lifting według Ani Lewandowskiej
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska ujawniła, że Klara i Laura nie dostały prezentów urodzinowych. Dlaczego?

Inni rodzice mogą być zaskoczeni

Aleksandra Andrzejak 1 czerwca 2021 07:57
lifting według Ani Lewandowskiej
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Anna i Robert Lewandowscy mają dwie córki. Obie obchodzą urodziny w podobnym czasie. Rodzice zdecydowali się wyprawić im wspólne przyjęcie. Anna wyznała, że dziewczynki nie dostały prezentów urodzinowych. Dlaczego?

Anna Lewandowska: córki

Anna i Robert Lewandowscy mają dwie córki. Starszą - Klarę, która ma obecnie cztery lata i młodszą - Laurę, która niedawno skończyła roczek. Z okazji urodzin rodzice postanowili wyprawić im wspólne, bajkowe przyjęcie urodzinowe w ogrodzie, w domu w Monachium. W ogrodzie pojawił się przepiękny namiot dla dziewczynek, z poduszkami z ich imionami. Dominującym kolorem był pudrowy róż, a wśród dekoracji nie zabrakło pięknych balonów!

Zobacz także: Robert Lewandowski kupił willę na Majorce?

Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Tak Anna Lewandowska pozowała dla Vivy! w 2019 roku

Dzieci Lewandowskich nie dostały prezentów urodzinowych

Anna Lewandowska na łamach Party wyznała, że razem z Robertem starają się nie rozpieszczać dziewczynek. Poprosiła by na przyjęcie urodzinowe dziewczynek goście przyszli bez prezentów. Jeśli jednak ktoś bardzo chciał, zależało jej na tym, aby były one wykonane z ekologicznych materiałów. „Zależy mi, żeby córeczki nie żyły w nadmiarze. Klara jest bardzo wrażliwą dziewczynką i kolejne przedmioty to dla niej nowe bodźce. Niekoniecznie potrzebne” - powiedziała Anna.

Zobacz także: Kibicują, wspierają i nie kryją swojej dumy. Kim są mamy Ani i Roberta Lewandowskich?

Lewandowska opowiedziała też o tym, że sama dba żeby nie otaczać się dużą ilością rzeczy. „W Monachium zaczęłam sprzątać w szafach i przyjęłam zasadę, że jeśli chcę mieć nową rzecz, to muszę oddać dwie stare. To sprawiło, że czuję się szczęśliwsza. Lubię rozdawać swoje ubrania. Tego samego uczę córki. Klara też ostatnio robiła porządki, wybrała ulubione ciuszki i zabawki, a reszta powędrowała do znajomych i potrzebujących dzieci” - zdradziła Anna. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…