Anna Dereszowska, VIVA! listopad 2021, 22/2021
Fot. Marlena Bielińska
O TYM JEST GŁOŚNO

Anna Dereszowska pokazała brzuch po porodzie. Aktorka już wróciła do ćwiczeń

Zobacz, jak prezentowała się podczas treningu

Damian Brillowski 18 grudnia 2021 20:00
Anna Dereszowska, VIVA! listopad 2021, 22/2021
Fot. Marlena Bielińska

Anna Dereszowska od miesiąca jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Pojawienie się kolejnej pociechy w rodzinie sprawiło dużo radości nie tylko rodzicom, ale także rodzeństwu. Zarówno siostra, jak i brat z przyjemnością pomagają mamie przy opiece nad maleństwem. Kiedy noworodkiem zajmuje się rodzina, aktorka ma czas, aby poćwiczyć i wrócić do formy po ciąży. W trakcie jednego z treningów pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Nie wszystkim wykonywane ćwiczenia się spodobały. 

Anna Dereszowska miesiąc temu po raz trzeci została mamą 

14 listopada 2021 roku Anna Dereszowska powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Z tej okazji opublikowała na swoim profilu na Instagramie fotografię noworodka, którą podpisała „Witaj świecie”. W ten sposób poinformowała swoich odbiorców o powiększeniu się jej rodziny. 

Aktorka będąc gościem w programie „Dzień Dobry TVN” wyjawiła, że trzecia ciąża była dla niej sporym wyzwaniem. "To wspaniały czas. Choć wszystkie kobiety w ciąży i mamy wiedzą, że bywa ciężko, szczególnie, gdy ma się dużo zajęć. To też jest taki moment, który jest trudny dla dzieci, które już mamy w rodzinie. Cieszą się, ale to wielki stres dla dziecka, kiedy pojawia się nowy członek w rodzinie", przyznała. 

Do tej pory aktorka była mamą dwójki dzieci 13-letniej Leny (ze związku z aktorem Piotrem Grabowskim) i 6-letniego Maksymiliana (ze związku z fotografem Danielem Duniakiem). Teraz do tej szczęśliwej familii dołączyło kolejne dziecko. Informację o płci i imieniu dziecka rodzice trzymali dość długo w tajemnicy. W końcu prawda wyszła na jaw i okazało się, że kobieta urodziła syna, który otrzymał imię Aleksander. 

Czytaj także: Anna Dereszowska pokazała urocze zdjęcie ze starszym synem i noworodkiem

Anna Dereszowska pokazała brzuch po porodzie 

Wśród gwiazd modne stało się, aby jak najszybciej wrócić do figury sprzed ciąży. Tylko regularne treningi miały przynieść efekt. Prym w uzyskaniu idealnej sylwetki po ciąży wiodła Anna Lewandowska, która po narodzinach córek Klary i Laury w ekspresowym tempie wróciła do dawnej figury. Nie dziwi zatem fakt, że również Anna Dereszowska postanowiła wrócić do aktywności fizycznej a tym samym wypracować sobie zgrabną sylwetkę. 

Aktorka właśnie udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym wykonuje tzw. "deskę". Trzeba przyznać, że prezentuje się świetnie. Pod postem w sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo komentarzy, niektórzy byli zachwyceni a inni niekoniecznie. Fotografię postanowiła skomentować trenerka fitness Anna Lewandowska. 

„Świetne zdjęcie. Prawdziwe. Radosne. Inspirujące!”, napisała fanka. 

"😍😍😍😍", skomentowała zdjęcie Anna Lewandowska. 

Jednak nie wszystkim przypadły do gustu ćwiczenia, jakie wykonuje młoda mama. Niektóre internautki, stwierdziły, że wykonywanie "deski" miesiąc po porodzie to zbyt wcześnie i może się źle skończyć. 

"Proszę nie robić takich ćwiczeń tak szybko po ciąży 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Sama wzięłam udział w biegu ulicznym 1,5 mies. po urodzeniu dziecka i teraz już wiem, że to było mega niezdrowe dla mięśni dna miednicy", "Deska tak szybko po porodzie nie jest dobrym pomysłem, nie jest to hejt", pisały obruszone obserwatorki. 

Zobacz, jak Anna Dereszowska prezentowała się podczas ćwiczeń.  

Czytaj także: Trzecia ciąża Anny Dereszowskiej była inna, niż poprzednie: „Nie ukrywam, że byłam zaskoczona…”

Anna Dereszowska
Fot. instagram @dereszowska

Anna Dereszowska
Fot. instagram @dereszowska

Anna Dereszowska, VIVA! listopad 2021, 22/2021
Fot. Marlena Bielińska

Anna Dereszowska, VIVA! listopad 2021, 22/2021

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.