TYLKO U NAS!

15-letni Allan Krupa potrafi doprowadzić Edytę Górniak do łez: „Nieraz trzaskałam drzwiami”

„Zmienia mu się cała chemia mózgu...”

Rafał Kowalski 16 września 2019 18:57

Edyta Górniak jest mamą na pełny etat, piosenkarką, która promuje właśnie nowy singiel Król, a także gwiazdą nowego programu My Way. Mimo wielu projektów zawodowych artystka stara się poświęcać odpowiednią dawkę czasu synowi. Allan ma jednak 15 lat, co sprawia, że coraz częściej buntuje się przeciwko mamie. Jak wyglądają ich rozmowy w domu?

Edyta Górniak o dojrzewaniu Allana

Przy okazji spotkania z Edytą Górniak w studiu programu Big Brother, zapytaliśmy wokalistkę, czego brakuje jej w relacji z synem. W końcu każde dziecko dorasta i zmienia się nie do poznania… „Allan dorasta z prędkością światła, dojrzewa. W naszych rozmowach podejmujemy coraz więcej poważnych tematów, a coraz mniej jest wygłupów i rozmów o niczym. Brakuje mi w nim chłopca, bo staje się mężczyzną. Jeszcze rok temu potrafił przyjść rano pod kołdrę przytulić się. Już wtedy co prawda był duży i czułam, jakby obok mnie położył się czołg, ale teraz już tego nie robi. Ma swoje mieszkanie, pomieszkuje też na stancji przy szkole…”, wyznała VIVIE.pl Edyta Górniak.

Piosenkarka nie ukrywała przed naszą kamera, że zdarza się jej pokłócić z Allanem Krupą. Czy sławna mama czuje, że traci autorytet u dojrzewającego piętnastolatka? „To jest trudny czas, jemu się zmienia cała chemia mózgu, wszystkie hormony. On już nie jest chłopcem, ale jeszcze nie jest mężczyzną. Czasem mu się wydaje, że ma 25 lat i wtedy muszę go strofować. […] Są trudne rozmowy między nami. Nieraz musiałam się pogniewać i trzasnąć drzwiami. Niestety to jest taki wiek. Nieraz miałam łzy w oczach…”, wyjawiła nam gwiazda.

Allan będzie od czasu do czasu pojawiał się w show TVN, w którym główną bohaterką będzie jego mama. Edyta Górniak ma pewne obawy, co do tego pomysłu… „Mam nadzieję, że kiedy będzie gościem w programie My Way to nie pozwoli na napięcia, które czasem są między nami w domu. To nie jest tak, że my za każdym razem do siebie pasujemy. Jak w każdej rodzinie, szczególnie gdy chłopiec dorasta”, zdradziła VIVIE.pl Edyta Górniak.

Macie podobne doświadczenia związane z buntem swoich dzieci? 

Edyta Górniak i Allan Krupa
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…