Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News
TYLKO U NAS!

Syn Edyty Górniak podpisał pierwszy kontrakt w życiu! Telewizja TVN ma na niego pomysł...

15-letni Allan będzie musiał pogodzić nagrania ze szkołą

Rafał Kowalski 5 września 2019 12:43
Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Nie ma wątpliwości, że to właśnie program My Way, w którym Edyta Górniak będzie uczyła się prowadzić auto, ma ogromne szanse stać się największym hitem stacji TVN tej jesieni. Wczoraj popołudniu stało się coś, co sprawia, że jeszcze bardziej czekamy na pierwszy odcinek programu. Jak udało się nam dowiedzieć, syn wokalistki, Allan Krupa także pojawi się w jej show.

Szczegóły kontraktu Allana Krupy z TVN

W ostatnich tygodniach producenci show zastanawiali się, jak jeszcze bardziej ubarwić program, w którym Edyta Górniak postara się zdobyć prawo jazdy. Do udziału w nagraniach udało się ostatecznie namówić syna wokalistki. „Allan podpisał wczoraj swój pierwszy w życiu kontrakt. Będzie brał udział w programie „My Way”. Nie będzie pojawiał się tam tylko gościnnie, lecz jego rola będzie bardzo istotna. Będzie wspierał mamę i brał udział w części zadań, którym poddana zostanie Edyta. Nie będzie to program jedynie o robieniu prawa jazdy”, powiedziała VIVIE.pl osoba z produkcji programu.

Nastolatek musi zmierzyć się z jednym wyzwaniem. Mowa o połączeniu nauki w szkole z nagraniami show. Ustalono, że Allan będzie przyjeżdżał na plan programu w weekendy. Jego mamie zależy, by nauka zawsze była na pierwszym miejscu. Syn utalentowanej piosenkarki nie może doczekać się udziału w programie. Nastolatka czeka wielka przygoda, ale i odpowiednia gaża. „Będą to jego pierwsze, poważne zarobione pieniądze”, twierdzi nasze źródło.

Allan zacznie więc pracować na siebie w młodym wieku podobnie jak jego mama. Przypomnijmy, że Edyta Górniak zaczęła zarabiać już od 16. roku życia. Chwilę później stała już na deskach Teatru Buffo w Warszawie, gdzie jej kariera nabrała ogromnego tempa. Czy Allan pójdzie śladami mamy i też wyrośnie na wielką gwiazdę? Jesteśmy ciekawi, jak poradzi sobie w show My Way! A na razie serdecznie gratulujemy kontraktu! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.