Michał Kołodziejczyk, Anita Werner, VIVA! 22/2020, Anita Werner, VIVA! listopad 2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

To już oficjalne. Anita Werner i Michał Kołodziejczyk zaręczyli się!

Informację zdradził sam dziennikarz w swoich social mediach!

Gabriela Czernecka 31 grudnia 2020 18:15
Michał Kołodziejczyk, Anita Werner, VIVA! 22/2020, Anita Werner, VIVA! listopad 2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego dziennikarstwa. Anita Werner i Michał Kołodziejczyk zaręczyli się! Choć para rzadko dzieli się szczegółami ze swojego prywatnego życia, niedawno dla magazynu VIVA! zrobili wyjątek i opowiedzieli o tym, jak wygląda ich wspólne życie. Wszystko wskazuje na to, że zakochani postanowili pójść o krok dalej w swojej relacji, bowiem właśnie na jaw wyszło, że zaręczyny mają już za sobą! 

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk zaręczyli się

 Mówi się, że tworzą jeden z najbardziej tajemniczych związków w polskim show-biznesie. Ona jest twarzą „Faktów” TVN i TVN24. On dyrektorem redakcji Canal+ Sport. Mówi się, że historia ich miłości to gotowy scenariusz na film. „Spotkaliśmy się w takim momencie, kiedy już chyba oboje wiedzieliśmy, czego w życiu nie chcemy, a czego chcemy.”, mówiła Anita Werner w rozmowie z Beatą Nowicką dla magazynu VIVA!.

„Anita zawsze mi imponowała, zawsze mi się podobała, natomiast nie spodziewałem się, że na tym targowisku próżności znajdę najcieplejszą kobietę na świecie. Może chciałem ciepła, spokoju i tego, że dobrze czułem się w jej towarzystwie, pozostając sobą. Otrzymałem od Anity wsparcie, ale też podziw i szacunek”, wyjawił wówczas Michał Kołodziejczyk, który mówił wprost: „Nam się wszystko fajnie robi razem. Jesteśmy do tańca i do różańca”. 

Choć para rzadko wyjawia szczegóły na temat swojego życia prywatnego, to tym razem zrobili wyjątek. W lipcu tego roku Anita Werner założyła konto na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami tym, jak wygląda jej życie. O zmianie statusu związku fani pary dowiedzieli się jednak przez przypadek z… postu dziennikarza na Facebooku.

Tak Michał Kołodziejczyk podsumował 2020 rok: „Wychodzi na to, że w 2020 roku udało mi się wypromować moją narzeczoną. Cieszę się, moim zdaniem może zrobić karierę w mediach. Roku 2020 byłeś łaskawy. Bliscy są zdrowi, praca jest super, recenzje i sprzedaż naszej książki przerastają oczekiwania. Tylko podróży mało. Będzie dobrze. Życzenia na Nowy wyślę po północy”, dołączając do opisu dziewięć zdjęć z ukochaną, które cieszyły się w tym roku największą popularnością.

Pozostaje nam więc pogratulować zakochanym i życzyć wszystkiego dobrego w Nowym Roku!  

Wychodzi na to, że w 2020 roku udało mi się wypromować moją narzeczoną. Cieszę się, moim zdaniem może zrobić karierę w...

Opublikowany przez Michał Kołodziejczyk - Dziennikarz Czwartek, 31 grudnia 2020

Michał Kołodziejczyk, Anita Werner, VIVA! 22/2020, Anita Werner, VIVA! listopad 2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Michał Kołodziejczyk, Anita Werner, VIVA! 22/2020, Anita Werner, VIVA! listopad 2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!