Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Allan Krupa próbuje swoich sił w muzyce. Pójdzie w ślady mamy? 

Ma na swoim koncie niemały sukces muzyczny!

Gabriela Czernecka 29 października 2021 13:51
Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Allan Krupa od lat jest oczkiem w głowie Edyty Górniak i najważniejszym mężczyzną w jej życiu. Gdy tylko skończył szesnaście lat zaczął się usamodzielniać i próbować swoich sił w świecie show-biznesu. Dziś ma siedemnaście lat i na swoim koncie niemały sukces muzyczny! Ma talent? Posłuchajcie sami! 

Allan Krupa stawia pierwsze kroki w świecie muzyki

Jego imię i nazwisko od lat przewija się w mediach. Syn Edyty Górniak wiedzie dość medialne życie, choć sam Allan Krupa dotychczas nie próbował podbijać świata show-biznesu. To się jednak zmieniło, a media co rusz donoszą o jego życiowych rewolucjach. Gdy zdecydował, że chciałby wstąpić do zawodowego wojska prasa rozpisywała się o jego chęci do walki za ojczyznę. Od jakiegoś czasu Allan Krupa próbuje jednak swoich sił w świecie show-biznesu.

Zobacz: Edyta Górniak z okazji 17. urodzin syna podarowała mu wyjątkowyprezent. „Kompletnie się nie spodziewał”

syn Edyty Górniak
Fot. Artur Zawadzki/Reporter

Jakiś czas temu Allan Krupa miał okazję pojawić się jako gość w odcinku Youtuberek Beksy. Wziął także gościnny udział w programie Edyty Górniak My Way, gdzie towarzyszył mamie podczas kursu na prawo jazdy. Dziś Allan Krupa uczęszcza do szkoły średniej im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach. W wolnym czasie rozwija swoją muzyczną pasję. 17-latek wielokrotnie podkreślał, że chciałby na stałe związać się z muzyką, dlatego też zrezygnował ze zdawania matury, by odnaleźć siebie. 

Zobacz również: Syn Edyty Górniak podpisał pierwszy kontrakt w życiu! Telewizja TVN ma na niego pomysł...

Syn Edyty Górniak nagrał pierwszy utwór 

„Allan bardzo mnie zaskakuje. Bardzo lubi muzykę. Kiedy jeździ ze mną do studia, chce grać na instrumentach lub pomagać w produkcji utworów. Kiedy podróżujemy, ma na uszach słuchawki. Czasem mi je podaje i mówi: „Mama, posłuchaj, taką piosenkę mogłabyś zrobić”, wyznała Edyta Górniak w jednym z wywiadów. Wygląda na to, że marzenie syna Edyty Górniak właśnie się spełniło. Allan Krupa stworzył muzykę do piosenki, która promuje federację MMA-VIP, która organizuje pojedynki freak fightowe. Utwór wykonuje Andrzej Najman, a muzykę stworzył właśnie syn wokalistki.

Zobacz również: 15-letni Allan Krupa potrafi doprowadzić Edytę Górniak do łez: „Nieraz trzaskałam drzwiami”

„Co jak co ale kawałek mu wyszedł całkiem nieźle”, pisze jeden z internautów. Co myślicie o kawałku Allana Krupy? Ma talent? Posłuchajcie utworu i oceńcie sami.  

Allan Krupa
Fot. VIPHOTO/East News

Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.