„Mieliśmy około trzech i pół minuty’’

Damian Duda 24 maja 2018 21:00

Tymi fotografiami księżnej Meghan i księcia Harry'ego zachwycał się cały świat! Kiedy wszyscy zadawali sobie pytanie, kim jest Alexi Lubomirski, autor tych wyjątkowych zdjęć, czujni internauci zauważyli, że na jednym z ujęć pan młody ma obciętą... dłoń!

Ceniony na całym świecie fotograf, który dostąpił zaszczytu zrobienia zdjęć książęcej parze w tak ważnym dla nich dniu, w rozmowie z mediami zdradził kulisy współpracy z księciem Harrym i księżną Meghan. 

Alexi Lubomirski przyznał, że na zrobienie zdjęć miał zaledwie kilka minut. Zanim Meghan i Harry wrócili do zamku, fotograf poprosił ich, by usiedli na schodach. „Ona osunęła się między nogami księcia i to było to… A Mieliśmy około trzech i pół minuty, by zrobić kilka szybkich ujęć. Wszystko działało jak w zegarku (...) To był jeden z tych magicznych momentów, kiedy jesteś fotografem i wszystko układa się tak, jak chcesz’’, wyznał Lubomirski. 

Wszyscy zadają sobie pytanie, czy brak dłoni jest zwykłym przegapieniem, czy spektakularną wpadką fotografa polskiego pochodzenia. „Trochę szkoda tej ręki Harry'ego, ale ogólnie dał radę’’, pisze jedna z użytkowniczek Twittera pod zdjęciem autorstwa Lubomirskiego. 

A Wy, jak oceniacie oficjalne zdjęcia ze ślubu księżnej Meghan i księcia Harry'ego? 

1/3
Oficjalne zdjęcia ślubne Meghan Markle i księcia Harry'ego, książę Harry
Copyright @Alexi Lubomirski/Instagram @kensingtonroyal
1/3

To zdjęcie obiegło cały świat! Myślicie, że Lubomirski zaliczył spektakularną wpadkę? 

2/3
Oficjalne zdjęcia ślubne Meghan Markle i księcia Harry'ego, książę Harry, brytyjska rodzina królewska
Copyright @Alexi Lubomirski/Instagram @kensingtonroyal
2/3

Oficjalne zdjęcia ślubne księżnej Meghan i księcia Harry'ego przejdą do historii. 

3/3
Oficjalne zdjęcia ślubne Meghan Markle i księcia Harry'ego, książę Harry, brytyjska rodzina królewska
Copyright @Alexi Lubomirski/Instagram @kensingtonroyal
3/3

Które z nich podoba się Wam najbardziej? 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.