Anna Guzik, Wojciech Tylka mąż
Fot. Pawel Mazurek / Studio69 / Forum
HISTORIA MIŁOŚCI

Uczył ją jazdy na snowboardzie, są równo 10 lat po ślubie. Tak kochają się Anna Guzik i Wojciech Tylka

„Jeśli ja jestem upartą ósemką w skali od 1 do 10, to on jest dziesiątką”

Rafał Kowalski 26 maja 2023 15:55
Anna Guzik, Wojciech Tylka mąż
Fot. Pawel Mazurek / Studio69 / Forum

O spotkaniu swojego męża mówi jako o cudzie. Anna Guzik i Wojciech Tylka pielęgnują swoją miłość małżeńską już dziesiąty rok. Zakochani podzielili się na swoich Instagramach fotografiami z góralskiego wesela, o którym mówiła cała Polska. Jaka jest historia ich miłości?

Anna Guzik – poznanie męża i wspomnienia ze ślubu

„10 lat po Ślubie... To już jest coś!”, napisała kilka chwil temu na Instagramie szczęśliwa Anna Guzik. Powód do radości aktorka ma ogromny, bo równo dekadę temu wyszła za miłość swojego życia.

Gdy się poznali, aktorka miała ponad 30 lat i wiele obowiązków na głowie. O miłości nie myślała, bo czasu nie starczało jej nawet na sprawy zawodowe. U szczytu kariery trudno było snuć plany dotyczące motylków w brzuchu… „To był okres bardzo wytężonej pracy, która wtedy była u mnie na pierwszym miejscu. To, że przy tym tempie życia i, powiedzmy sobie szczerze, trudnym charakterze, spotkałam mojego męża, postrzegam w kategorii cudu”, czytaliśmy…

Wszystko zmieniła jedna chwila. Moment, w którym artystka pojechała w polskie góry i dołączyła do zajęć z jazdy na snowboardzie. Jej instruktorem został Wojciech Tylka. Najpierw zwróciła uwagę na jego zniewalający uśmiech, potem dała się lepiej poznać. Przy każdym kolejnym spotkaniu oboje zyskiwali w swoich oczach.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Żona Krzysztofa Ibisza jest niemal 30 lat od niego młodsza. Teraz wyjawiła, z czym miała problem

W 2013 roku, a dokładnie 25 maja, zakochani pobrali się przed ołtarzem Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem. W imprezie pod Giewontem uczestniczyło wielu gości, w tym przyjaciele z pracy: Iwona Pavlović, Ewa Gawryluk, Daria Widawska czy Robert Kudelski. Pan młody postawił wtedy na typowy góralski strój a Anna Guzik na okazałą suknię od Violi Piekut, ozdobioną haftem góralskim.

„Było zimno i padał deszcz, jednak w końcu wyszło słońce. I chociaż nigdy nie marzyłam o białej sukni, to był to jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu”, wspominała potem ulubienica serialu Na wspólnej.

Wszystkie wspomnienia pozostały na zdjęciach…

Małżeństwo i dzieci Anny Guzik. Jaka jest prywatnie?

Obecnie Anna Guzik i Wojciech Tylka są nie tylko spełnieni w pracy – mąż aktorki wciąż prowadzi lekcje jazdy w swojej szkółce oraz założył sklep ze sprzętem – ale także jako rodzice.

Dziś bliźniaczki Nina i Basia mają już po 7 lat, a ich młodsza siostra urodzona w 2017 roku – sześć. Cała rodzina uwielbia wspólnie spędzać czas. W sieci widnieje wiele zdjęć z ich górskich wypraw i innych pełnych miłości chwil.

CZYTAJ TEŻ: Małgorzata Pieńkowska i Jolanta Pieńkowska są rodziną? Nie, ale łączy je coś innego...

A co o charakterze męża mówiła Anna Guzik? „Silna kobieta jak ja potrzebuje silnego mężczyzny. Trafiła kosa na kamień. Jeśli ja jestem upartą ósemką w skali od 1 do 10, to on jest dziesiątką”, zdradziła kilka lat temu w Radio Pogoda.

Jak widać, nawet tak mocne charaktery umieją obdarzać się wieloletnim, mocnym uczuciem. Najlepsze życzenia! 

Anna Guzik, Wojciech Tylka, 2014

Anna Guzik, Wojciech Tylka mąż
Fot. Pawel Mazurek / Studio69 / Forum

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.