Ona też była uczestniczką talent show!

Gabriela Czernecka 8 grudnia 2018 16:47

W miniony poniedziałek Patryk Niekłań, finalista Mam Talent, uległ poważnemu wypadkowi. Tato artysty przyznał, że wraz z całą rodziną czuwają przy jego łóżku, udzielając mu potrzebnego w tym czasie ogromnego wsparcie. Oczywiście u boku Patryka Niekłania nie mogło zabraknąć jego ukochanej żony, Anny Filipowskiej. Wiedzieliście, że przed laty też wzięła udział w Mam Talent? Co ciekawe, podobnie jak ukochany, daleko zaszła w programie! 

Żona Patryka Niekłania - Anna Filipowska

W poniedziałek 3 grudnia informowaliśmy Was o wypadku samochodowym Patryka Niekłania. Artysta wracał do domu po finałowym odcinku Mam Talent, w którym zajął trzecie miejsce. Jego żona, Anna Filipowska wraz z kilkutygodniową córeczką jeszcze w niedzielę wieczór wróciły do rodzinnego domu, więc Patryk Niekłań w poniedziałkowy poranek wracał sam. Niestety jego auto wpadło w poślizg i uderzyło w drzewo. 

Od tamtej pory artysta przebywa w szpitalu. Na szczęście może liczyć na wsparcie rodziny, a przede wszystkim ukochanej żony Anny. Kim jest żona Patryka Niekłania? Annę Filipowską-Niekłań mieliśmy okazję podziwiać w... 5. edycji Mam Talent, gdzie tak jak mąż zaprezentowała swoje umiejętności akrobatyczne i tak jak on zajęła... trzecie miejsce!

Jak pisze na stronie o swojej działalności: „wraz z zespołem zaufanych ludzi z Grupy ”SK Talent” współtworzymy pokazy akrobatyczne, cyrkowe oraz widowiska i spektakle o magicznym, nietuzinkowym charakterze. Razem tworzymy zgrany team, zapewniając Państwu wyjątkową rozrywkę podczas eventów. Swoje umiejętności kształcimy od lat. Wszystko po to, by móc atrakcjami szokować oraz zaskakiwać oglądających. Chcemy zabierać widzów w najpiękniejsze zakątki świata akrobatyczno – cyrkowego”, czytamy. Ania Filipowska jest także mistrzynią Polski, a kiedyś brała nawet udział w mistrzostwach świata! Żona Patryka Niekłania zajmuje się także fitnessem gimnastycznym i prowadzi zajęcia dla kobiet. 

Żoną akrobaty została w 2017 roku, a we wrześniu tego roku na świecie pojawiła się ich pierwsza córeczka, Hania. Niestety w tym tygodniu para mierzy się z trudnym doświadczeniem. Patryk Niekłań miał wypadek samochodowy i od poniedziałku przebywa w szpitalu. Anna Filipowska wraz z córeczką Hanią towarzyszą mu i udzielają wsparcia. Finalista Mam Talent niedawno podziękował na swoim Instagramie za wszystkie ciepłe słowa, które do niego docierają. My mocno trzymamy kciuki za jego powrót do zdrowia!  

1/5
Anna Filipowska, żona Patryka Niekłania, Mam Talent
Copyright @Facebook @Anna Filipowska
1/5

Kim jest żona Patryka Niekłania? To Anna Filipowska, również akrobatka.

2/5
Anna Filipowska, żona Patryka Niekłania, Mam Talent
Copyright @Facebook @Anna Filipowska
2/5

Annę Filipowską-Niekłań mieliśmy okazję podziwiać w... 5. edycji Mam Talent!

3/5
Anna Filipowska, żona Patryka Niekłania, Mam Talent
Copyright @Facebook @Anna Filipowska
3/5

Tak jak mąż zaprezentowała tam swoje umiejętności akrobatyczne i tak jak on zajęła... trzecie miejsce!

4/5
Anna Filipowska, żona Patryka Niekłania, Mam Talent
Copyright @Facebook @Anna Filipowska
4/5

Żoną Patryka Niekłania została w 2017 roku, a we wrześniu tego roku na świecie pojawiła się ich pierwsza córeczka, Hania.

5/5
Anna Filipowska, żona Patryka Niekłania, Mam Talent
Copyright @Facebook @Anna Filipowska
5/5

Ania Filipowska jest także mistrzynią Polski, a kiedyś brała nawet udział w mistrzostwach świata! Żona Patryka Niekłania zajmuje się także fitnessem gimnastycznym i prowadzi zajęcia dla kobiet. 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.