Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z życia gwiazd

Ania i Robert Lewandowscy świętują walentynki. „Jesteś moim życiem i motywacją”

W sieci pojawiły się piękne zdjęcia

Marta Nawacka 15 lutego 2023 07:54
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Piłkarz i trenerka tworzą zgrane i kochające się małżeństwo, wspólnie doczekali się również dwóch córek. Z okazji święta zakochanych w mediach społecznościowych Roberta Lewandowskiego pojawiło się piękne zdjęcie z jego żoną. Sportowiec zrobił wyjątkową niespodziankę swojej ukochanej.

Robert i Anna Lewandowscy – kariera i życie prywatne

Robert Lewandowski uznawany jest za jednego z najlepszych piłkarzy. Na swoim koncie ma wiele wybitnych, światowych osiągnięć. Anna Lewandowska spełniała się jako zawodniczka wschodnich sztuk walki, a dzisiaj jest popularną trenerką personalną. Małżonkowie doczekali się wspólnie dwóch uroczych córek: Klary i Laury. Sportowiec nie ukrywa, że narodziny pociech bardzo go zmieniły. Wcześniej zamknięty w sobie piłkarz dzięki dziewczynkom bardziej się otworzył.

„To był punkt kulminacyjny — pojawienie się na świecie pierwszej córki, Klary, to był chyba najbardziej widoczny moment w moim życiu, w którym jeszcze bardziej zacząłem się otwierać na świat, na ludzi. Zacząłem być bardziej empatyczną osobą niż wcześniej, bo trudno mi to przychodziło”, wyznał w rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim.

Czytaj też: Nie szukała miłości. Ona znalazła ją sama. Historia Alicji Resich i Krzysztofa Jordana

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy w sesji dla magazynu VIVA!, 2014 rok

Robert Lewandowski zaskoczył żonę na walentynki

14 lutego małżonkowie wspólnie obchodzili święto zakochanych. Z tej okazji na instagramowym profilu Roberta Lewandowskiego pojawiło się piękne zdjęcie piłkarza z żoną oraz kadr, na którym Ania Lewandowska pozuje wśród wielu czerwonych róż. W opisie pod fotografią mąż trenerki wyznał swojej ukochanej, jak wiele dla niego znaczy... „Jesteś moim życiem i motywacją (…) Jesteś moim wsparciem i siłą, jesteś najbardziej troskliwą, kochającą osobą i wspaniałą matką dla naszych córek. Uwielbiam patrzeć jak bardzo jesteś zaangażowana w swoją pracę i pasję. Szczęśliwych walentynek kochani”, czytamy.

Zobacz także: Aleksander Kwaśniewski ujawnił sekret udanego małżeństwa. U boku żony spędził już ponad cztery dekady

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.