O NIEJ JEST GŁOŚNO

Po wypadku finalista Mam Talent może liczyć na wsparcie żony. Poznajcie Annę Filipowską!

Ona też była uczestniczką talent show!

Gabriela Czernecka 8 grudnia 2018 16:47

W miniony poniedziałek Patryk Niekłań, finalista Mam Talent, uległ poważnemu wypadkowi. Tato artysty przyznał, że wraz z całą rodziną czuwają przy jego łóżku, udzielając mu potrzebnego w tym czasie ogromnego wsparcie. Oczywiście u boku Patryka Niekłania nie mogło zabraknąć jego ukochanej żony, Anny Filipowskiej. Wiedzieliście, że przed laty też wzięła udział w Mam Talent? Co ciekawe, podobnie jak ukochany, daleko zaszła w programie! 

Żona Patryka Niekłania - Anna Filipowska

W poniedziałek 3 grudnia informowaliśmy Was o wypadku samochodowym Patryka Niekłania. Artysta wracał do domu po finałowym odcinku Mam Talent, w którym zajął trzecie miejsce. Jego żona, Anna Filipowska wraz z kilkutygodniową córeczką jeszcze w niedzielę wieczór wróciły do rodzinnego domu, więc Patryk Niekłań w poniedziałkowy poranek wracał sam. Niestety jego auto wpadło w poślizg i uderzyło w drzewo. 

Od tamtej pory artysta przebywa w szpitalu. Na szczęście może liczyć na wsparcie rodziny, a przede wszystkim ukochanej żony Anny. Kim jest żona Patryka Niekłania? Annę Filipowską-Niekłań mieliśmy okazję podziwiać w... 5. edycji Mam Talent, gdzie tak jak mąż zaprezentowała swoje umiejętności akrobatyczne i tak jak on zajęła... trzecie miejsce!

Jak pisze na stronie o swojej działalności: „wraz z zespołem zaufanych ludzi z Grupy ”SK Talent” współtworzymy pokazy akrobatyczne, cyrkowe oraz widowiska i spektakle o magicznym, nietuzinkowym charakterze. Razem tworzymy zgrany team, zapewniając Państwu wyjątkową rozrywkę podczas eventów. Swoje umiejętności kształcimy od lat. Wszystko po to, by móc atrakcjami szokować oraz zaskakiwać oglądających. Chcemy zabierać widzów w najpiękniejsze zakątki świata akrobatyczno – cyrkowego”, czytamy. Ania Filipowska jest także mistrzynią Polski, a kiedyś brała nawet udział w mistrzostwach świata! Żona Patryka Niekłania zajmuje się także fitnessem gimnastycznym i prowadzi zajęcia dla kobiet. 

Żoną akrobaty została w 2017 roku, a we wrześniu tego roku na świecie pojawiła się ich pierwsza córeczka, Hania. Niestety w tym tygodniu para mierzy się z trudnym doświadczeniem. Patryk Niekłań miał wypadek samochodowy i od poniedziałku przebywa w szpitalu. Anna Filipowska wraz z córeczką Hanią towarzyszą mu i udzielają wsparcia. Finalista Mam Talent niedawno podziękował na swoim Instagramie za wszystkie ciepłe słowa, które do niego docierają. My mocno trzymamy kciuki za jego powrót do zdrowia!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.