O NIEJ SIĘ MÓWI

Co się dzieje z Anellą? Dlaczego polska lalka Barbie zniknęła z show-biznesu?! 

Usunęła swoje wszystkie zdjęcia

Redakcja VIVA! 30 czerwca 2020 07:45

Anella zyskała zainteresowanie mediów i zdobyła ogromną popularność w sieci za sprawą kontrowersyjnego wyglądu. By upodobnić się do lalki Barbie przeszła szereg operacji plastycznych. Powiększyła sobie biust, skorygowała kości policzkowe, nos, usta, a także poddała się bolesnemu zabiegowi zmiany kształt szczęki. Sama Anella jest dumna ze swojego wyglądu, o czym chętnie opowiadała w programach śniadaniowych. Teraz okazuje się, że zniknęła z Instagrama. Co się dzieje z Anellą? 

Dlaczego Anella, polska lalka Barbie znika z show-biznesu? 

„Zaczęło się od tego, że każdy ma jakiś mankament i chce go jakoś poprawić. Stwierdziłam, że chcę poprawić pewną rzecz w swoim wyglądzie... na przykład nos. No i tak się zaczęło. Potem zobaczyłam: o, fajne cycki! Mogę takie mieć, kupuję”, opowiadała o swoich doświadczeniach z medycyną estetyczną w Dzień Dobry TVN.

Zapewniała również, że zna umiar i doskonale wie, kiedy powiedzieć STOP! „Zdrowy rozsądek w głowie jest, nie przegnę na pewno. W mojej własnej ocenie uważam, że usta są ok, piersi są ok”, dodała.

Nadmierna ingerencja w wygląd przyniosła jednak nieprzyjemne skutki. Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że Anella przypłaciła to własnym zdrowiem. Wówczas polska Barbie nabawiła się infekcji i stanu zapalnego po jednym z zabiegów. Na kilka dni ograniczyła swoją aktywność na Instagramie i poświeciła ten czas na rekonwalescencję. Miała być to jedynie chwilowa „niedyspozycja”. Była w złym stanie fizycznym i psychicznym. Potem wszystko wróciło do normy. 

W lipcu 2018 roku z kont społecznościowych zniknęły prawie wszystkie fotografie Anelli, a na tych, które pozostały, nie było widać jej twarzy. Później zniknął jej cały profil. Co się dzieje z Anellą? Podobno jej zniknięcie ma związek z bolesnym rozstaniem z partnerem i menedżerem, Adrianem Prokopowiczem. Na co dzień to właśnie ukochany stanowił dla niej największe oparcie i kibicował wszystkim działaniom. „Rozstali się już jakiś czas temu. Anella swoje interesy załatwia teraz sama”, donosił Pomponik

Czy rozstanie było jedynym czynnikiem, które popchnęło ją do takiego zachowania? Mamy nadzieję, że wkrótce się tego dowiemy!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.