Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska, VIVA!, main topic
Fot. Marlena Bielinska/MOVE, Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska przytyły w Święta? Trenerki przyznały się do swoich słabości!

Weronika Kostyra 27 grudnia 2017 12:00
Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska, VIVA!, main topic
Fot. Marlena Bielinska/MOVE, Bartek Wieczorek/LAF AM

 

W Święta Bożego Narodzenia nikt nie kryje się z faktem, że je więcej niż zwykle. Przecież spróbowanie wszystkich dwunastu wigilijnych potraw to już tradycyjnie obowiązek. Okazuje się, że kulinarnych zachcianek nie odmawiają sobie także osoby, które na co dzień świecą przykładem jeżeli chodzi o zdrowy styl życia!

 

Polecamy także: Chodakowska, Lewandowska, Gessler... Gwiazdy piszą książki i… na nich zarabiają! Wiemy, która najwięcej

 

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska ofiarami świątecznego obżarstwa

Tuż po Świętach dwie najsłynniejsze polskie trenerki z rozbrajającą szczerością przyznały, że świąteczne obżarstwo nie jest im obce. Czy rzeczywiście przytyły? Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie z mężem, które podpisała: „Objedzeni na maksa. Pękam 2 kg+”. Widać, że trenerce i Robertowi Lewandowskiemu dopisują dobre humory.

 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski po Świętach
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

 

Zobacz też: Takiej rozmowy jeszcze nie było! TYLKO W VIVIE! Mama Roberta Lewandowskiego o Ani: „Jest wspaniała i czuwa nad wszystkim’’

 

Z kolei Ewa Chodakowska podzieliła się z fanami zabawnym filmem, w którym mówi: „Święta, święta, nie ćwiczyłam, tylko żarłam i przytyłam”. Dodatkowo napisała: „Ba! Zjadłam wszystko i niczego nie żałuje, mieszczę się już tylko w śpiochy jednorożca. Cały rok jestem FIT, ale w święta odpinam szelki i luzuje pasek .. nie odmawiam MAMIE i CELEBRUJE ten czas na MAXA .. tez przy stole.  O JAK MI DOBRZE! RÓWNOWAGA”.

 

 

Czytaj też: „Nawet jeśli mocno przytyję, wierz mi, mój świat się nie zawali”, zaskakujące wyznanie Ewy Chodakowskiej o ciąży i dziecku!

 

Obie pokazały w ten sposób, że dbanie o siebie ma być przede wszystkim przyjemnością, a nie katowaniem się, a także, że także im zdarzają się chwile słabości i nie ma w tym nic złego. Fani gratulują im dystansu do siebie i umiaru, choć na pewno już dzisiaj obie zabrały się za spalanie świątecznych kalorii.

 

Zobacz także: „Moje batony to SZTOS pod każdym względem!”. Czy Ewa Chodakowska skopiowała pomysł Anny Lewandowskiej?!

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.