Brad Pitt i Angelina Jolie
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Jest przełom w relacjach Angeliny Jolie i Brada Pitta!

Ich prawnik potwierdził tę informację

Konrad Szczęsny 1 grudnia 2018 20:15
Brad Pitt i Angelina Jolie
Fot. Getty Images

Gdy ponad dwa lata temu Angelina Jolie i Brad Pitt poinformowali opinię publiczną, że ich małżeństwo dobiegło końca i będą starali się o rozwód, nikt nie miał wątpliwości, że batalia sądowa potrwa bardzo długo. Termin pierwszej rozprawy został ustalony na grudzień. Według najnowszych doniesień, sąd może wydać decyzję szybciej niż wszyscy się spodziewają! Potwierdził to właśnie prawnik aktorki.

Wojna Angeliny Jolie i Brada Pitta o opiekę nad dziećmi

Okazuje się, że aktorska para rozwiązała najbardziej drażliwą kwestię, jaką jest sprawowanie opieki nad szóstką dzieci. Mimo krążących plotek, jakoby Angelina Jolie chciała pozbawić Brada Pitta praw rodzicielskich za wszelką cenę i utrudniała mu z nimi kontakt, udało im się dojść do porozumienia.

Z pewnością nie było to łatwe, ponieważ aktorka dołożyła wszelkich starań, by skompromitować męża w oczach opinii publicznej. Ujawniła m.in., że aktor jest alkoholikiem i był w stanie stosować przemoc wobec dzieci. On udzielił wywiadu, w którym potwierdził te informacje i zwierzył się, że korzysta z usług terapeuty. 

Jednak widywać mógł się z pociechami jedynie pod czujnym okiem psychologa sądowego, co sprawiło, że ponownie złożył wniosek o uregulowanie kwestii opieki nad dziećmi. Ku zaskoczeniu wielu, wymiar sprawiedliwości był dla niego łaskawy i wydał decyzję zgodną z wolą Brada Pitta. To oczywiście było nie w smak Angelinie Jolie, jednak nie miała wyjścia i musiała uznać decyzję sądu.

Angelina Jolie i Brad Pitt doszli do porozumienia w sprawie opieki nad dziećmi

Wszystko wskazuje na to, że negatywne emocje między małżonkami w znacznym stopniu opadły i udało im się osiągnąć porozumienie.

„Porozumienie zostało zawarte kilka tygodni temu i podpisane przez obie strony i sędziego. Zawarta między małżonkami umowa eliminuje konieczność przeprowadzania procesu”, potwierdził prawnik Angeliny Jolie w rozmowie z agencją prasową Reutersa po tym, jak informację tę podał amerykański dziennikarz Perez Hilton.

Szczegóły porozumienia są oczywiście poufne „z uwagi na dobro dzieci”, natomiast nikt nie ma wątpliwości, że taki obrót sprawy zwiastuje, że decyzja sądu o rozwodzie zapadnie szybciej niż wszyscy się spodziewają, ponieważ kwestię podziału majątku małżonkowie uregulowali już znacznie wcześniej.

Pierwsza rozprawa rozwodowa Angeliny Jolie i Brada Pitta odbędzie się 4 grudnia  

Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt
Fot. Getty Images

Angelina Jolie straci prawo opieki nad dziećmi przed Brada Pitta?
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.