę. Postawiła na grzywkę
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?