O NIEJ JEST GŁOŚNO

Aleksandra Domańska wygrała Ameryka Express!

Co o niej wiemy?

Olga Figaszewska 28 listopada 2018 23:15

Poznaliśmy zwycięzców programu Ameryka Express! Po główną nagrodę sięgnęli Aleksandra Domańska z bratem, Dawidem! W ostatnim odcinku nie wierzyli, że dotrą do samego finału! Mimo wszelkich przeciwności udało im się osiągnąć cel! Poznajcie bliżej zwyciężczynię Ameryka Express, Aleksandrę Domańską!

Aleksandra Domańska w Ameryka Express

„Po emisji tego programu są dwie opcje dla mnie: albo będę skończona w tym kraju, albo będę miała dużo pracy”, mówiła aktorka jeszcze przed emisją Ameryki Express. Zdecydowała się na udział w show razem z bratem, Dawidem. W każdym odcinku mierzyli się z kolejnymi, coraz trudniejszymi zdaniami. Czekały na nich niespodzianki, w których musieli sprawdzić swoją cierpliwość, wykazać się sprawnością czy sprytem.

Oczywiście zdarzały się chwile zwątpienia. „Po co ja tu przyszłam?! Nie chce mi się już prosić ludzi, a jak sobie pomyślę, że znowu musimy szukać noclegu, to robi mi się niedobrze. (...) Nie mam już siły i ochoty w tym uczestniczyć, a dzisiejszy dzień mi to uświadomił. Nie chcę być już w tym programie”, mówiła w jednym z odcinków. Przez to aktorka nie cieszyła się zbytnią sympatią widzów, którzy zarzucali jej m.in. zbytnią płaczliwość, grożenie co odcinek tym, że się wycofa i brak woli walki.

Chociaż jej zachowanie nie wszystkim widzom przypadło do gustu, to pozostali fani gwiazdy rozumieli jej emocjonalne reakcje, objawiające się pod wpływem stresu. Mimo to, Aleksandra Domańska i jej brat nie raz udowadniali, że z każdej sytuacji potrafią wybrnąć obronną ręką. 

Kim jest Aleksandra Domańska?

Aleksandra Domańska to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. W 2012 ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Dotychczas 29-latka pojawiła się między innymi w takich produkcjach jak: Drogówka, Ambassada, VoltaPo prostu przyjaźń. Rok temu zagrała jedną z głównych ról w filmie Podatek od miłości u boku Grzegorza Damięckiego. Jednak fani pokochali ją przede wszystkim za kreację Joanny Zarzyckiej w serialu O mnie się nie martw.

Aktorka słynie ze swojego niezwykłego poczucia humoru, naturalności i dystansu. Na Instagramie dzieli się z obserwatorami zabawnymi filmikami, przeróbkami własnych zdjęć czy przemyśleniami na temat istotnych problemów społecznych. Jej konto śledzi prawie 130  tysięcy osób! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.