Choroba córki, śmierć syna, uzależnienie od operacji plastycznych...

Olga Figaszewska 6 października 2022 12:51

Nikt nie mógł oprzeć się jej urokowi. Rola sympatycznej doktor Taylor Hayes w serialu Moda na sukces przyniosła jej rozpoznawalność na całym świecie. Z różnym skutkiem walczyła o serce Ridge’a Forrestera z serialową Brooke. W końcu, Hunter Tylo na kilka lat zerwała przygodę z produkcją, by powrócić w wielkim stylu. Fani uważają ją za najpiękniejszą aktorkę opery mydlanej. Jaka prywatnie jest gwiazda amerykańskiego kina? Wydawałoby się, że w Hunter wiedzie spokojne i szczęśliwe życie. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że los jej nie rozpieszczał... Strata syna, choroba córki, walka z uzależnieniem i toksyczne relacje. Co dziś robi ulubienica widzów?

Smutne życie Hunter Tylo

Tak naprawdę nazywa się Deborah Jo Hunter. Aktorka przyszła na świat 3 lipca 1962 roku. Zanim rozpoczęła swoją przygodę z kamerą próbowała sił jako modelka. Obok jej urody trudno było przejść obojętnie. Hunter Tylo szybko podbiła branżę modową. Na swoim koncie ma tytuł Miss Springtown czy Miss Nastolatek Fort Worth. To otworzyło jej drzwi do wielkiego świata. Propozycji przybywało, a piękność z Teksasu wystąpiła w kilkuset reklamach. 

Tylo po skończeniu szkoły średniej wybrała się na studia medyczne w Fordham University. Już wtedy stawiała pierwsze kroki w aktorstwie. Udało się. Prawdziwą popularność przyniosła jej rola w Modzie na sukcesW 1998 roku została zaliczona do grona 50 najpiękniejszych ludzi na świecie przez People Magazine. Kariera stała przed nią otworem, ale nikt nie zdawał sobie sprawy, że w kobiecie drzemią tragiczne wspomnienia z przeszłości. 

Zobacz też: Hunter Tylo przesadziła z operacjami plastycznymi? Tak zmieniła się Taylor Hayes z „Mody na sukces”

Hunter Tylo wychowywała się wraz z trójką rodzeństwa. Jeden z braci aktorki cierpi na chorobę psychiczną. Gwiazda silnie przeżywa tę sytuację, wielokrotnie była zastraszana przez Jaya. Chłopak terroryzował bliskich. „W dzieciństwie powtarzał mi, że nie powinnam była się urodzić. Pamiętam taką sytuację, gdy po zażyciu LSD, uzbrojony w strzelbę przetrzymywał całą moją rodzinę w domu. Później próbował nam wmówić, że to była nasza wina, bo go sprowokowaliśmy. To smutne”, wyznała w jednym z wywiadów.  „Po wielu pobytach w szpitalach psychiatrycznych zamieszkał na ulicy. Od czasu do czasu odwiedzał tylko naszą mamę”, dodawała. Od śmierci matki nie utrzymywali ze sobą kontaktów. Brat aktorki odszedł w 2018 roku. 

Hunter Tylo - życie prywatne 

O ile jej kariera nabierała tempa, to w życiu prywatnym Tylo nie miała zbyt wiele szczęścia. Aktorka długo szukała miłości. Hunter trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Jej pierwsze małżeństwo z Tomem Morehartem trwało 4 lata. Wspólnie doczekali się syna - Christophera. Jej drugim wybrankiem był aktor Michael Tylo, którego poznała na planie serialu All My Children. Para pobrała się 1987 roku.

Michael Tylo i Hunter doczekali się trójki pociech: dwóch córek i syna. Małżeństwo nie należało do najszczęśliwszych. Ukochany aktorki był o nią chorobliwie zazdrosny. „Były rzeczy, których zabraniał mi zakładać, jeśli szłam gdzieś sama. Często się o to kłóciliśmy. Nie pozwalał mi np. nosić krótkich skórzanych spódniczek i butów zapinanych na kostce”, zwierzała się w swojej książce.

Tylo poświęcała się pracy i odnosiła kolejne sukcesy. Moda na sukcesCórka maharadży przyniosły jej ogromną popularność. Na planie drugiej produkcji gwiazda wdała się w romans. Michael wybaczył jej zdradę i wspólnie podjęli decyzję, by zawalczyć o swój związek. 

W 1998 małżonkowie otrzymali od życia cios. U młodszej - Katyi wykryto rzadkiego raka gałki ocznej. Specjalistom udało się usunąć uszkodzone prawe oko i wdrożyć leczenie. Jeszcze w tym samym roku guz został wykryty również w drugim oku. Na szczęście udało się je uratować. Z kolei w  2007 roku aktorka przeżyła kolejny cios. Straciła syna. Micheal Junior utonął w basenie w stanie Nevada, miał zaledwie 19 lat. Wcześniej rozpoczął terapię, ponieważ nie mógł sobie poradzić z rozstaniem rodziców. 

Czytaj też: Kim była Helena Majdaniec? Oto zapomniana historia królowej polskiego twista

Hunter Tylo z mężem Michaelem Tylo

,,Mickey potrzebował pomocy psychologa, więc Hunter zwróciła się o pomoc do centrum medycznego Horizon Family Therapy & Wellness. Polecono jej Shannę Downing. Zapomniano jednak poinformować, że terapeutka jest zwolenniczką akupunktury zamiast zażywania lekarstw. Pani Downing doradziła Michaelowi odłożenie leków. Chłopiec spełnił jej wolę, za co zapłacił najwyższą cenę: stracił życie", mówiła jej adwokatka. 

Lekarka postanowiła pozwać aktorkę i obwiniała ją o zniszczenie kariery. „Nie mogłam wykonywać swojego zawodu, ponieważ odebrano mi licencję na czas procesu. Ta wymuszona roczna przerwa destrukcyjnie wpłynęła na moją praktykę. W dodatku mam świadomość, że padłam ofiarą zemsty, bo nie chciałam zeznawać na korzyść Hunter na jej sprawie rozwodowej z Michaelem Tylo”, opowiadała w mediach Shanna Downing.

Hunter Tylo z dziećmi, 2007 rok

Hunter Tylo nie miała szczęścia w miłości

Po rozwodzie z mężem Tylo połączył gorący romans z serialowym Ridge'm Forresterem czyli  Ronnem Mossem. ,,Oboje byliśmy wtedy singlami i nie musieliśmy się obawiać gniewu naszych drugich połówek", wspominała po latach. Potem w jej życiu pojawił się Corey Cofield, którego aktora posądziła o przemoc domową. 

Wydawało się, że to Gersson Archilla będzie właściwym mężczyzną i to u jego boku odnajdzie szczęście. Poznali się na chrześcijańskim forum internetowym. W 2009 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. „Bóg pobłogosławił mi w bardzo szczególny sposób. Postawił na mojej drodze cudownego mężczyznę, który sprawił, że znów uwierzyłam w miłość”, przekonywała. 

Dopiero po latach aktorka wyznała, że mąż znęcał się nad nią psychiczne i fizycznie, izolował od ludzi, zabraniał zarabiać na własne utrzymanie. Tylo zniknęła z mediów społecznościowych. W końcu znalazła w sobie siłę, by odejść od oprawcy. Para rozstała się w 2018 roku. ,,Moim życzeniem jest edukowanie kobiet w temacie toksycznych związków. Muszą wiedzieć, jakie są symptomy takiej relacji: emocjonalny szantaż, znęcanie się, agresja słowna, groźby, kontrolowanie znajomości, izolowanie od dzieci i wiele więcej", mówiła. 

Podobno przez zazdrość męża postanowiła odejść z Mody na sukces. Ale mówiło się, że gwiazda pożegnała się z produkcją, ponieważ była niezadowolona, że pojawia się rzadziej na ekranie telewizorów niż serialowa Brooke.  Między Tylo a producentami miało dochodzić do kłótni. Po latach na moment znów pojawiła się w obsadzie Mody na sukces.

Przeczytaj też: Krzysztof Ibisz ożenił się po raz trzeci. Dlaczego zdecydował się na kolejny ślub?

Hunter Tylo,  Gersson  Archilla,  Los Angeles 2012

Hunter Tylo: ofiara operacji plastycznych

Pod koniec lat 90. była zaliczana do grona najpiękniejszych osób świata. Dziś media i fani sugerują, że 60-letnia Tylo stała się ofiarą operacji plastycznych. Wpadła w pułapkę poprawiania swojej urody. Podobno gwiazda nie poprzestała na  powiększeniu ust i korzystaniu z botoksu. Hunter przeszła operację oczu i zdecydowała się wyciąć dwa żebra w celu uzyskania idealnej talii. 

„Dla każdej kobiety "40" oznacza przekroczenie granicy między młodością i starością. Gdyby istniało lekarstwo na zatrzymanie młodości, zapłaciłabym każdą cenę”, mówiła. Zagraniczne media podkreślają, ze to uzależnienie od chirurgii plastycznej doprowadziło do rozpadło małżeństwa Hunter z Michaelem Tylo.  

Sprawdź też: Pierwsza na świecie gwiazda kulinarnego show, amerykański szpieg... Tajemnice Julii Child

Hunter Tylo, 2015 rok

1/4
Ridg Forrester, Ronn Moss, Moda na sukces
Copyright @East News
1/4

Hunter Tylo i Ronn Moss

2/4
Hunter Tylo, Taylor Hayes, Moda na sukces
Copyright @East News
2/4

Hunter Tylo

3/4
Hunter Tylo, Taylor Hayes, Moda na sukces
Copyright @East News
3/4

Hunter Tylo

4/4
Hunter Tylo, Taylor Hayes, Moda na sukcesHunter Tylo, Taylor Hayes, Moda na sukces
Copyright @East News
4/4

Hunter Tylo

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.