Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, dzieci gwiazd
Fot. Facebook @Anna Lewandowska
ZE ŚWIATA GWIAZD

Anna Lewandowska pokazała córkę. „Moja mała miłość’’, napisała trenerka

Damian Duda 15 czerwca 2017 19:30
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, dzieci gwiazd
Fot. Facebook @Anna Lewandowska

Media uważnie śledzą każdy krok Anny i Roberta Lewandowskich. Od kilku miesięcy piłkarz oraz jego żona wzbudzają ogromne zainteresowanie nie tylko w polskich mediach, lecz na całym świecie. Nic dziwnego, że paparazzi nie odstępują ich na rok. 

Zobacz też: „Mam nadzieję, że tego nie kupujecie’’. Paulina Młynarska w ostrych słowach o Annie Lewandowskiej

Klara Lewandowska

Anna Lewandowska wykorzystuje każdą chwilę słonecznej pogody! Młoda mama postanowiła wybrać się ze swoją córką na wiosenny spacer, czym pochwaliła się na Facebooku. Fani są zachwyceni małą Klarą.

Anna Lewandowska — ciąża 

Moment, w którym Robert Lewandowski ogłosił po strzelonym golu, że zostanie ojcem, przeszedł do historii. Wówczas wszyscy zaczęli doliczać dni do momentu, kiedy mała Klara przyjdzie na świat. W czasie ciąży — pomimo ogromnego zainteresowania mediów — Anna i Robert Lewandowscy postanowili nie udzielać wywiadów. Jedyną metodą, którą wybrali do kontaktu ze światem, były serwisy społecznościowe. 

Przeczytaj też: W cieniu starszej siostry. Kim jest Piotr Stachurski, brat Anny Lewandowskiej?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.