O NIEJ JEST GŁOŚNO

Angelina Jolie jest zakochana?! Jej serce jest już zajęte?

Kim jest tajemniczy wybranek gwiazdy?

Olga Figaszewska 11 marca 2019 14:54
Angelina Jolie, Vanity Fair
Fot. Instagram @Vanity Fair by Mert Alas and Marcus Piggott

Angelina Jolie mocno przeżyła rozstanie z Bradem Pittem. Od dłuższego czasu spekulowano, że aktorka znów znalazła szczęście. Czy teraz informacje okażą się być prawdziwe? Podobno serce gwiazdy zdobył jeden z brytyjskich miliarderów!

Angelina Jolie jest zakochana? Z kim się spotyka?

Niepocieszeni mogą czuć się fani aktorki, którzy do końca łudzili się, że Angelina Jolie i Brad znów do siebie wrócą. W końcu niedawno doszli do porozumienia w kwestii opieki nad dziećmi. Planowali nawet wspólne wakacje, na które mieli udać się razem ze swoimi pociechami, ale oni próbują ułożyć sobie życie na nowo. Wszystko wskazuje na to, że skupiają się już na przyszłości, a nie trudnych doświadczeniach.

Od dłuższego czasu amerykańskie media rozpisują się na temat romansu Brada Pitta z Charlize Theron. Z kolei Angelinę Jolie łączono z Seanem Pennem, byłym partnerem Charlize. Podobno byli na kilku randkach. Spekulowano nawet, że tą relacją chce odegrać się na aktorce.

Z ostatnich informacji wynika, że serce Angeliny Jolie od dawna jest już zajęte przez… brytyjskiego miliardera. Tożsamość mężczyzny pozostała jednak tajemnicą. Natomiast tym rewelacjom zaprzeczyli przyjaciele Angeliny. Ich zdaniem gwiazda nie szuka na razie miłości. Priorytetem jest dla niej wychowanie dzieci. W końcu może skupić się na swoich pociechach i samej sobie. Nie jest gotowa na kolejne romanse i ewentualne uczuciowe porażki.

„Angelina nie spotyka się z nikim poważnie i jest jej w tym dobrze. Nie jest gotowa na randki ani nie traktuje nikogo poważnie, dopóki nie zakończy rozwód z Bradem. Do tego czasu będzie nadal koncentrować się na dzieciach i pracy”, mówią informatorzy Hollywood Life.

Mamy nadzieję, że w jej życiu pojawi się jednak właściwy mężczyzna, przy którym odnajdzie szczęście i poczucie bezpieczeństwa. 

Angelina Jolie w eleganckiej sukni i Brad Pitt w garniturze na czerwonym dywanie
Fot. EastNews

Angelina Jolie, Brad Pitt, rozstania roku 2016
Fot. Getty Images

 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!