Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Anna i Robert Lewandowscy zdobyli się na piękny gest i poruszyli fanów

„Cudownie, że jesteście. Dobro zawsze wraca”, piszą internauci

Olga Figaszewska 16 listopada 2022 10:11
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Inspirują, motywują, angażują się w pomoc potrzebującym. Anna i Robert Lewandowscy mają wielkie serca. Małżonkowie zdobyli się na wielki gest. Wspólnie wsparli Centrum Zdrowia Dziecka. Władze szpitala podziękowały im za zakup specjalistycznego sprzętu.

Anna i Robert Lewandowski wsparli Centrum Zdrowia Dziecka

Robią wielką karierę, spełniają swoje marzenia, ale nie zapominają o wsparciu tych, którzy tego potrzebują. Niosą bezinteresowną pomoc i tego samego uczą swoje pociechy. Są też inspiracją dla fanów. Anna i Robert Lewandowscy często angażują się w pomoc potrzebującym. Tym razem wsparli Centrum Zdrowia Dziecka. Szpital został wyposażony w specjalistyczny sprzęt o wartości 500 tysięcy złotych, który ratuje zdrowie małych podopiecznych.  

Władze placówki podziękowały darczyńcom w poście na Instagramie. „Serdeczne podziękowania dla @positiveways.pl oraz @annalewandowska i @_rl9 za zakup dwóch specjalistycznych aparatów do znieczulenia, które już pracują na Bloku Operacyjnym. Sprzęt o wartości 500 tys. zł do tej pory był wykorzystany przy niemal 100 zabiegach”, napisano.

Czytaj też: Wzruszający gest Kate Winslet. Pomogła obcej kobiecie z ciężko chorą córką 

Centrum Zdrowia Dziecka podkreśliło, że Anna i Robert Lewandowski po raz kolejny wsparli szpital. Wcześniej okazali pomoc przy remoncie Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej i Pediatrycznej.

 „Od wielu lat wspierają IPCZD. Ania i Robert m.in. przekazali środki dla Kliniki Neurochirurgii oraz wsparli remont Oddziału Rehabilitacji. Dziękujemy Positive Ways za zorganizowanie akcji pomocy dla chorych dzieci oraz każdemu darczyńcy, który się do niej przyczynił”, dodano.

Pod wpisem nie zabrakło komentarzy internautów, którzy nie mogli przejść obojętnie obok gestu pary sportowców. „Ludzie na medal! ❤️”, „Super dziękujemy w imieniu Naszych dzieci jesteście Wielcy”, „Super i to są prawdziwi mistrzowie!”, „Ania i Robert nieraz pokazali jak dobre mają serca i czynią dobro bez rozgłosu. Gdyby nie ten post i wile innych nikt z nas nawet o tym by nie wiedział ❤️ dziękujemy!!”, czytamy.

Czytaj też: Robert Lewandowski ładuje akumulatory przed Mistrzostwami Świata. Tak spędza czas z rodziną

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.