Anna Głogowska, Piotr Gąsowski, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/PHOTO-SHOP.PL
O tym się mówi!

Już nie kryje tej miłości! Anna Głogowska jest szczęśliwa u boku nowego ukochanego

"Chyba mogę powiedzieć, że jestem wreszcie szczęśliwie zakochana"

Aleksandra Frankowska 16 marca 2024 07:51
Anna Głogowska, Piotr Gąsowski, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/PHOTO-SHOP.PL

Anna Głogowska raczej unika komentarzy, jeśli chodzi o jej życie prywatne. Tancerka, która słynie z pozytywnego nastawienia i ciągłego uśmiechu, teraz jednak potwierdza, że jej serce znów jest zajęte. Anna Głogowska jest ponownie zakochana. Coraz więcej zdjęć z partnerem wypełnia jej social media. Kim jest tajemniczy mężczyzna?

ZOBACZ TEŻ: Plotki doprowadziły do kryzysu w ich związku. „Dużo się między nami zepsuło”, mówił Jarosław Kukulski

Anna Głogowska jest znów zakochana

Głogowska, która sławę zyskała dzięki udziałowi w "Tańcu z Gwiazdami" i związkiem z Piotrem Gąsowskim, teraz realizuje projekty raczej z daleka od telewizji. Para, która doczekała się córki Julki, choć nie jest już razem, ma niezwykłe relacje. Są dla siebie ogromnym wsparciem, czego pozazdrościć mogliby im inni. To niezwykłe, z jakim szacunkiem poukładali swoje relacje po rozstaniu. 

Jakiś czas temu Anna Głogowska na swoim profilu na Instagramie zaczęła publikować zdjęcia z przystojnym brunetem. Przyznała, że jest znów zakochana, a jej serce należy właśnie do niego.

Kim jest partner Anny Głogowskiej?

Partner Głogowskiej jest muzykiem, a ich wspólne pierwsze zdjęcie pochodzi z okresu Bożego Narodzenia. Na Instagramie mężczyzna podpisany jest jako Fred Erik, jednak nie wiemy, czy jest to jego imię i nazwisko, czy może pseudonim.

CZYTAJ TEŻ: Robert El Gendy: „Nie umiem wyzbyć się idealizmu, choć bardzo mi w życiu przeszkadza”

"Chyba mogę powiedzieć, że jestem wreszcie szczęśliwie zakochana [...] Często się zdarza, że ludzie się zakochują, a potem im przechodzi. Wolałabym poczekać. Niech to zostanie [w tajemnicy — przyp.red.], ale nie da się ukryć..." - powiedziała wówczas.

Na wspólnych zdjęciach para nie szczędzi sobie czułości. Widać, że są w sobie bardzo zakochani, a miłość kwitnie. Życzymy kolejnych pięknych, wspólnych lat, pełnych takiej miłości! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.