Jak dziś wygląda Katherine Kelly Lang? Ma już 60 lat!

Olga Figaszewska 8 października 2021 15:59

Moda na sukces to bez wątpienia jedna z najbardziej kultowych oper mydlanych. Gości na ekranach widzów już od 1987 roku, a w Polsce od września 1994 roku. Od emisji pierwszego odcinka minęły już 34 lata! Przez te wszystkie lata doskonale mogliśmy zapoznać się z głównymi bohaterami. Sporo emocji w serialu wywoływała dość kontrowersyjna postać Brooke Logan (następnie Forrester) grana przez Katherine Kelly Lang. Aktorka ma już 60 lat. Jak dzisiaj wygląda serialowa Brooke?

Brooke Logan - Moda na sukces

Często padała ofiarą intryg, ale sama również je kreowała. Kilkukrotnie wychodziła za mąż i rozstawała się w atmosferze skandalu. Nie miała łatwego zdania, ponieważ postać Brooke Logan nie wzbudzała nigdy ogólnej sympatii telewidzów. A jednak to dzięki tej roli Katherine Kelly Lang zyskała światową sławę. Niedawno aktorka wspominała swój pierwszy dzień na planie Mody na sukces.

„Wszystko zaczęło się w 1987 roku. I nadal jesteśmy silni. Dziękujemy niesamowitym i zawsze wspierającym fanom, którzy śledzili nas przez te wszystkie lata! Kochamy Was!!”, napisała.

Zobacz także: Dawniej wzdychały do niego miliony kobiet... Ronn Moss przeszedł spektakularną metamorfozę!

Katherine Kelly Lang - jak dziś wygląda?

Gwiazda Mody na sukces urodziła się 25 lipca 1961 roku i niedawno świętowała swoje 60. urodziny. Katherine Kelly Lang może w tym roku świętować także 34-lecie swojej obecności w telenoweli, gdyż w Modzie na sukces występuje od pierwszych odcinków. Aktorka pojawiła się w ponad 4000 odcinków. 60-letnia Katherine Kelly Lang wciąż zachwyca urodą i nienaganną sylwetką. Dzięki ćwiczeniom i diecie udaje jej się zachować świetną formę. Można powiedzieć, że czas obchodzi się z nią łaskawie, chociaż nieliczni wytykają jej poprawianie urody i korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej.

Burzliwe losy postaci granej przez Katherine, Brooke, oraz jej bogate życie uczuciowe i liczne romanse nie raz bulwersowały widzów lub sprawiały, że z wypiekami na twarzy śledzili kolejne odcinki i czekali na dalszy rozwój wypadków... Tak wygląda dzisiaj Katherine Kelly Lang. Zobacz, jak się zmieniała!  

Czytaj tez: Pamiętasz Taylor z Mody na sukces? Życie nie było dla niej łaskawe

1/9
Katherine Kelly Lang, Moda na sukces
Copyright @East News
1/9

Od emisji pierwszego odcinka Mody na sukces minęły już 32 lata!

2/9
Katherine Kelly Lang, Moda na sukces
Copyright @East News
2/9

Kiedy wcieliła się w rolę Brooke Logan miała zaledwie 26!

3/9
Katherine Kelly Lang, Moda na sukces
Copyright @East News
3/9

Katherine Kelly Lang dziś ma 58 lat i wciąż wygląda zjawiskowo! 

4/9
Katherine Kelly Lang, Moda na sukces
Copyright @East News
4/9

Katherine Kelly Lang w 2013 roku

5/9
Katherine Kelly Lang, Moda na sukces
Copyright @East News
5/9

 Katherine Kelly Lang w 2016 roku

6/9
Katherine Kelly Lang, Moda na sukces
Copyright @East News
6/9

Katherine Kelly Lang w 2018 roku

7/9
Katherine Kelly Lang, 25.10.2017, Beverly Hills
Copyright @Backgrid/East News
7/9

Katherine Kelly Lang w 2017 roku

8/9
Katherine Kelly Lang, Emmy 2019, impreza BAFTA Tea Party
Copyright @Jen Lowery / SplashNews.com/East News
8/9

Katherine Kelly Lang, Emmy 2019

9/9
Katherine Kelly Lang, Gala Open Hearts, 15.02.2020
Copyright @Backgrid/East News
9/9

Katherine Kelly Lang na gali Open Hearts w lutym 2020 roku

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.