Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska pokazała twarz małej Klary! 

Fani nie mają wątpliwości, po kim odziedziczyła urodę!

Olga Figaszewska 21 września 2020 11:09
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Rodzina jest dla nich najważniejsza. Ze swoimi pociechami spędzają każdą chwilę i starają się im przekazać najważniejsze wartości. Od początku Anna i Robert Lewandowscy podkreślali, że będą chronić wizerunku swoich córeczek. Nie pokazują w mediach społecznościowych ich twarzy. Jednak fani pilnie śledzą ich konta społecznościowe i snują domysły, do kogo podobna jest najstarsza pociecha Ani Lewandowskiej. Najnowsze zdjęcie zamieszczone przez trenerkę nie pozostawia wątpliwości! Klarcia to cała mama, a może jest bardziej podobna do taty?

Do  kogo podobna jest Klara Lewandowska? 

Każde zdjęcie córeczek Ani i Roberta Lewandowskich wzbudza zachwyt tysięcy fanów i bije rekordy popularności w sieci. Para nie chce pokazywać ich twarzyczek. Zazwyczaj najstarsza pociecha pary do fotografii pozuje tyłem. Jednak  fani zauważyli, że ostatnio Klara coraz częściej pojawia się na nich z profilu. 

Tym razem Anna Lewandowska także zrobiła wyjątek. Trenerka zamieściła w sieci fotografię z córeczkami. Szczęśliwa rodzinka postanowiła korzystać z ostatnich ciepłych, słonecznych dni i wybrali się na łono natury. Ze zdjęcia bije ogromna radość. A mała Klara czule tuli w objęciach młodszą siostrę. Oczywiście, nad wszystkim czuwała mama, Ania Lewandowska. Fani nie ukrywają swojego zachwytu, a część z nich zaczęła dopatrywać się w małej Klarze podobieństwa do... taty! 

,,Klara ma spojrzenie Roberta ", ,,Klarcia do taty podobna", ,,Ale boskie zdjęcie. Uściski dziewuszki", ,,Słodkie jesteście dziewczyny, miło patrzeć na waszą radość", ,,Patrzę na zdjęcie i oczom nie wierzę! Tak szybko Laura urosła i trzyma króliczka.... a Klara pod płotem żywe zwierze ogląda.... dopiero po chwili dociera do mnie, że ten króliczek to Laura", czytamy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

𝕄𝕚𝕒 𝕤𝕒𝕟 𝕞𝕚𝕒 🙌 @fcbayern ⚽ @_rl9

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.