O NIEJ JEST GŁOŚNO

Aleksandra Domańska wygrała Ameryka Express!

Co o niej wiemy?

Olga Figaszewska 28 listopada 2018 23:15

Poznaliśmy zwycięzców programu Ameryka Express! Po główną nagrodę sięgnęli Aleksandra Domańska z bratem, Dawidem! W ostatnim odcinku nie wierzyli, że dotrą do samego finału! Mimo wszelkich przeciwności udało im się osiągnąć cel! Poznajcie bliżej zwyciężczynię Ameryka Express, Aleksandrę Domańską!

Aleksandra Domańska w Ameryka Express

„Po emisji tego programu są dwie opcje dla mnie: albo będę skończona w tym kraju, albo będę miała dużo pracy”, mówiła aktorka jeszcze przed emisją Ameryki Express. Zdecydowała się na udział w show razem z bratem, Dawidem. W każdym odcinku mierzyli się z kolejnymi, coraz trudniejszymi zdaniami. Czekały na nich niespodzianki, w których musieli sprawdzić swoją cierpliwość, wykazać się sprawnością czy sprytem.

Oczywiście zdarzały się chwile zwątpienia. „Po co ja tu przyszłam?! Nie chce mi się już prosić ludzi, a jak sobie pomyślę, że znowu musimy szukać noclegu, to robi mi się niedobrze. (...) Nie mam już siły i ochoty w tym uczestniczyć, a dzisiejszy dzień mi to uświadomił. Nie chcę być już w tym programie”, mówiła w jednym z odcinków. Przez to aktorka nie cieszyła się zbytnią sympatią widzów, którzy zarzucali jej m.in. zbytnią płaczliwość, grożenie co odcinek tym, że się wycofa i brak woli walki.

Chociaż jej zachowanie nie wszystkim widzom przypadło do gustu, to pozostali fani gwiazdy rozumieli jej emocjonalne reakcje, objawiające się pod wpływem stresu. Mimo to, Aleksandra Domańska i jej brat nie raz udowadniali, że z każdej sytuacji potrafią wybrnąć obronną ręką. 

Kim jest Aleksandra Domańska?

Aleksandra Domańska to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. W 2012 ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Dotychczas 29-latka pojawiła się między innymi w takich produkcjach jak: Drogówka, Ambassada, VoltaPo prostu przyjaźń. Rok temu zagrała jedną z głównych ról w filmie Podatek od miłości u boku Grzegorza Damięckiego. Jednak fani pokochali ją przede wszystkim za kreację Joanny Zarzyckiej w serialu O mnie się nie martw.

Aktorka słynie ze swojego niezwykłego poczucia humoru, naturalności i dystansu. Na Instagramie dzieli się z obserwatorami zabawnymi filmikami, przeróbkami własnych zdjęć czy przemyśleniami na temat istotnych problemów społecznych. Jej konto śledzi prawie 130  tysięcy osób! 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.