Z ŻYCIA GWIAZD

Pamiętasz Taylor z Mody na sukces? Życie nie było dla niej łaskawe

Choroba córki, śmierć syna, uzależnienie od operacji plastycznych...

Olga Figaszewska 24 lipca 2020 09:45

Należała do grona najpiękniejszych amerykańskich aktorek. Rola sympatycznej doktor Taylor Hayes w serialu Moda na sukces przyniosła jej rozpoznawalność na całym świecie. Nikt nie mógł oprzeć się jej urokowi. Z różnym skutkiem walczyła o serce Ridge’a Forrestera z serialową Brooke. W końcu Hunter Tylo na kilka lat zerwała przygodę z produkcją, by powrócić w wielkim stylu. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że życie jej nie rozpieszczało...

Smutne życie Hunter Tylo

Tak naprawdę nazywa się Deborah Jo Hunter. Aktorka przyszła na świat 3 lipca 1962 roku. Zanim rozpoczęła swoją przygodę z kamerą próbowała swoich sił jako modelka. Obok jej urody trudno było przejść obojętnie. Hunter Tylo szybko podbiła branżę. Na swoim koncie ma tytuł Miss Springtown czy Miss Nastolatek Fort Worth. Propozycji przybywało. Tym samym piękność z Teksasu wystąpiła w kilkuset reklamach. 

Tylo po skończeniu szkoły średniej wybrała się na studia medyczne w Fordham University. Już wtedy próbowała swoich sił w aktorstwie. Ale prawdziwą popularność przyniosła jej rola w Modzie na sukces. W 1998 roku została zaliczona do grona 50 najpiękniejszych ludzi na świecie przez People Magazine. Kariera stała przed nią otworem. Nikt nie zdawał sobie sprawy, że w kobiecie drzemią tragiczne wspomnienia z przeszłości. 

Hunter Tylo wychowywała się wraz z trójką rodzeństwa. Jeden z braci aktorki cierpi na chorobę psychiczną. Gwiazda silnie przeżywa tę sytuację. „W dzieciństwie powtarzał mi, że nie powinnam była się urodzić. Pamiętam taką sytuację, gdy po zażyciu LSD, uzbrojony w strzelbę przetrzymywał całą moją rodzinę w domu. Później próbował nam wmówić, że to była nasza wina, bo go sprowokowaliśmy. To smutne”, wyznała. Od śmierci matki nie utrzymują ze sobą kontaktów. 

O ile jej kariera nabierała tempa, to w życiu prywatnym Tylo nie miała zbyt wiele szczęścia. Aktorka długo szukała miłości. Hunter trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Jej pierwsze małżeństwo z Tomem Morehartem trwało 4 lata. Wspólnie doczekali się syna - Christophera. Jej drugim wybrankiem był aktor Michael Tylo.

Michael Tylo i Hunter doczekali się trójki pociech: dwóch córek i syna. W 1998 u jej młodszej - Katyi wykryto rzadkiego raka gałki ocznej. Specjalistom udało się usunąć uszkodzone prawe oko i wdrożyć leczenie. Jeszcze w tym samym roku guz został wykryty również w drugim oku, jednak zniknął w niewyjaśniony sposób.

W 2007 roku aktorka przeżyła kolejny cios. Straciła syna. Micheal Junior utonął w basenie w stanie Nevada, miał zaledwie 19 lat. Wcześniej rozpoczął terapię, ponieważ nie mógł sobie poradzić z rozstaniem rodziców. 

,,Mickey potrzebował pomocy psychologa, więc Hunter zwróciła się o pomoc do centrum medycznego Horizon Family Therapy & Wellness. Polecono jej Shannę Downing. Zapomniano jednak poinformować, że terapeutka jest zwolenniczką akupunktury zamiast zażywania lekarstw. Pani Downing doradziła Michaelowi odłożenie leków. Chłopiec spełnił jej wolę, za co zapłacił najwyższą cenę: stracił życie", mówiła jej adwokatka. 

Po rozwodzie z mężem Tylo połączył gorący romans z serialowym Ridge'm Forresterem czyli  Ronnem Mossem. ,,Oboje byliśmy wtedy singlami i nie musieliśmy się obawiać gniewu naszych drugich połówek", wspominała po latach. 

Wydawało się, że  to Gersson  Archilla będzie właściwym mężczyzną i u jego boku odnajdzie szczęście. Poznali się na chrześcijańskim forum internetowym. W 2009 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Dopiero po latach aktorka wyznała, że mąż znęcał się nad nią psychiczne i fizycznie. Izolował ją od ludzi, zabraniał zarabiać na własne utrzymanie. Aktorka zniknęła z mediów społecznościowych. W końcu znalazła w sobie siłę, by odejść od swojego oprawcy. Para rozstała się w 2018 roku. 

,,Moim życzeniem jest edukowanie kobiet w temacie toksycznych związków. Muszą wiedzieć, jakie są symptomy takiej relacji: emocjonalny szantaż, znęcanie się, agresja słowna, groźby, kontrolowanie znajomości, izolowanie od dzieci i wiele więcej", mówiła. 

Podobno przez zazdrość męża postanowiła odejść z Mody na sukces. Ale mówiło się, że gwiazda pożegnała się z produkcją, ponieważ była niezadowolona, że pojawia się rzadziej na ekranie telewizorów niż serialowa Brooke.  Między Tylo a producentami miało dochodzić do kłótni. Niedawno znów pojawiła się w obsadzie Mody na sukces.

Hunter Tylo: ofiara operacji plastycznych

Na przestrzeni lat piękna aktorka bardzo się zmieniła. Pod koniec lat 90-tych była zaliczana do grona najpiękniejszych osób świata. Dziś po jej urodzie nie ma śladu. 56-letnia Tylo stała się ofiarą operacji plastycznych. Wpadła w pułapkę poprawiania swojej urody. Podobno gwiazda nie poprzestała na  powiększeniu ust i korzystaniu z botoksu. Hunter przeszła operację oczu i zdecydowała się wyciąć dwa żebra w celu uzyskania idealnej talii. Zobacz jej metamorfozę!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.