Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
ZE ŚWIATA SPORTU

Rewolucja w życiu Anny i Roberta Lewandowskich! Para przeprowadzi się do Hiszpanii?

Damian Duda 16 września 2017 13:00
	Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

To może być przełomowy rok w karierze Roberta Lewandowskiego. W mediach coraz częściej pojawiają się doniesienia, że Polak, który związany jest obecnie z Bayernem Monachium, zmieni klub. Osoby z otoczenia Lewandowskiego mówią wprost, że wielkim marzeniem napastnika jest gra w Realu Madryt. Jeżeli spekulacje się potwierdzą, Anna i Robert Lewandowscy wyprowadzą się do Hiszpanii — informuje serwis Party.pl.

 

Przeczytaj też: Lewandowski, Szczęsny, Błaszczykowski... Zazdrościmy WAGs! Dlaczego? Dowiedzieliśmy się, ile zarabiają polscy piłkarze!

Robert Lewandowski przejdzie do Realu Madryt? 

Tak przynajmniej twierdzi sportowy dziennik AS. Według jego redakcji Lewandowski jest zdeterminowany do zmian. „Teraz czuje, że to optymalny moment w jego karierze i chce w końcu grać na Bernabéu (stadion Realu)’’, twierdzi dziennikarz AS. Plotki na ten temat podsyca sam zainteresowany, który nie kryje, że nie zgadza się polityką prowadzoną przez władze Bayernu.

 

Piłkarz zarzucił władzom klubu, że nie walczą o światowej sławy zawodników. Zdaniem Lewandowskiego traci na tym cała drużyna. „Bayern musi mieć pomysły i być kreatywny, jeśli chce nadal przyciągać do Monachium graczy światowej klasy. Jeśli chce się pozostać na szczycie, potrzeba piłkarzy z jakością. Ich jakość jest niezbędna w odnoszeniu sukcesów. Bayern, pomijając ten wyjątek, nigdy nie zapłacił za piłkarza więcej niż 40 mln euro. Biorąc pod uwagę realia obecnego rynku, można za to kupić jedynie średniej klasy zawodnika. Na pewno nie piłkarza z absolutnego topu”, wyznał Lewandowski w rozmowie z „Der Spiegel’’. Piłkarz twierdzi, że w przepisach, które dotyczą transferów zawodników z innych drużyn, występują luki prawne. „UEFA musi przyjrzeć się wielkim transferom, do jakich doszło tego lata i wspólnie z FIFA opracować sposób, jak pozbyć się luk w przepisach”, dodał Lewandowski.

 

Przejście Lewandowskiego do Realu Madryt może okazać się transferem roku. Hiszpańska drużyna w ciągu ostatnich czterech lat trzykrotnie wygrała Ligę Mistrzów. Jest jednak małe „ale’’. Serwis Sport.pl zauważa, że pozyskanie Lewandowskiego do Realu Madryt może być niezgodne z polityką, którą prowadzi klub. Zazwyczaj nie sięgają po zawodników, którzy ukończyli 30 lat, a tyle w przyszłym roku skończy Polak.

 

Anna i Robert Lewandowscy
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Anna i Robert Lewandowscy
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Przeczytaj też: „Patrząc na jego ambicje...’’. Czy Robert Lewandowski przejdzie na sportową emeryturę?

 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.