Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska jest w trzeciej ciąży?! Fani zwrócili uwagę na jedną rzecz

Czy trenerka chciała coś zasugerować internautom?

Redakcja VIVA! 20 grudnia 2020 20:38
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Anna Lewandowska już od kilku tygodni temu rozpoczęła przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Gwiazda ozdobiła choinkę, udekorowała mieszkanie i podzieliła się z fanami przepisem na idealne pierniczki. To magiczny czas, którym cieszy się ze swoimi córeczkami i ukochanym mężem. Ostatnio w mediach społecznościowych trenerka pokazała jak kibicuje Robertowi Lewandowskiemu podczas meczu. Fani, zwrócili uwagę na jedną rzecz… Czy Anna Lewandowska chciała coś zasugerować swoim fanom?

Anna Lewandowska zawsze wspiera swojego męża. Wraz z córeczkami kibicuje mu podczas każdego meczu. Tak było i tym razem. W sobotę Robert Lewandowski zdobył dwie bramki w meczu z Bayerem Leverkusen. Tym samym zapewnił drużynie prowadzenie w tabeli na koniec roku. 

Na udostępnionej relacji w mediach społecznościowych widać urywek z domu Ani i Roberta Lewandowskich. W kadrze uchwycono telewizor i świąteczne skarpety, które przykuły wzrok wielbicieli. A może nie tyle one, co przede wszystkim napis jaki widnieje na jednej z nich. Jest tajemniczy i… sugestywny! Na każdej z ozdób widoczne było imię członków rodziny Lewandowskich.

Tymczasem obok świątecznej skarpety Klary, znalazł się napis: „Coming soon” (co w tłumaczeniu oznacza - wkrótce).

Czy rodzina Ani i Roberta Lewandowskich wkrótce się powiększy?   

Anna Lewandowska, Instagram
Fot. Anna Lewandowska InstaStories @annalwandowskabpba, screen za onetsport.pl

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.