„Mieliśmy około trzech i pół minuty’’

Damian Duda 24 maja 2018 21:00

Tymi fotografiami księżnej Meghan i księcia Harry'ego zachwycał się cały świat! Kiedy wszyscy zadawali sobie pytanie, kim jest Alexi Lubomirski, autor tych wyjątkowych zdjęć, czujni internauci zauważyli, że na jednym z ujęć pan młody ma obciętą... dłoń!

Ceniony na całym świecie fotograf, który dostąpił zaszczytu zrobienia zdjęć książęcej parze w tak ważnym dla nich dniu, w rozmowie z mediami zdradził kulisy współpracy z księciem Harrym i księżną Meghan. 

Alexi Lubomirski przyznał, że na zrobienie zdjęć miał zaledwie kilka minut. Zanim Meghan i Harry wrócili do zamku, fotograf poprosił ich, by usiedli na schodach. „Ona osunęła się między nogami księcia i to było to… A Mieliśmy około trzech i pół minuty, by zrobić kilka szybkich ujęć. Wszystko działało jak w zegarku (...) To był jeden z tych magicznych momentów, kiedy jesteś fotografem i wszystko układa się tak, jak chcesz’’, wyznał Lubomirski. 

Wszyscy zadają sobie pytanie, czy brak dłoni jest zwykłym przegapieniem, czy spektakularną wpadką fotografa polskiego pochodzenia. „Trochę szkoda tej ręki Harry'ego, ale ogólnie dał radę’’, pisze jedna z użytkowniczek Twittera pod zdjęciem autorstwa Lubomirskiego. 

A Wy, jak oceniacie oficjalne zdjęcia ze ślubu księżnej Meghan i księcia Harry'ego? 

1/3
Oficjalne zdjęcia ślubne Meghan Markle i księcia Harry'ego, książę Harry
Copyright @Alexi Lubomirski/Instagram @kensingtonroyal
1/3

To zdjęcie obiegło cały świat! Myślicie, że Lubomirski zaliczył spektakularną wpadkę? 

2/3
Oficjalne zdjęcia ślubne Meghan Markle i księcia Harry'ego, książę Harry, brytyjska rodzina królewska
Copyright @Alexi Lubomirski/Instagram @kensingtonroyal
2/3

Oficjalne zdjęcia ślubne księżnej Meghan i księcia Harry'ego przejdą do historii. 

3/3
Oficjalne zdjęcia ślubne Meghan Markle i księcia Harry'ego, książę Harry, brytyjska rodzina królewska
Copyright @Alexi Lubomirski/Instagram @kensingtonroyal
3/3

Które z nich podoba się Wam najbardziej? 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.