Anna Lewandowska, Jennifer Lopez
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska pozuje do zdjęcia z Jennifer Lopez! Co je połączyło?

Tego się nie spodziewaliśmy!

Gabriela Czernecka 7 sierpnia 2019 13:56
Anna Lewandowska, Jennifer Lopez
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

W sieci pojawiło się zdjęcie Ani Lewandowskiej z Jennifer Lopez! Panie miały okazję zapozować razem na ściance. Jak doszło do ich wspólnego zdjęcia i co łączy Anię Lewandowską z Jennifer Lopez? 

Anna Lewandowska na Instagramie

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Żona Roberta Lewandowskiego chętnie dzieli się w sieci zdjęciami, na których prezentuje najważniejsze momenty ze swojego życia. Dzięki temu mamy okazję podejrzeć, jak ćwiczy, jak spędza czas z córeczką Klarą czy jakie posiłki przyrządza. Od czasu do czasu trenerka dzieli się z fanami zdjęciami z zagranicznymi gwiazdami.

Jakiś czas temu na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie z Julią Roberts. Panie miały okazję spotkać się razem w Weronie we Włoszech przy okazji wydarzenia organizowanego przez markę rajstop, którą promuje m.in. żona polskiego sportowca. Zdjęcie sportowców z Julią Roberts, które trafiło do sieci było zwieńczeniem całego spotkania.

„Po zakończeniu imprezy Lewandowscy otrzymali telefon od menadżerki aktorki. Przekazała im informację, że Julia zaprasza ich do swojego prywatnego apartamentu. Ania i Robert entuzjastycznie przyjęli propozycję. Ich córeczka Klara została w hotelu z nianią, a oni wybrali się złożyć wizytę gwieździe, którą zawsze podziwiali na kinowym ekranie. Julia podjęła ich wystawną kolacją i zaskoczyła swoją bezpośredniością”, twierdzi tygodnik Na Żywo.

Anna Lewandowska i Jennifer Lopez

Teraz Anna Lewandowska miała okazję poznać inną zagraniczną gwiazdę. Mowa o Jennifer Lopez. Okazuje się, że panie miały okazję spotkać się razem w ramach koncertu, który miała artystka. Na Instastories żony Roberta Lewandowskiego widzimy także nagrania z show popularnej piosenkarki, na których widać, że Ania świetnie się bawiła. Chwilę po koncercie miała okazję zapozować do wspólnego zdjęcia z wokalistką. Obie panie słyną z zamiłowania do zdrowego trybu życia, a Ania Lewandowska przyznaje, że Jennifer Lopez jest jej... motywacją! Zobaczcie wspólne zdjęcie Ani i Jennifer: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?