Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Kuba Wojewódzki, main topic
Fot. X-news
O TYM SIĘ MÓWI

„Jak on ci zaraz przywali...’’. Kuba Wojewódzki wyprowadził z równowagi Annę i Roberta Lewandowskich!

Damian Duda 29 listopada 2017 00:00
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Kuba Wojewódzki, main topic
Fot. X-news

 

Kuba Wojewódzki zakończył jesienny sezon programu mocnym akcentem. Gośćmi ostatniego odcinka była najpopularniejsza polska para, czyli Anna i Robert Lewandowscy. Jedno jest pewne, pojedynek pomiędzy dziennikarzem a piłkarzem i jego żoną należał do niezwykle ciekawych. 

 

Przeczytaj też: Kulczyk, Lewandowski, Gortat... Zobaczcie, kto jest na liście najbogatszych Polaków przed czterdziestką

oraz: Anna Lewandowska zdobyła się na intymne wyznanie o zdrowiu Klary. Co dolega jedynej córce piłkarza i trenerki?

 

Anna Lewandowska vs Kuba Wojewódzki 

Gospodarz programu nie bał się zadawać trudnych pytań, co nie do końca spodobało się jego gościom. W pewnym momencie Robert został wyprowadzony z równowagi. Kuba Wojewódzki w swoim stylu zaczął drążyć, czy piłkarzowi kiedykolwiek odbiła woda sodowa do głowy. W obronie piłkarza stanęła Ania, która podkreśliła, że jej mąż jest niezwykle skromny. Prowadzący zaprzeczył słowom żony Lewego. „No właśnie nie. Pamiętam, kiedy w klubie stałeś pod ścianą, byłeś taki: »Nie, nie tańczę, nie...«’’, powiedział dziennikarz. „Jak on ci zaraz przywali w kły! Ja wiem, ja czuję! Ja już czuję, jak to się unosi, więc uwierz!’’, skwitowała zdenerwowana Ania. Wywołany do odpowiedzi Robert przyznał, że akurat lubi tańczyć. Innego zdania jest Ania. „Robert tańczy zajebiście’’, powiedziała z zachwytem żona piłkarza. 

Komu Anna Lewandowska zawdzięcza swój sukces? 

Kuba Wojewódzki sprowokował żonę piłkarza. „Nazwisko Roberta dało ci megafon: »To ja i moja pasja«. Kiedy byłaś Anią z karate, nie miałabyś takiej skali, z całym szacunkiem, rozumiesz..’’, powiedział dziennikarz.  Ania odpowiedziała na prowokację Wojewódzkiego. „Tak, wiem, że jest mi to zarzucane często. Bo gdyby nie Robert... Ale uważam, że małymi krokami, jakby ambicjonalnie, podchodząc do tego tematu,, zawsze bym jakiś sukces osiągnęła. Byłby mniejszej skali. Znam siebie, wiem, jak pracuję moja głowa’’, powiedziała trenerka.

 

Anna Lewandowska
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Anna Lewandowska w sesji dla VIVY!, lipiec 2015 r. 

 

Anna i Robert Lewandowscy
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy w sesji dla VIVY!, grudzień 2014 r. 

 

Kuba Wojewódzki je banana w Vivie!
Fot. Piotr Porębski / Metaluna

Kuba Wojewódzki w sesji dla VIVY!, październik 2007 r. 

 

Zobacz też: „Ciężko zapracowaliśmy na to, co mamy”. Anna Lewandowska szczerze o planach na przyszłość i budowaniu rodzinnego imperium

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.