Angelina Jolie
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Angelina Jolie jest niedożywiona?! Aktorka była bliska śmierci

Szokujące doniesienia zagranicznych mediów

Sabina Zięba 26 czerwca 2020 16:55
Angelina Jolie
Fot. East News

O problemach żywieniowych Angeliny Jolie głośno jest od wielu lat. Co rusz fotografie jej wychudzonej sylwetki obiegają cały świat, wprawiając fanów aktorki w prawdziwe osłupienie. Stres związany z niepowodzeniami w życiu osobistym, a także samotne wychowywanie szóstki dzieci, nie pomagają jej w poprawie stanu zdrowia. Choć dotychczas wydawała się silna, w ostatnim czasie ogrom problemów ją przytłoczył. Podobno gwiazda przestała jeść!

Wychudzona Angelina Jolie

Na początku kariery Angeliny Jolie głośno było o różnych skandalach z jej udziałem. Wszystko zmieniło się w momencie, gdy na planie filmu Lara Croft: Tomb Raider w Kambodży zobaczyła ogrom biedy i zainteresowała się losem najuboższych. Zajęła się działalnością charytatywną, a nieco później związała się z Bradem Pittem. Wszystko w jej życiu układało się pomyślnie, aż do ich rozwodu w 2016 roku. Od tego przełomowego wydarzenia co rusz łączona jest z różnymi artystami, lecz, jak widać, nie może ponownie ułożyć sobie życia.

Ostatnio magazyn Star łączył Jolie z Keanu Reevesem. Ich informator podawał: „Jej urodziny były punktem zwrotnym i właściwym momentem na rozpoczęcie związku. Nie była tak podekscytowana mężczyzną, odkąd po raz pierwszy spotkała Brada”. Wydaje się to jednak mało prawdopodobne, ponieważ aktor od dłuższego czasu związany jest ze sporo starszą od niego Alexandrą Grant.

Podobno samotność Angeliny oraz wychowywanie gromadki dzieci bez wsparcia drugiej połówki, sprawiły, że zaniedbała własne zdrowie. Australijskie pismo New Weekly! podawało, że aktorka była nadzwyczaj słaba i oszołomiona po podróży do Kolumbii. Trafiła wówczas do szpitala z powodu rzekomego niedożywienia. Miała zmuszać się do jedzenia - inaczej groziła jej śmierć. Informator magazynu mówił: „Jolie tygodniami może przetrwać bez pełnego posiłku. Zachowuje się tak jakby była na strajku głodowym z powodu stresu, jaki ma w swoim życiu”. Następnie przez chwilę było lepiej, lecz gdy najstarszy syn Jolie poszedł na studia do Korei Południowej, Angelina przeżyła traumę, która była tak silna, że gwiazda ponownie przestała jeść.

Choć wiele osób wierzyło w owe doniesienia, tym bardziej patrząc na okładkę magazynu, na której widniała wychudzona artystka, teraz portal Gossip Cop zdementował te informacje. Podobno ludzie z otoczenia  Jolie podały, że mijają się one z prawdą, a fotografie są retuszem.

Myślicie, że jaka jest prawda? Na najnowszych zdjęciach artystki wykonanych przez jej syna dla Harper's Bazaar widać, że rzeczywiście jest niezwykle chuda... Lecz kiedy nie była?  

Angelina Jolie na okładce New Weekly!

wychudzona Angelina Jolie, okładka New Weekly 2020
Fot. Materiały prasowe

najnowsze zdjęcie Angeliny wykonane przez jej syna

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Harper's Bazaar UK (@bazaaruk)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.