Na próżno szukać jej nowszych zdjęć...

Redakcja VIVA! 9 marca 2022 13:50

Anella jeszcze kilka lat temu była znana jako pierwsza polska Barbie - tak sama siebie z dumą nazywała. By upodobnić się do lalki przeszła szereg operacji plastycznych. Powiększyła sobie biust, skorygowała kości policzkowe, nos, usta, poddała się również bolesnemu zabiegowi zmiany kształtu szczęki. Za sprawą kontrowersyjnego wyglądu zyskała zainteresowanie mediów i zdobyła ogromną popularność w sieci. Sama Anella była szczęśliwa z powodu swojej metamorfozy i chętnie opowiadała o niej w programach śniadaniowych. Jednak o jej osobie w ostatnich latach ucichło... Co dzieje się z Anellą?

Dlaczego Anella, polska lalka Barbie znika z show-biznesu? 

Zaczęło się od tego, że każdy ma jakiś mankament i chce go jakoś poprawić. Stwierdziłam, że chcę poprawić pewną rzecz w swoim wyglądzie... na przykład nos. No i tak się zaczęło. Potem zobaczyłam: o, fajne cycki! Mogę takie mieć, kupuję”, opowiadała o swoich doświadczeniach z medycyną estetyczną w Dzień Dobry TVN.

Zapewniała również, że zna umiar i doskonale wie, kiedy powiedzieć STOP! „Zdrowy rozsądek w głowie jest, nie przegnę na pewno. W mojej własnej ocenie uważam, że usta są ok, piersi są ok”, dodała.

Nadmierna ingerencja w wygląd przyniosła jednak nieprzyjemne skutki. W 2018 roku Anella przypłaciła to własnym zdrowiem. Wówczas polska Barbie nabawiła się infekcji i stanu zapalnego po jednym z zabiegów. Na kilka dni ograniczyła swoją aktywność na Instagramie i poświeciła ten czas na rekonwalescencję. Miała być to jedynie chwilowa „niedyspozycja”. Była w złym stanie fizycznym i psychicznym. Potem wszystko wróciło do normy. 

Czytaj także: „Barbie pokazywała, że kobieta ma wybór”. Oto historia twórczyni kultowej lalki

W lipcu 2018 roku z kont społecznościowych zniknęły prawie wszystkie fotografie Anelli, a na tych, które pozostały, nie było widać jej twarzy. Później zniknął jej cały profil. Co się dzieje z Anellą? Podobno jej zniknięcie ma związek z bolesnym rozstaniem z partnerem i menedżerem, Adrianem Prokopowiczem. Na co dzień to właśnie ukochany stanowił dla niej największe oparcie i kibicował wszystkim działaniom. „Rozstali się już jakiś czas temu. Anella swoje interesy załatwia teraz sama”, donosił Pomponik

Czy rozstanie było jedynym czynnikiem, które popchnęło ją do takiego zachowania? Mamy nadzieję, że kiedyś się tego dowiemy!  

Czytaj także: Wróżono jej wielką karierę, nagle zniknęła. Co robi i jak wygląda dzisiaj Julia z „Galerianek”

1/5
Anella, polska Barbie
Copyright @Instagram @anella_an_
1/5

Z kont społecznościowych zniknęły wszystkie fotografie Anelli.

2/5
Anella An
Copyright @Anella/Instagram
2/5

Anella zyskała zainteresowanie mediów i zdobyła ogromną popularność w sieci za sprawą kontrowersyjnego wyglądu. By upodobnić się do lalki Barbie przeszła szereg operacji plastycznych. Powiększyła sobie biust, skorygowała kości policzkowe, nos, usta, a także poddała się bolesnemu zabiegowi zmiany kształt szczęki. 

3/5
Anella An
Copyright @Anella/Instagram
3/5

Sama Anella jest dumna ze swojego wyglądu, o czym chętnie opowiadała w programach śniadaniowych.

4/5
Polska żywa lalka Barbie, Anella
Copyright @Instagram/@anella_an_
4/5

„Zaczęło się od tego, że każdy ma jakiś mankament i chce go jakoś poprawić. Stwierdziłam, że chcę poprawić pewną rzecz w swoim wyglądzie.... na przykład nos. No i tak się zaczęło. Potem zobaczyłam: o, fajne cycki! Mogę takie mieć, kupuję”, opowiadała o swoich doświadczeniach z medycyną estetyczną w Dzień Dobry TVN.

5/5
Polska Barbie Anella
Copyright @East News
5/5

Czy rozstanie było jedynym czynnikiem, które popchnęło ją do takiego zachowania?Mamy nadzieję, że wkrótce się tego dowiemy!  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.