Anna Lewandowska, Jennifer Lopez
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska pozuje do zdjęcia z Jennifer Lopez! Co je połączyło?

Tego się nie spodziewaliśmy!

Gabriela Czernecka 7 sierpnia 2019 13:56
Anna Lewandowska, Jennifer Lopez
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

W sieci pojawiło się zdjęcie Ani Lewandowskiej z Jennifer Lopez! Panie miały okazję zapozować razem na ściance. Jak doszło do ich wspólnego zdjęcia i co łączy Anię Lewandowską z Jennifer Lopez? 

Anna Lewandowska na Instagramie

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Żona Roberta Lewandowskiego chętnie dzieli się w sieci zdjęciami, na których prezentuje najważniejsze momenty ze swojego życia. Dzięki temu mamy okazję podejrzeć, jak ćwiczy, jak spędza czas z córeczką Klarą czy jakie posiłki przyrządza. Od czasu do czasu trenerka dzieli się z fanami zdjęciami z zagranicznymi gwiazdami.

Jakiś czas temu na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie z Julią Roberts. Panie miały okazję spotkać się razem w Weronie we Włoszech przy okazji wydarzenia organizowanego przez markę rajstop, którą promuje m.in. żona polskiego sportowca. Zdjęcie sportowców z Julią Roberts, które trafiło do sieci było zwieńczeniem całego spotkania.

„Po zakończeniu imprezy Lewandowscy otrzymali telefon od menadżerki aktorki. Przekazała im informację, że Julia zaprasza ich do swojego prywatnego apartamentu. Ania i Robert entuzjastycznie przyjęli propozycję. Ich córeczka Klara została w hotelu z nianią, a oni wybrali się złożyć wizytę gwieździe, którą zawsze podziwiali na kinowym ekranie. Julia podjęła ich wystawną kolacją i zaskoczyła swoją bezpośredniością”, twierdzi tygodnik Na Żywo.

Anna Lewandowska i Jennifer Lopez

Teraz Anna Lewandowska miała okazję poznać inną zagraniczną gwiazdę. Mowa o Jennifer Lopez. Okazuje się, że panie miały okazję spotkać się razem w ramach koncertu, który miała artystka. Na Instastories żony Roberta Lewandowskiego widzimy także nagrania z show popularnej piosenkarki, na których widać, że Ania świetnie się bawiła. Chwilę po koncercie miała okazję zapozować do wspólnego zdjęcia z wokalistką. Obie panie słyną z zamiłowania do zdrowego trybu życia, a Ania Lewandowska przyznaje, że Jennifer Lopez jest jej... motywacją! Zobaczcie wspólne zdjęcie Ani i Jennifer: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.