O NIEJ JEST GŁOŚNO

Co się dzieje z Anellą? Dlaczego polska lalka Barbie zniknęła z show-biznesu?! 

Usunęła większość swoich zdjęć...

Olga Figaszewska 24 lipca 2018 20:25

Anella zyskała zainteresowanie mediów i zdobyła ogromną popularność w sieci za sprawą kontrowersyjnego wyglądu. By upodobnić się do lalki Barbie przeszła szereg operacji plastycznych. Powiększyła sobie biust, skorygowała kości policzkowe, nos, usta, a także poddała się bolesnemu zabiegowi zmiany kształt szczęki. Sama Anella jest dumna ze swojego wyglądu, o czym chętnie opowiadała w programach śniadaniowych. Teraz okazuje się, że z jej Instagrama zniknęła większość fotografii i próżno wyczekiwać kolejnych postów. Co się dzieje z Anellą? 

Dlaczego Anella, polska lalka Barbie znika z show-biznesu? 

„Zaczęło się od tego, że każdy ma jakiś mankament i chce go jakoś poprawić. Stwierdziłam, że chcę poprawić pewną rzecz w swoim wyglądzie.... na przykład nos. No i tak się zaczęło. Potem zobaczyłam: o, fajne cycki! Mogę takie mieć, kupuję”, opowiadała o swoich doświadczeniach z medycyną estetyczną w Dzień Dobry TVN.

Zapewniała również, że zna umiar i doskonale wie, kiedy powiedzieć STOP! „Zdrowy rozsądek w głowie jest, nie przegnę na pewno. W mojej własnej ocenie uważam, że usta są ok, piersi są ok”, dodała.

Nadmierna ingerencja w wygląd przyniosła jednak nieprzyjemne skutki. Kilka miesięcy temu informowaliśmy o tym, że Anella przypłaciła to własnym zdrowiem. Wówczas polska Barbie nabawiła się infekcji i stanu zapalnego po jednym z zabiegów. Na kilka dni ograniczyła swoją aktywność na Instagramie i poświeciła ten czas na rekonwalescencję. Miała być to jedynie chwilowa "niedyspozycja". Była w złym stanie fizycznym i psychicznym. Potem wszystko wróciło do normy. 

Jednak ostatnio z kont społecznościowych zniknęły prawie wszystkie fotografie Anelli, a na tych, które pozostały, nie widać jej twarzy. Ostatni post został opublikowany czwartego czerwca! W dodatku pod niektórymi została wyłączona możliwość pozostawiania komentarzy. Co się dzieje z Anellą? Podobno jej zniknięcie ma związek z bolesnym rozstaniem z partnerem i menedżerem, Adrianem Prokopowiczem. Na co dzień to właśnie ukochany stanowił dla niej największe oparcie i kibicował wszystkim działaniom. „Rozstali się już jakiś czas temu. Anella swoje interesy załatwia teraz sama”, donosi Pomponik

Czy rozstanie było jedynym czynnikiem, które popchnęło ją do takiego zachowania?Mamy nadzieję, że wkrótce się tego dowiemy!  

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.