Przez 35 lat zachwyca w popularnej telenoweli

Olga Figaszewska 25 lipca 2022 14:55

Moda na sukces to bez wątpienia jedna z najbardziej kultowych oper mydlanych. Gości na ekranach widzów już od 1987 roku, a w Polsce od września 1994 roku. Od emisji pierwszego odcinka minęło już 35 lat! Przez te wszystkie lata doskonale mogliśmy zapoznać się z głównymi bohaterami. Sporo emocji w serialu wywoływała dość kontrowersyjna postać Brooke Logan (następnie Forrester) grana przez Katherine Kelly Lang. Aktorka dzisiaj kończy 61 lat. Jak dzisiaj wygląda serialowa Brooke?

Brooke Logan - Moda na sukces

Często padała ofiarą intryg, ale sama również je kreowała. Kilkukrotnie wychodziła za mąż i rozstawała się w atmosferze skandalu. Nie miała łatwego zadania, ponieważ postać Brooke Logan nie wzbudzała nigdy ogólnej sympatii telewidzów. A jednak to dzięki tej roli Katherine Kelly Lang zyskała światową sławę. Niedawno aktorka wspominała swój pierwszy dzień na planie Mody na sukces.

„Wszystko zaczęło się w 1987 roku. I nadal jesteśmy silni. Dziękujemy niesamowitym i zawsze wspierającym fanom, którzy śledzili nas przez te wszystkie lata! Kochamy Was!!”, napisała.

ZOBACZ TEŻ: Adrien Brody przeżył załamanie po roli w filmie „Pianista”. Jak dziś wygląda jego życie?

Katherine Kelly Lang - jak dziś wygląda?

Gwiazda Mody na sukces urodziła się 25 lipca 1961 roku. Ten rok dla Katherine Kelly Lang jest niezwykle ważny. Dzisiaj świętuje swoje 61. urodziny, a dodatkowo wraz ze swoimi kolegami z produkcji celebrowała 35-lecie swojej obecności w telenoweli. Przypomnijmy, że w Modzie na sukces występuje od pierwszych odcinków. Aktorka pojawiła się w ponad 4000 odcinków. Katherine Kelly Lang wciąż zachwyca urodą i nienaganną sylwetką. Dzięki ćwiczeniom i diecie udaje jej się zachować świetną formę. Można powiedzieć, że czas obchodzi się z nią łaskawie, chociaż nieliczni wytykają jej poprawianie urody i korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej.

Burzliwe losy postaci granej przez Katherine, Brooke, oraz jej bogate życie uczuciowe i liczne romanse nie raz bulwersowały widzów lub sprawiały, że z wypiekami na twarzy śledzili kolejne odcinki i czekali na dalszy rozwój wypadków... Tak wygląda dzisiaj Katherine Kelly Lang. Zobacz, jak się zmieniała!  

CZYTAJ TEŻ: David Bowie i Iman. Jak wyglądała miłość człowieka, który za życia stał się legendą?

1/9
Katherine Kelly Lang, Moda na sukces
Copyright @East News
1/9

Od emisji pierwszego odcinka Mody na sukces minęło już 35 lat!

2/9
Katherine Kelly Lang, Moda na sukces
Copyright @East News
2/9

Kiedy wcieliła się w rolę Brooke Logan miała zaledwie 26!

3/9
Katherine Kelly Lang, Moda na sukces
Copyright @East News
3/9

Katherine Kelly Lang dziś ma 61 lat i wciąż wygląda zjawiskowo! 

4/9
Katherine Kelly Lang, Moda na sukces
Copyright @East News
4/9

Katherine Kelly Lang w 2013 roku

5/9
Katherine Kelly Lang, Moda na sukces
Copyright @East News
5/9

 Katherine Kelly Lang w 2016 roku

6/9
Katherine Kelly Lang, Moda na sukces
Copyright @East News
6/9

Katherine Kelly Lang w 2018 roku

7/9
Katherine Kelly Lang, 25.10.2017, Beverly Hills
Copyright @Backgrid/East News
7/9

Katherine Kelly Lang w 2017 roku

8/9
Katherine Kelly Lang, Emmy 2019, impreza BAFTA Tea Party
Copyright @Jen Lowery / SplashNews.com/East News
8/9

Katherine Kelly Lang, Emmy 2019

9/9
Katherine Kelly Lang, Gala Open Hearts, 15.02.2020
Copyright @Backgrid/East News
9/9

Katherine Kelly Lang na gali Open Hearts w lutym 2020 roku

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?