Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News
TYLKO U NAS!

Syn Edyty Górniak podpisał pierwszy kontrakt w życiu! Telewizja TVN ma na niego pomysł...

15-letni Allan będzie musiał pogodzić nagrania ze szkołą

Rafał Kowalski 5 września 2019 12:43
Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Nie ma wątpliwości, że to właśnie program My Way, w którym Edyta Górniak będzie uczyła się prowadzić auto, ma ogromne szanse stać się największym hitem stacji TVN tej jesieni. Wczoraj popołudniu stało się coś, co sprawia, że jeszcze bardziej czekamy na pierwszy odcinek programu. Jak udało się nam dowiedzieć, syn wokalistki, Allan Krupa także pojawi się w jej show.

Szczegóły kontraktu Allana Krupy z TVN

W ostatnich tygodniach producenci show zastanawiali się, jak jeszcze bardziej ubarwić program, w którym Edyta Górniak postara się zdobyć prawo jazdy. Do udziału w nagraniach udało się ostatecznie namówić syna wokalistki. „Allan podpisał wczoraj swój pierwszy w życiu kontrakt. Będzie brał udział w programie „My Way”. Nie będzie pojawiał się tam tylko gościnnie, lecz jego rola będzie bardzo istotna. Będzie wspierał mamę i brał udział w części zadań, którym poddana zostanie Edyta. Nie będzie to program jedynie o robieniu prawa jazdy”, powiedziała VIVIE.pl osoba z produkcji programu.

Nastolatek musi zmierzyć się z jednym wyzwaniem. Mowa o połączeniu nauki w szkole z nagraniami show. Ustalono, że Allan będzie przyjeżdżał na plan programu w weekendy. Jego mamie zależy, by nauka zawsze była na pierwszym miejscu. Syn utalentowanej piosenkarki nie może doczekać się udziału w programie. Nastolatka czeka wielka przygoda, ale i odpowiednia gaża. „Będą to jego pierwsze, poważne zarobione pieniądze”, twierdzi nasze źródło.

Allan zacznie więc pracować na siebie w młodym wieku podobnie jak jego mama. Przypomnijmy, że Edyta Górniak zaczęła zarabiać już od 16. roku życia. Chwilę później stała już na deskach Teatru Buffo w Warszawie, gdzie jej kariera nabrała ogromnego tempa. Czy Allan pójdzie śladami mamy i też wyrośnie na wielką gwiazdę? Jesteśmy ciekawi, jak poradzi sobie w show My Way! A na razie serdecznie gratulujemy kontraktu! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.