Usunęła swoje wszystkie zdjęcia

Redakcja VIVA! 23 sierpnia 2021 07:01

Anella zyskała zainteresowanie mediów i zdobyła ogromną popularność w sieci za sprawą kontrowersyjnego wyglądu. By upodobnić się do lalki Barbie przeszła szereg operacji plastycznych. Powiększyła sobie biust, skorygowała kości policzkowe, nos, usta, a także poddała się bolesnemu zabiegowi zmiany kształt szczęki. Sama Anella jest dumna ze swojego wyglądu, o czym chętnie opowiadała w programach śniadaniowych. Teraz okazuje się, że zniknęła z Instagrama. Co się dzieje z Anellą? 

Dlaczego Anella, polska lalka Barbie znika z show-biznesu? 

„Zaczęło się od tego, że każdy ma jakiś mankament i chce go jakoś poprawić. Stwierdziłam, że chcę poprawić pewną rzecz w swoim wyglądzie... na przykład nos. No i tak się zaczęło. Potem zobaczyłam: o, fajne cycki! Mogę takie mieć, kupuję”, opowiadała o swoich doświadczeniach z medycyną estetyczną w Dzień Dobry TVN.

Zapewniała również, że zna umiar i doskonale wie, kiedy powiedzieć STOP! „Zdrowy rozsądek w głowie jest, nie przegnę na pewno. W mojej własnej ocenie uważam, że usta są ok, piersi są ok”, dodała.

Nadmierna ingerencja w wygląd przyniosła jednak nieprzyjemne skutki. Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że Anella przypłaciła to własnym zdrowiem. Wówczas polska Barbie nabawiła się infekcji i stanu zapalnego po jednym z zabiegów. Na kilka dni ograniczyła swoją aktywność na Instagramie i poświeciła ten czas na rekonwalescencję. Miała być to jedynie chwilowa „niedyspozycja”. Była w złym stanie fizycznym i psychicznym. Potem wszystko wróciło do normy. 

Czytaj także: Człowiek elf, bracia Bogdanow, żywy Ken... Oni wydali miliony, by oszpecić się w imię fantazji

W lipcu 2018 roku z kont społecznościowych zniknęły prawie wszystkie fotografie Anelli, a na tych, które pozostały, nie było widać jej twarzy. Później zniknął jej cały profil. Co się dzieje z Anellą? Podobno jej zniknięcie ma związek z bolesnym rozstaniem z partnerem i menedżerem, Adrianem Prokopowiczem. Na co dzień to właśnie ukochany stanowił dla niej największe oparcie i kibicował wszystkim działaniom. „Rozstali się już jakiś czas temu. Anella swoje interesy załatwia teraz sama”, donosił Pomponik

Czy rozstanie było jedynym czynnikiem, które popchnęło ją do takiego zachowania? Mamy nadzieję, że kiedyś się tego dowiemy!  

Czytaj także: Talia osy, powiększone piersi i usta... Tak wygląda nie tylko Anella

1/5
Anella, polska Barbie
Copyright @Instagram @anella_an_
1/5

Z kont społecznościowych zniknęły wszystkie fotografie Anelli.

2/5
Anella An
Copyright @Anella/Instagram
2/5

Anella zyskała zainteresowanie mediów i zdobyła ogromną popularność w sieci za sprawą kontrowersyjnego wyglądu. By upodobnić się do lalki Barbie przeszła szereg operacji plastycznych. Powiększyła sobie biust, skorygowała kości policzkowe, nos, usta, a także poddała się bolesnemu zabiegowi zmiany kształt szczęki. 

3/5
Anella An
Copyright @Anella/Instagram
3/5

Sama Anella jest dumna ze swojego wyglądu, o czym chętnie opowiadała w programach śniadaniowych.

4/5
Polska żywa lalka Barbie, Anella
Copyright @Instagram/@anella_an_
4/5

„Zaczęło się od tego, że każdy ma jakiś mankament i chce go jakoś poprawić. Stwierdziłam, że chcę poprawić pewną rzecz w swoim wyglądzie.... na przykład nos. No i tak się zaczęło. Potem zobaczyłam: o, fajne cycki! Mogę takie mieć, kupuję”, opowiadała o swoich doświadczeniach z medycyną estetyczną w Dzień Dobry TVN.

5/5
Polska Barbie Anella
Copyright @East News
5/5

Czy rozstanie było jedynym czynnikiem, które popchnęło ją do takiego zachowania?Mamy nadzieję, że wkrótce się tego dowiemy!  

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.