Olga Figaszewska 15 września 2017 14:00
1/8
Anna Lewandowska, MT
Copyright @Instagram
1/8

Życie Anny Lewandowskiej nieprzerwanie wzbudza zainteresowanie mediów. Trenerka w dwa tygodnie po porodzie wróciła do pracy i ćwiczeń. Po miesiącu zachwycała swoją sylwetką. Jednak zdaniem złośliwców wcale nie wróciła do formy sprzed porodu co mają potwierdzać ostatnie zdjęcia z Balu TVN. Jaka jest prawda?

 

Zobacz też: Jak Anna Lewandowska będzie wracać do formy po ciąży?

 

Aktualny wygląd brzucha Anny Lewandowskiej wywołał burzę i stał się głównym tematem mediów.  Internetowi hejterzy i tabloidy wciąż doszukują taniej sensacji. Sugerują, że zdjęcia z Instagrama różnią się od tych zrobionych przez fotoreporterów, na których wciąż widoczne są pewne niedoskonałości, a Anna Lewandowska w mediach społecznościowych kreuje swój odrealniony wizerunek.

 

Figura Anny Lewandowskiej po porodzie

Nawet po porodzie trenerka nie miała kłopotu z nadprogramowymi kilogramami. W trakcie ciąży nie zwalniała tempa, nie rezygnowała z aktywności i regularnie ćwiczyła. Dzięki temu jej mięśnie były silne, a organizm przygotowany do porodu, a także regeneracja nastąpiła dość szybko. Stała się motywacją i inspiracją dla wielu kobiet. Prowadziła warsztaty dla przyszłych mam, a także radziła im jak prawidłowo ćwiczyć w ciąży.  Do systematycznych treningów wróciła już w dwa tygodnie po porodzie. Co oczywiście spotkało się z falą krytyki. Zarzucano jej, że promuje nierealne wymagania wobec młodych matek. Gdy Ania po raz pierwszy po porodzie opublikowała na Instagramie zdjęcie całej sylwetki, wielbiciele nie mogli wyjść z zachwytu. Po ciążowych kilogramach nie było śladu!  

 

„Aniu jesteś idealnym przykładem na to,że ciąża/dziecko w cudowny sposób może wpłynąć na człowieka! Wyglądasz jak milion dolarów a podejrzewam, że czujesz się jeszcze lepiej! Wszystkiego dobrego i spokojnej niedzieli”, skomentowała jedna z fanek. „Ta kobieta urodziła dziecko? Gdzie to widać? Brawo Ania! Trzeba zawsze być aktywnym, bo figura sama się nie zrobi. Inspiracja dla wielu kobiet i świeżo upieczonych mam”, dodają kolejne. 

 

Zobacz też: „Klara jest dzieckiem z nieba’’, Kinga Rusin dała się zauroczyć córeczce Anny i Roberta Lewandowskich

 

Trenerka wróciła niedawno ze swojego obozu treningowego w Dojo Stara Wieś. Nawet podczas wakacji w Wenecji pokazywała swoim fankom, jak wykonać jeden z jej autorskich treningów. Oczywiście relację umieściła na Instagramie. Materiały video i zdjęcia, które Ania na Insta Stories rozwiewają wszelkie wątpliwości. Sportsmenka wygląda genialnie, a większość nieprzychylnych artykułów to efekt zazdrości.

 

Naszym zdaniem trenerka zachwyca swoją figurą! W galerii znajdziecie fotografie, które tylko to potwierdzają! Które zdjęcie wywołało tak wiele emocji? Sprawdźcie!

Zobacz także: Trwa sportowy obóz Anny Lewandowskiej! Nie zgadniecie, ile trzeba zapłacić za treningi

 

2/8
Anna Lewandowska
Copyright @Instagram Anna Lewandowska
2/8
3/8
Anna Lewandowska
Copyright @East News
3/8
8/8
Anna Lewandowska
Copyright @Instagram Anna Lewandowska
8/8

Anna Lewandowska jest wzorem do naśladowania dla przyszłych mam.

Polecamy też: Te gesty świadczą o ich wielkiej miłości! Jak Anna reagowała na gole Roberta Lewandowskiego?

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.