Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, dzieci gwiazd
Fot. Facebook @Anna Lewandowska
ZE ŚWIATA GWIAZD

Anna Lewandowska pokazała córkę. „Moja mała miłość’’, napisała trenerka

Damian Duda 15 czerwca 2017 19:30
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, dzieci gwiazd
Fot. Facebook @Anna Lewandowska

Media uważnie śledzą każdy krok Anny i Roberta Lewandowskich. Od kilku miesięcy piłkarz oraz jego żona wzbudzają ogromne zainteresowanie nie tylko w polskich mediach, lecz na całym świecie. Nic dziwnego, że paparazzi nie odstępują ich na rok. 

Zobacz też: „Mam nadzieję, że tego nie kupujecie’’. Paulina Młynarska w ostrych słowach o Annie Lewandowskiej

Klara Lewandowska

Anna Lewandowska wykorzystuje każdą chwilę słonecznej pogody! Młoda mama postanowiła wybrać się ze swoją córką na wiosenny spacer, czym pochwaliła się na Facebooku. Fani są zachwyceni małą Klarą.

Anna Lewandowska — ciąża 

Moment, w którym Robert Lewandowski ogłosił po strzelonym golu, że zostanie ojcem, przeszedł do historii. Wówczas wszyscy zaczęli doliczać dni do momentu, kiedy mała Klara przyjdzie na świat. W czasie ciąży — pomimo ogromnego zainteresowania mediów — Anna i Robert Lewandowscy postanowili nie udzielać wywiadów. Jedyną metodą, którą wybrali do kontaktu ze światem, były serwisy społecznościowe. 

Przeczytaj też: W cieniu starszej siostry. Kim jest Piotr Stachurski, brat Anny Lewandowskiej?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.