Co o niej wiemy?

Olga Figaszewska 28 listopada 2018 23:15

Poznaliśmy zwycięzców programu Ameryka Express! Po główną nagrodę sięgnęli Aleksandra Domańska z bratem, Dawidem! W ostatnim odcinku nie wierzyli, że dotrą do samego finału! Mimo wszelkich przeciwności udało im się osiągnąć cel! Poznajcie bliżej zwyciężczynię Ameryka Express, Aleksandrę Domańską!

Aleksandra Domańska w Ameryka Express

„Po emisji tego programu są dwie opcje dla mnie: albo będę skończona w tym kraju, albo będę miała dużo pracy”, mówiła aktorka jeszcze przed emisją Ameryki Express. Zdecydowała się na udział w show razem z bratem, Dawidem. W każdym odcinku mierzyli się z kolejnymi, coraz trudniejszymi zdaniami. Czekały na nich niespodzianki, w których musieli sprawdzić swoją cierpliwość, wykazać się sprawnością czy sprytem.

Oczywiście zdarzały się chwile zwątpienia. „Po co ja tu przyszłam?! Nie chce mi się już prosić ludzi, a jak sobie pomyślę, że znowu musimy szukać noclegu, to robi mi się niedobrze. (...) Nie mam już siły i ochoty w tym uczestniczyć, a dzisiejszy dzień mi to uświadomił. Nie chcę być już w tym programie”, mówiła w jednym z odcinków. Przez to aktorka nie cieszyła się zbytnią sympatią widzów, którzy zarzucali jej m.in. zbytnią płaczliwość, grożenie co odcinek tym, że się wycofa i brak woli walki.

Chociaż jej zachowanie nie wszystkim widzom przypadło do gustu, to pozostali fani gwiazdy rozumieli jej emocjonalne reakcje, objawiające się pod wpływem stresu. Mimo to, Aleksandra Domańska i jej brat nie raz udowadniali, że z każdej sytuacji potrafią wybrnąć obronną ręką. 

Kim jest Aleksandra Domańska?

Aleksandra Domańska to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. W 2012 ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Dotychczas 29-latka pojawiła się między innymi w takich produkcjach jak: Drogówka, Ambassada, VoltaPo prostu przyjaźń. Rok temu zagrała jedną z głównych ról w filmie Podatek od miłości u boku Grzegorza Damięckiego. Jednak fani pokochali ją przede wszystkim za kreację Joanny Zarzyckiej w serialu O mnie się nie martw.

Aktorka słynie ze swojego niezwykłego poczucia humoru, naturalności i dystansu. Na Instagramie dzieli się z obserwatorami zabawnymi filmikami, przeróbkami własnych zdjęć czy przemyśleniami na temat istotnych problemów społecznych. Jej konto śledzi prawie 130  tysięcy osób! 

1/7
Aleksandra Domańska
Copyright @Instagram/@badgaldoman
1/7

Aleksandra Domańska zdecydowała się na udział w Ameryka Express wraz ze swoim bratem, Dawidem.

2/7
Aleksandra Domańska
Copyright @Instagram/@badgaldoman
2/7

3/7
Aleksandra Domańska
Copyright @Instagram/@badgaldoman
3/7

4/7
Aleksandra Domańska
Copyright @Instagram/@badgaldoman
4/7

5/7
Aleksandra Domańska
Copyright @Instagram/@badgaldoman
5/7

6/7
Aleksandra Domańska
Copyright @Instagram/@badgaldoman
6/7

7/7
Aleksandra Domańska
Copyright @Instagram/@badgaldoman
7/7

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.