lifting według Ani Lewandowskiej
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska ujawniła, że Klara i Laura nie dostały prezentów urodzinowych. Dlaczego?

Inni rodzice mogą być zaskoczeni

Aleksandra Andrzejak 1 czerwca 2021 07:57
lifting według Ani Lewandowskiej
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Anna i Robert Lewandowscy mają dwie córki. Obie obchodzą urodziny w podobnym czasie. Rodzice zdecydowali się wyprawić im wspólne przyjęcie. Anna wyznała, że dziewczynki nie dostały prezentów urodzinowych. Dlaczego?

Anna Lewandowska: córki

Anna i Robert Lewandowscy mają dwie córki. Starszą - Klarę, która ma obecnie cztery lata i młodszą - Laurę, która niedawno skończyła roczek. Z okazji urodzin rodzice postanowili wyprawić im wspólne, bajkowe przyjęcie urodzinowe w ogrodzie, w domu w Monachium. W ogrodzie pojawił się przepiękny namiot dla dziewczynek, z poduszkami z ich imionami. Dominującym kolorem był pudrowy róż, a wśród dekoracji nie zabrakło pięknych balonów!

Zobacz także: Robert Lewandowski kupił willę na Majorce?

Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Tak Anna Lewandowska pozowała dla Vivy! w 2019 roku

Dzieci Lewandowskich nie dostały prezentów urodzinowych

Anna Lewandowska na łamach Party wyznała, że razem z Robertem starają się nie rozpieszczać dziewczynek. Poprosiła by na przyjęcie urodzinowe dziewczynek goście przyszli bez prezentów. Jeśli jednak ktoś bardzo chciał, zależało jej na tym, aby były one wykonane z ekologicznych materiałów. „Zależy mi, żeby córeczki nie żyły w nadmiarze. Klara jest bardzo wrażliwą dziewczynką i kolejne przedmioty to dla niej nowe bodźce. Niekoniecznie potrzebne” - powiedziała Anna.

Zobacz także: Kibicują, wspierają i nie kryją swojej dumy. Kim są mamy Ani i Roberta Lewandowskich?

Lewandowska opowiedziała też o tym, że sama dba żeby nie otaczać się dużą ilością rzeczy. „W Monachium zaczęłam sprzątać w szafach i przyjęłam zasadę, że jeśli chcę mieć nową rzecz, to muszę oddać dwie stare. To sprawiło, że czuję się szczęśliwsza. Lubię rozdawać swoje ubrania. Tego samego uczę córki. Klara też ostatnio robiła porządki, wybrała ulubione ciuszki i zabawki, a reszta powędrowała do znajomych i potrzebujących dzieci” - zdradziła Anna. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.