Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

„Gdzie jest Klara?’’, pytają fani Anny i Roberta Lewandowskich. Odpowiedź piłkarza zaskakuje!

DD 27 maja 2017 20:00
	Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Ostatnie miesiące były wyjątkowym czasem dla Anny i Roberta Lewandowskich. Kilka tygodni temu na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Mała Klara była najbardziej wyczekiwanym dzieckiem w polskim show-biznesie, a osoby z branży nazwały ją „polskim royal baby’’. 

Zobacz też: Anna i Robert Lewandowscy zostali rodzicami! Klara jest już na świecie!

Wakacje Anny i Roberta Lewandowskich

Najlepszym sposobem na naładowanie baterii są krótkie wakacje. Anna i Robert Lewandowscy jako najlepsze miejsce na wypoczynek wybrali Włochy, gdzie wybrali się wspólnie ze swoimi przyjaciółmi. Fani pary pod zdjęciem z wakacji pytali, gdzie jest mała Klara. Robert Lewandowski opisał w zaskakujący sposób na pytanie internautki. 

Robiła zdjęcie :)’’, napisał piłkarz. 

Para sportowców zdążyła pochwalić się zdjęciami z wakacji nad Jeziorem Garda we Włoszech, gdzie wybrali się prawdopodobnie z córeczką oraz przyjaciółmi. Anna Lewandowska jako pierwsza zamieściła fotografię, na której pozuje na balkonie na tle pięknego widoku.

Podpisując ją, podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami i motywowała ich do działania: 

„Czas na krótkie ładowanie baterii! Każdy tego potrzebuje, zasługuje na chwile luzu. Nie musimy być perfekcyjni. Zbyt często chcemy zapracować na akceptację innych dopasowując ich reguły do siebie. Miej pasję, realizuj się". Obserwatorki z entuzjazmem zareagowały na wpis dietetyczki i komentowały m. in. "Oj tak, za bardzo gonimy króliczka zamiast wyluzować. Dobrego odpoczynku", "Zasłużyłaś na relax! Wydałaś na świat kolejne istnienie, jesteś twórczynią cudu! Za parę dni Twój pierwszy dzień matki, wszystkiego naj, bądź dumna z siebie! Zawsze!", czy "Świetne słowa, aczkolwiek bardziej wydaje mi się że dopasowujemy siebie do reguł innych przez co często zapominamy o sobie/ gubimy trochę samych siebie". 

Przeczytaj też: Anna i Robert Lewandowscy byli sobie przeznaczeni, teraz zostali rodzicami! EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.