Hunter Tylo, Moda na sukces, 1998
Fot. CBS/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News
Z życia gwiazd

Hunter Tylo przesadziła z operacjami plastycznymi? Tak zmieniła się Taylor Hayes z „Mody na sukces”

Krążą plotki, że aktorka uzależniła się od zabiegów...

Marta Nawacka 18 października 2021 13:57
Hunter Tylo, Moda na sukces, 1998
Fot. CBS/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News

Choć swoją karierę zaczynała w modelingu i startowała na miss, widzowie najlepiej kojarzą ją z roli Taylor Hayes z „Mody na sukces”. Przez nadmierne korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej piękna Hunter Tylo w ostatnich latach bardzo się zmieniła... Fani spekulują, że aktorka jest uzależniona od operacji plastycznych. Jak zabiegi wpłynęły na jej urodę?

Kim jest Hunter Tylo?

59-letnia dziś aktorka zawsze była uważana za piękność. Uroku dodawały jej indiańskie korzenie, dzięki którym Hunter Tylo mogła poszczycić się oryginalną urodą. Swoich sił próbowała w modelingu i wyborach miss, a w latach 80. postanowiła sprawdzić się także w aktorstwie. Od 1985 roku grała w serialu „Wszystkie moje dzieci”, następnie pojawiła się w „Dniach naszego życia”. Na swoim koncie ma również gościnne występy w innych telenowelach. Jednak największą sławę przyniosła jej rola Taylor Hayes w „Modzie na sukces”, gdzie zaczęła grać w 1990 roku, jako 28-latka. Przygoda Hunter Tylo z popularnym serialem trwała aż do 2014 roku, a w 2018 roku pojawiła się jeszcze w kilku odcinkach.

Czytaj też: Dawniej wzdychały do niego miliony kobiet... Ronn Moss przeszedł spektakularną metamorfozę!

Hunter Tylo, Moda na sukces, 1998
Fot. CBS/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News

Hunter Tylo w "Modzie na sukces", 1998 rok

Hunter Tylo przesadziła z operacjami plastycznymi?

Od początku serialu Hunter Tylo bardzo się zmieniła... Fanom od razu rzucają się w oczy zmiany powstałe w wyniku operacji plastycznych. Liftingi, botoks, operacja nosa, powiększenie ust i policzków spowodowały, że piękna kiedyś aktorka coraz mniej przypomina samą siebie. Z tego powodu kobieta stała się obiektem plotek o rzekomym uzależnieniu od zabiegów. W uzależnieniu Hunter Tylo od operacji plastycznych doszukiwano się bardziej osobistych powodów. Nadmierne korzystanie z medycyny estetycznej miało być wynikiem przykrych sytuacji w życiu osobistym gwiazdy „Mody na sukces”. Serialowa Taylor Hayes kilka razy musiała zmierzyć się z rozpadem swoich małżeństw, straciła ukochanego syna i zmagała się z chorobą nowotworową córki. Tak Hunter Tylo wygląda dzisiaj. Rzeczywiście bardzo się zmieniła?  

Zobacz także: Pamiętasz Taylor z Mody na sukces? Życie nie było dla niej łaskawe

Hunter Tylo, L.A. Fashion Week, 15.10.2014, Los Angeles
Fot. Face to Face/REPORTER

Hunter Tylo, Los Angeles, Kalifornia, 15.10.2014 rok
Fot. Michael Bezjian/WireImage/Getty Images

Hunter Tylo, L.A. Fashion Week, 15.10.2014, Los Angeles

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.