Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014, jamnik
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NICH JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska u Kuby Wojewódzkiego: „Za długo zbyt cicho siedziałam’’. Czy w związku sportowców występuje rywalizacja?

Weronika Kostyra 29 listopada 2017 12:30
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014, jamnik
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Gośćmi ostatniego programu Kuby Wojewódzkiego była jedna z bardziej znanych par polskiego show-biznesu – Anna i Robert Lewandowscy. Pojedynek pomiędzy dziennikarzem a piłkarzem i jego żoną należał do niezwykle ciekawych. Razem opowiedzieli o łączącej ich relacji o wzajemnym wsparciu przy osiąganiu sukcesów

 

Anna i Robert Lewandowscy o swoim związku

Robert Lewandowski zdradził między innymi, jak zwraca się do niego żona: „Kochanie”, ale Ania często mówi do mnie „Lewciu”. Razem przyznali też jakie powinny być pierwsze słowa wypowiedziane przez ich córkę Klarę. Chcieliby, żeby było to „Kocham cię”.

 

Fakt, że oboje są sportowcami bardzo pomaga we wzajemnym zrozumieniu i wsparciu. Anna Lewandowska przyznała, że właśnie to jest tajemnicą ich sukcesu: „Popularność jest związana z naszymi zawodami, z naszą pozycją jako power couple, my się na to zgodziliśmy. Cieszę się, że Polacy mogą z tego skorzystać, ja ciągle staram się uświadamiać w zakresie zdrowego trybu życia, motywować. (…) dostałam w tym roku dużą dawkę energii i chcę ją oddać. Za długo zbyt cicho siedziałam. To, co robię od wielu lat, to są dobre rzeczy. Wiem, że jest mi to zarzucane – że gdyby nie Robert. Ja ambicjonalnie podchodzę do tego tematu i myślę, że małymi krokami zawsze bym jakiś sukces odniosła”.

 

Słowa żony potwierdził też piłkarze: „To, gdzie jestem teraz, to zasługa Ani. Bez niej nie przeskoczyłbym pewnego poziomu. Ja sobie z tego zdaję sprawę. Jest też pierwszą osobą, z którą muszę się zmierzyć po powrocie z meczu. Ze sportowego punktu widzenia zawsze wie, co powiedzieć”.

 

Zgadzacie się z tym, że razem można osiągnąć więcej?

 

Anna Lewandowska
Fot. East News

 

Robert Lewandowski
Fot. East News

 

Anna Lewandowska
Fot. East News

 

Zobacz też: „Ciężko zapracowaliśmy na to, co mamy”. Anna Lewandowska szczerze o planach na przyszłość i budowaniu rodzinnego imperium

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?