O NIEJ JEST GŁOŚNO

Pamiętasz Brooke Logan z Mody na sukces

Aktorka przeszła niesamowitą metamorfozę!

Olga Figaszewska 24 kwietnia 2019 07:51

W Polsce był najdłużej emitowanym serialem! Tej opery mydlanej chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Był czas, kiedy większość z nas zasiadała popołudniami przed telewizorem, by obejrzeć kolejny odcinek Mody na sukces. Od emisji pierwszego odcinka minęły już 32 lata! A losy rodziny Forresterów i Spectra śledzą kolejne pokolenia. Tak! Za granicą telenowela wciąż jest emitowana! Chociaż obsada zmieniała się już wielokrotnie, to wśród „starej gwardii” wciąż króluje Katherine Kelly Lang! Kiedy wcieliła się w rolę Brooke Logan miała zaledwie 26! Jak wygląda dziś?

Jak dziś wygląda serialowa Brooke Logan z Mody na sukces?

Często padała ofiarą intryg, ale sama również je kreowała. Kilkukrotnie wychodziła za mąż i rozstawała się w atmosferze skandalu. Nie miała łatwego zdania, ponieważ postać Brooke Logan nie wzbudzała nigdy ogólnej sympatii telewidzów. A jednak to dzięki tej roli Katherine zyskała światową sławę. Niedawno aktorka wspominała swój pierwszy dzień na planie Mody na sukces.

„Wszystko zaczęło się w 1987 roku. I nadal jesteśmy silni. Dziękujemy niesamowitym i zawsze wspierającym fanom, którzy śledzili nas przez te wszystkie lata! Kochamy Was!!”, napisała.

Gwiazda jest jedną z nielicznych aktorek, która wciąż gra w kultowej już telenoweli. 58-letnia aktorka wciąż zachwyca urodą i nienaganną sylwetką. Dzięki ćwiczeniom i diecie udaje jej się zachować świetną formę. Można powiedzieć, że czas obchodzi się z nią łaskawie, chociaż nieliczni wytykają jej poprawianie urody i korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej.

Zobacz, jak zmieniała się gwiazda! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.