Anna Dereszowska, VIVA! 10/2021; Anna Dereszowska, VIVA! maj 2021
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture
Z życia gwiazd

Anna Dereszowska pokazała urocze zdjęcie ze starszym synem i noworodkiem

Aktorka po raz trzeci została mamą

Marta Nawacka 28 listopada 2021 19:54
Anna Dereszowska, VIVA! 10/2021; Anna Dereszowska, VIVA! maj 2021
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture

Niedawno Anna Dereszowska została mamą trzeciej pociechy. Wraz z partnerem, Danielem Duniakiem, powitali na świecie chłopca. To drugi syn pary. Aktorka ma jeszcze córkę z poprzedniego związku. Na swoim profilu w mediach społecznościowych szczęśliwa mama zamieściła urocze zdjęcie z dziećmi.

Anna Dereszowska – rodzina

Lubiana aktorka jakiś czas temu podzieliła się radosną nowiną. Anna Dereszowska urodziła drugiego syna. Maluch jest owocem miłości artystki i jej partnera, Daniela Duniaka. Wspólnie para ma jeszcze jednego syna, 7-letniego Maksa. Kobieta jest również mamą 13-letniej Leny, córki z poprzedniego związku. Po narodzinach najmłodszej pociechy aktorka podzieliła się zabawnym zdjęciem chłopca na swoim profilu na Instagramie.

Trzecia ciąża Anny Dereszowskiej zbiegła się z budową rodzinnego domu i aktorka szczerze przyznała, że nie był to dla niej łatwy czas. Nie brakowało stresu i zmęczenia. „Jestem zmęczona. Naprawdę zmęczona. Love my job i actress life i w ogóle, i to prawda. Ale w sytuacji, gdy za chwilę pojawi się Nowy Ludzik, a ja nie mam dla niego nic, dosłownie nic, bo zaiwaniam, żeby domknąć budowę domu, która rozpoczęła się, gdy wszystko (robocizna i wszystkie materiały budowlane) było minimum 40 procent tańsze, to dopada mnie zmęczenie. Nawet nie fizyczne, wszystko jest ok, ja jestem ok (jak na trzecią ciążę po 40-stce), Ludzik jest ok, lekarze mówią "jest ok". Ale psychiczne jestem wykończona”, pisała na Instagramie.

Czytaj też: Trzecia ciąża Anny Dereszowskiej była inna, niż poprzednie: „Nie ukrywam, że byłam zaskoczona…”

Anna Dereszowska, VIVA! listopad 2021, 22/2021
Fot. Marlena Bielińska

Anna Dereszowska w sesji dla magazynu VIVA!, listopad, 2021 rok

Anna Dereszowska na zdjęciu z dziećmi

Anna Dereszowska nie ukrywała również, że trzecia ciąża nieco różniła się od pozostałych. „Byłam zaskoczona, że takie zmęczenie mnie dopadło. Poprzednie ciąże były zupełnie inne. Miałam więcej siły”, mówiła Krystynie Pytlakowskiej w wywiadzie dla VIVY!. Do samego rozwiązania pozostała jednak aktywna, również zawodowo. „Żyjemy w takich czasach, że ciąża po czterdziestce to już nie jest nic nadzwyczajnego. Kiedyś byłabym pewnie wytykana palcami. Ale dzisiaj mnóstwo kobiet decyduje się na późne macierzyństwo. Ja dziękuję losowi, że i tym razem był dla mnie łaskawy. Z dzieckiem jest wszystko w porządku, a ja do samego końca rzeczywiście byłam aktywna rodzinnie, zawodowo, a nawet sportowo. Oczywiście w granicach rozsądku”, tłumaczyła w tej samej rozmowie.

Wygląda na to, że trudne i stresujące chwile aktorka ma już za sobą i teraz świeżo upieczona mama może cieszyć się pięknymi chwilami w gronie najbliższych. Na swoim profilu w mediach społecznościowych udostępniła urocze zdjęcie ze starszym synem i noworodkiem. Annie Dereszowskiej i jej rodzinie życzymy dużo spokoju i radości!

Zobacz także: Zaszła w trzecią ciążę mając 40 lat. Anna Dereszowska szczerze o dojrzałym macierzyństwie

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.